Jump to content


Photo
- - - - -

Sons of Anarchy


  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#106 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 29 October 2014 - 16:14

Sreća pa se serija uskoro završava. Inače se sve vrti u krug.

 

Ladno je highlight epizode bio ulazak Karmela.


  • 0

#107 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 02 November 2014 - 12:10

smorise posteno ...


  • 0

#108 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 06 November 2014 - 10:30

smorise posteno ...

 

Kako koje scene.. Mene su scene sa Sonsima, Mayansima, Marksom.. odlične, zanimljive, gotivni likovi, tenzija..

 

Ali zato ubiše sa Unserom, Wendy, Džemom

 

Očito je da će Džeksov klinac da napravi neko sranje i da će povrediti nekog, tipujem na Džemu svakako


  • 0

#109 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 06 November 2014 - 21:16

Klinac će da napravi sranje. Ili da ocinkari babu. A možda i oba.

 

Šteta za Bobija. Tipovao sam da će on da bude do kraja tu.


  • 0

#110 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 07 November 2014 - 17:16

Šteta za Bobija.

Spoiler


  • 0

#111 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 07 November 2014 - 23:17

Jbg, izvini. Zaneo sam se. A i obično ovde dolazimo nakon pogledanih novih epizoda. Izvinjavam se.


  • 0

#112 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 08 November 2014 - 07:49

Izvini se jos jednom :D Ja jos nisam krenula sa gledanjem a svratim povremeno da procitam utiske o sezoni. Pocecu ovih dana sa gledanjem


  • 0

#113 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 08 November 2014 - 11:04

ma opusteno
i ja moram da klknem kad vidim novi post, a jos uvek nisam pogledao :)

to sto se desilo se i ocekivalo ...


  • 0

#114 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 08 November 2014 - 13:20

Izvini se jos jednom :D Ja jos nisam krenula sa gledanjem a svratim povremeno da procitam utiske o sezoni. Pocecu ovih dana sa gledanjem

 

Izvinjavam se i tebi :) Ja pa bežim od teme dok ne odgledam epizodu. Povuklo bi me i spoiler da otvorim.

 

Pa kad si čekala ovoliko, možeš komotno da sačekaš i da se sve završi i odgledaš za nekoliko dana sve.


  • 0

#115 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 08 November 2014 - 14:26

Meni je u kuci specificna situacija, muz ne gleda sa mnom, a onda mi je glupo da gledam sama, a preko dana ne volim da gledam ovakvee serije. Inace i radim, deca mala pa svako jutro vrtic... Ustajem rano pa ne mogu ni do kasno u noc. Tako da uglavnom cekam da muz otputuje sluzbeno na par dana pa onda navalim, ali maks po 2 epizode. Poslednji sluzbeni put sam iskoristila za Boardwalk Empire, a on sutra putuje, tako da cu lagano da krenem sa SOA :D

 

Verovatno cu na kraju da se uskladim sa zavrsetkom sezone. Zao mi je zato sto vidim da ste uglavnom razocarani, pa me nesto trenutno i ne privlaci previse


Edited by Mrs. Nobody, 08 November 2014 - 14:26.

  • 0

#116 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 09 November 2014 - 04:19

Meni je u kuci specificna situacija, muz ne gleda sa mnom, a onda mi je glupo da gledam sama, a preko dana ne volim da gledam ovakvee serije. Inace i radim, deca mala pa svako jutro vrtic... Ustajem rano pa ne mogu ni do kasno u noc. Tako da uglavnom cekam da muz otputuje sluzbeno na par dana pa onda navalim, ali maks po 2 epizode. Poslednji sluzbeni put sam iskoristila za Boardwalk Empire, a on sutra putuje, tako da cu lagano da krenem sa SOA :D

 

Verovatno cu na kraju da se uskladim sa zavrsetkom sezone. Zao mi je zato sto vidim da ste uglavnom razocarani, pa me nesto trenutno i ne privlaci previse

 

 

ma jok, nema razočarenja.. kao i svakoj seriji,desi se neka smor faza ali se bro prevaziđe :)


  • 0

#117 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 09 November 2014 - 10:14

Ne znam , ja batalio na kraju prošle sezone. Skinuo sam i prvu epizodu ove sezone , probao iz 4,5 x da je odgledam ali ne ide. Prosto mi više nema svrhe. Ni sami ne znaju šta će , mogli su lepo sve završiti na kraju prošle sezone.

 

Ovako je samo ostalo neko prenaglašeno nasilje koje se konstantno gura u prvi plan  a radnje i glume bez. Dobro već sam se navikao da se 90 % serija vremenom upropasti , skoro uvek po pravilu izgube taj momenat kada treba prekinuti .


Edited by Khal Drogo, 09 November 2014 - 10:16.

  • 0

#118 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 12 November 2014 - 17:10

S.O.A = Scared Of Abel :lol:


  • 0

#119 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 12 November 2014 - 17:41

Krenula sinoc sa gledanjem. Odgledala sam prvu epizodu i nesto mi ne obecava sezona. Sve se vrti u krug, u svakj sezoni je neko pogresno optuzen za nesto sto je neko iz kluba zajebao, i to je osnova svakog zapleta. I nasilje je preterano. Ali mi je to i logicno, bilo bi neobicno da je poslednja sezona manje nasilna od prethodnih. Sve u svemu, drago mi je sto ovim zavrsavaju, i ovo je mnogo


  • 0

#120 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 13 November 2014 - 12:29

Spoiler


  • 1