Jump to content


Photo
- - - - -

Sons of Anarchy


  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#136 Jazaman

Jazaman
  • Members
  • 42 posts

Posted 03 December 2014 - 15:56

Sve ukazuje na takav scenario, to mi je ujedno jedina nada za neocekivani obrt

sto se mene tice, kraj u kojem propadaju u Jax i Sinovi mi je totalno n e p r i h v a t lj i v    :-1:


  • 0

#137 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 04 December 2014 - 12:09

http://www.youtube.com/watch?v=-2jrH-hy6TE


  • 0

#138 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 04 December 2014 - 12:20

Ali Jax koji uradi to što je uradio, a onda pravac kući na sex. Kol'ko je on prso :D


  • 0

#139 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 04 December 2014 - 12:29

pa Wendy zagorela i namestilo se :D

koliko me je nervirala u Sopranovima toliko mi je ovde simpa
kako me smorilo kad se slupase s Tonijem, zamalo da bude :D


  • 0

#140 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 04 December 2014 - 14:03

Meni je bila dobra riba u Sopranovima, a sada ne. Uništio je botoks i nekako mi izgleda istrošeno, umorno, staro. Ali svejedno je bilo dobro videti je u akciji :D


  • 0

#141 Jazaman

Jazaman
  • Members
  • 42 posts

Posted 04 December 2014 - 15:11

idi begej, pomalogejbivsanarkomanka i jax .... n e p r i h v a t lj i v o!

 

i na ovaj forum vise ne zalazim dok E12 ne izbace online... na jednom drugom forumu lepo znaju da sam nikakav karakter kad su pitanju spojleri pa namerno ne pisu nista dok ne izgrickam sve nokte  :D


  • 0

#142 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 04 December 2014 - 15:19

A zašto lepo ne skineš epizodu?


  • 0

#143 Jazaman

Jazaman
  • Members
  • 42 posts

Posted 04 December 2014 - 15:57

Torent i ja se nikad necemo upoznati  ;)  


  • 0

#144 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 04 December 2014 - 17:05

Meni je bila dobra riba u Sopranovima, a sada ne. Uništio je botoks i nekako mi izgleda istrošeno, umorno, staro. Ali svejedno je bilo dobro videti je u akciji :D

ma nervirala u smislu sto se ponasala ko kurvica i bila drukara :) bila mnogo bolja tad, a sad joj na ovakav izgled bas lezi uloga raspale narkomanke
 


  • 0

#145 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 04 December 2014 - 21:48

E pa jbg, ja stavih spojler zato što sam nedavno pokvario nekim ljudima epizodu :D Trebao bi i ti ovo u sredini da staviš pod spoiler, za svaki slučaj.

 

Ima još jedna epizoda. Potpisujem da Jax neće doživeti kraj serije.

 

Nema šanse da Jax preživi. Posle svega što mu se desilo, a i što je zgrešio, ne vidim svrhu njegovog preživljavanja,


  • 0

#146 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 04 December 2014 - 23:30

Nema šanse da Jax preživi. Posle svega što mu se desilo, a i što je zgrešio, ne vidim svrhu njegovog preživljavanja,

 

Iako meni najomiljeniji lik (mada nema neku konkurenciju), ne bi ni bilo fer da on preživi. Previše sranja je napravio. Posebno u zadnje dve sezone.


  • 0

#147 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 04 December 2014 - 23:47

meni mirise da ce August da izadje i da ih poroka sve, previse lako je pao ...a nikako ne bih voleo da Nero deli pravdu na kraju ...

nego koja je fora sa Jax-ovom nogom/kukom ?


  • 0

#148 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 04 December 2014 - 23:51

Što se tiče kuka, pojma nemam, ali deluje mi da to svakako nisu tek tako ubacili, naroćito zato što u ovoj epizodi nije imalo nikakvog uticaja.

 

Kako li će Džeks daze izvuče od smrtne presude kluba, ovog puta sigurno ne računa na opciju da ih sve pobije..


  • 0

#149 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 05 December 2014 - 00:26

haha ... internet je cudo

 


SOA Friends
1. Somehow some people think the JT manuscript is being interpreted as the bylaws. Jax already read the JT manuscript. 2. Conflicting information if CH's toe is broken. The problem with the limp is it wasn't consistent. If it wasn't consistent; that could be the arthritis angle. 3. My son and I have had a running bet for years that Clay was really Jax's father. JT and his mom had black hair and Clay was lighter (yeah I know it had gray blended into it). One of the comments thought the foot problem was the early onset of arthritis. Which plays into why his limp wasn't consistent in E12. And the comment Gemma gives to Jax on the manifest location question threw out the birth certificates. When Gemma says right before her death this is what we do; it's what Gemma and Clay do. This could set up a final reveal for Jax that helps push him over the edge.


also watched Tuesday episode again. If you are on the arthritis team -1. He begins E12 putting on his rings slower than usual. 2. When asked about the limp, which is a little later, he meekly says "I don't know" - either bad acting, a scene that should have been cut or it was purposeful.

 


 


  • 0

#150 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 05 December 2014 - 07:42

Nema sanse da Jax prezivi. Ja verujem da ce stradati od strane kluba nakon sto sjebe i rascisti sve za sobom.

Vendi odlazi sa decom kod Nera na ranc

 

I ja sam primetila problem sa kukom, jos sam se preslisavala sta je bilo u prethodnoj epizodi

 

Poslednja scena... Znaci Jax je dobar za sve pare, oci su mi ispale  :blush:


  • 0