Jump to content


Photo
- - - - -

TV prenosi, prenosi na netu, praćenje rezultata


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#91 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 27 May 2010 - 11:23

Riđi :ph34r: :)
Kad se pojavi i treći mod, videćemo šta tačno da učinimo od ovih predloga, dobre ideje.
  • 0

#92 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 27 May 2010 - 11:29

Ukoliko se tema pinuje, bilo bi pametno da se u uvodnom postu ponove svi linkovi iz prethodne teme.

То се подразумева :ph34r:

Шта указујеш на ову тему :)
  • 0

#93 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 27 May 2010 - 15:58

Uvodni post je dopunjen, dodati su linkovi za streamove.
Po potrebi će biti update-ovan.
  • 0

#94 Дејан

Дејан
  • Members
  • 2,644 posts

Posted 29 May 2010 - 11:25

Da li je ikako moguće strimove sa bet365 pratiti preko celog ekrana?
  • 0

#95 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 29 May 2010 - 11:30

Da li je ikako moguće strimove sa bet365 pratiti preko celog ekrana?

Jeste, smanjiš rezoluciju na monitoru na najmanje moguće. :ph34r:

---

Bila je neka fora ali samo sa IE browserom, 4W je to jednom objašnjavala ali sam zaboravio postupak.
  • 0

#96 Barker

Barker
  • Members
  • 658 posts

Posted 21 June 2010 - 14:44

koliko sam uspeo da vidim spisku fali jedna odlicna strana, ima gomila tenisa :ph34r:
pa nek' se ubaci na spisak:

www.sport89.com
  • 0

#97 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 21 June 2010 - 15:00

koliko sam uspeo da vidim spisku fali jedna odlicna strana, ima gomila tenisa :ph34r:
pa nek' se ubaci na spisak:

www.sport89.com

Hvala :)
  • 0

#98 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 27 August 2010 - 23:07

Strim za USO

OVDE
  • 0

#99 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 31 August 2010 - 17:01

Ево и ОВДЕ могу да се прате мечеви
  • 0

#100 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 31 August 2010 - 17:21

http://www.usopen.or...m...se&crt=none

Ovo vam je SlamTracker , svi livescoresi , statistika
  • 0

#101 Delester

Delester
  • Members
  • 7,263 posts

Posted 12 September 2010 - 09:24

jedan forumski drugar me je pitao da li znam gde se moze skinuti noletov mech. Znam da nekad ostave na menstennsiforumu link, neko podigne mech, eventualno na t.warehousu ali sam naletela i na ovaj sajt http://www.tennislif...a...=2a&page=23 gde se mogu naci svakakvi mechevi decenijama unazad, uz simbolichnu uplatu kada su pravi fanovi u pitanju :)
znam da ce sajt vishe znachiti onima preko sa razvijenom kulturom i sistemom elektronskog placanja, ovde se ljudi redje odluchuju za to -_-
ali eto, ako neko odluchi da skine mech i potom da ga uploaduje nesebicho i ne samo taj ,naravno, (pricham u svetlu danashjeg) nek javi :twak:
  • 0

#102 japi31

japi31
  • Banned
  • 7 posts

Posted 17 September 2010 - 13:22

jedan forumski drugar me je pitao da li znam gde se moze skinuti noletov mech. Znam da nekad ostave na menstennsiforumu link, neko podigne mech, eventualno na t.warehousu ali sam naletela i na ovaj sajt http://www.tennislif...a...=2a&page=23 gde se mogu naci svakakvi mechevi decenijama unazad, uz simbolichnu uplatu kada su pravi fanovi u pitanju -_-
znam da ce sajt vishe znachiti onima preko sa razvijenom kulturom i sistemom elektronskog placanja, ovde se ljudi redje odluchuju za to :twak:
ali eto, ako neko odluchi da skine mech i potom da ga uploaduje nesebicho i ne samo taj ,naravno, (pricham u svetlu danashjeg) nek javi :twak:


Našao sam na balkaniyum.tv neke snimke Noletovih mečeva npr. sa Nadalom u Monte Karlu od prošle godine,pa sa Čilićem u finalu ATP u Pekingu...imaju i neke od Tipsarevićevih i Jankovićevih mečeva.Pretplata je isto simbolična nekih 4,5 € za mesec dana.Ja gledam zbog domaćih tv kanala iz Nemačke,ali mogu reći da je arhiva snimaka sportskih događaja baš bogata.Više poklanjaju pažnje domaćem fudbalu i košarci,ali ima i tenisa.Prenosiće sada u 14:50 polufinale Davis Cupa Srbija-Češka ,pa to iščekujem.Čujem da Đoković neće igrati zbog bolesti protiv Štepaneka,već da će ga menjati Troicki ? Oprem dobro,ako nije nešto ozbiljnije Noletu. :)
  • 0

#103 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 25 September 2010 - 20:54

Ne znam da li je ovo neko objavio ali malo da vas obradujem. Krenuli su kanali Sport KLub 3,4 i 5. Na njima ce ici samo zivi prenosi, a akcenat ce biti na Engleskoj fudbalskoj ligi, Ligi sampiona u Kosarci i na teniskim turnirima sirom sveta. Dakle vise zivog tenisa nego ikad. Samo da vam javim dobru vest :)
  • 0

#104 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 25 September 2010 - 22:28

Ne znam da li je ovo neko objavio ali malo da vas obradujem. Krenuli su kanali Sport KLub 3,4 i 5. Na njima ce ici samo zivi prenosi, a akcenat ce biti na Engleskoj fudbalskoj ligi, Ligi sampiona u Kosarci i na teniskim turnirima sirom sveta. Dakle vise zivog tenisa nego ikad. Samo da vam javim dobru vest -_-


Jel ih uvrstio SBB u ponudu , da li ce ih uvrstiti ?
More Tennis yeah , give it to me :)
  • 0

#105 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 25 September 2010 - 22:48

Nisam sigurna koliko mi se dopada ta vest. Šta ako "glavni" SK sad prebaci tenis na te nove kanale, a onda ovih ne bude u mojoj ponudi? :) Bilo je priče i oko Areninih kanala u zadnje vreme.
  • 0