Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije...


  • Please log in to reply
34591 replies to this topic

#29221 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 18 April 2017 - 13:10

 

 

 Proslo je vreme prolaska grupe EL sa 3 pobede, sada ni 16 nije dovoljno

 

To sto ti napises ovu glupost hiljadu puta ne znaci da je to tacno.


  • 0

#29222 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 18 April 2017 - 13:32

Vrlo je lako utvrditi koji postovi lansiraju koje odgovore i koji su pisani kao namera da se isprovocira a koji kao odgovor na provokaciju. Postoji arhiva, u svakom postu stoji vreme kada je napisan. 

 

'Ajde da utvrdimo, kad je već lako. Random klik na evroliga temu, pročitaj Kendrikov post i pročitaj stranice i stranice razglabanja o tome.

 

Pa onda jedan klik na aba temu, nakon poraza Partizana od Cedevite. (izvinjavam se Sprivelu što sam ga zloupotrebio, ništa lično, samo u svrhu dokazivanja poente)

 

I sad mi kaži, jedno je provokacija, a drugo nije? Naravno da ima tisuću ovakvih ili onakvih primera, ali valjda je jasno da, na žalost, nije sve crno i belo, i da je situacija ipak malo komplikovanija od tvrdnje da su uvek isti ljudi krivi za sve loše što se dešava na pdf-u.


  • 1

#29223 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 18 April 2017 - 13:38

To sto ti napises ovu glupost hiljadu puta ne znaci da je to tacno.


Kako nije tacno? Da se nismo plasirali u top 8 a ja nisam obavesten?


Salio sam se malo cisto da dokazem da nije sve u Kendriku i Kuperu (mada su dosadni do bola) kulirajte ih i prestace pa mozda cak napisu i objektivan post.
  • 0

#29224 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 18 April 2017 - 13:47

Kriv sam za sve, priznajem.


  • 4

#29225 taliesin

taliesin
  • Members
  • 20,379 posts

Posted 18 April 2017 - 13:53

'Ajde da utvrdimo, kad je već lako. Random klik na evroliga temu, pročitaj Kendrikov post i pročitaj stranice i stranice razglabanja o tome.

 

Pa onda jedan klik na aba temu, nakon poraza Partizana od Cedevite. (izvinjavam se Sprivelu što sam ga zloupotrebio, ništa lično, samo u svrhu dokazivanja poente)

 

I sad mi kaži, jedno je provokacija, a drugo nije? Naravno da ima tisuću ovakvih ili onakvih primera, ali valjda je jasno da, na žalost, nije sve crno i belo, i da je situacija ipak malo komplikovanija od tvrdnje da su uvek isti ljudi krivi za sve loše što se dešava na pdf-u.

 

Uopste nemam nameru da klikcem na te linkove, moja poenta nije u imenima vec u fenomenu. Svako ko pokrene provokaciju, narocito u trenucima kad proceni da je onaj kojeg provocira u posebnom emotivnom stanju, treba smesta da bude banovan. Kakvo dobro moze da izadje iz toga? Koji forumas u pitanju je savrseno nebitno.

 

Uzgred, da je Kenjdrek pedaliran s foruma cim je shvaceno sta mu je modus vivendi, a to je bilo jasno nakon jedva 30 napisanih postova, ne bi ni dolazio u situaciju da se svaki njegov post posmatra kroz teleskop. Ti kad napises post sadrzaja "komsije stvarno ste najbolji, nataknem vas" dobijes milion pluseva, prosto zato sto je tvoja namera jasna svakome ko je procitao vise od par tvojih postova pre toga. Niko to ne shvata ni kao provokaciju ni kao uvredu. Naprotiv. To je pitanje integriteta sagovornika a ne navijackog opredeljenja.


  • 1

#29226 pantelia24

pantelia24
  • Members
  • 1,151 posts

Posted 18 April 2017 - 13:53

'Ajde da utvrdimo, kad je već lako. Random klik na evroliga temu, pročitaj Kendrikov post i pročitaj stranice i stranice razglabanja o tome.

 

Pa onda jedan klik na aba temu, nakon poraza Partizana od Cedevite. (izvinjavam se Sprivelu što sam ga zloupotrebio, ništa lično, samo u svrhu dokazivanja poente)

 

I sad mi kaži, jedno je provokacija, a drugo nije? Naravno da ima tisuću ovakvih ili onakvih primera, ali valjda je jasno da, na žalost, nije sve crno i belo, i da je situacija ipak malo komplikovanija od tvrdnje da su uvek isti ljudi krivi za sve loše što se dešava na pdf-u.

 

Ako mogu ja da odgovorim :D

 

Naravno da su oba posta provokacije, i zasluzili su brisanje.

 

U Sprivelov opus nisam toliko upucen, verovatno zato sto sam neobjektivan i sto mi ne bode oci, ali imam neki utisak da je u poslednje vreme poceo da gruva mnogo vise "provokatorskih" postova (opet, mozda nisam upucen, mozda je on oduvek bio/nije bio takav).

 

Ali postovi ovih GTR individua se svode na isto: opljuni bilo koga/sta iz SDCZ po moguctsvu indirektno (ako bas mora, onda i direktno), u svakom postu ponavljaj kako svaka sekcija SDP igra za 3 cvarka, 2 parceta hleba i jednu jabuku, dok se s druge strane trenira zlatnim loptama, a recovery se radi u dzakuzijima izgradjenim parama sa Metohije (Kufer Dick), na temama SDCZ se radi pres kliping apsolutno svih novina/sajtova/TV na vesti gde se pisa po Zvezdi (Ken Dick)... 

 

Sta oni postavljaju na Kafanama/politikama/filmovima je po meni nebitno, posto im je na ovim temama iskljucivi cilj da provociraju i navuku nekog na ban. 

 

Ovo sve vazi za forumase koji se isto ponasaju sa crveno bele strane brda. Ja takve koji u apsolutno svakom postu podprckuju nisam primetio, opet, vrlo verovatno zbog ostrascenosti.

 

Dare gospodski provocira i ne bih ga ubrajao u ovu grupu. Mada mi nije jasno zasto ne pise normalne postove, mislim da bi bio kvalitetan forumas kad bi malo napravio otklon od patkometrije.


Edited by pantelia24, 18 April 2017 - 13:54.

  • 0

#29227 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 18 April 2017 - 13:56

555 333

 

Realno, kog zabole za tvoje neobjektivno misljenje.


Edited by Agent Cooper, 18 April 2017 - 14:00.

  • 0

#29228 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 18 April 2017 - 14:06

Ne kontam ovu diskusiju. Kuper i Darkelja su kvalitetni forumasi, puna podrska.
  • 1

#29229 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 18 April 2017 - 14:07

 Ne znas ni zasto imam ovakav Nick ni avatar, ne znas nista o meni. 

 

 

 

 

hteod da ti napisam sad neki prigodan morrissey line al' lyrics masta' ih ima toliko dobrih da se pogubih koji : ))))
btw. imas li ti veze neke sa onim grobarskim grafitom/muralom Moza u centru Beograda?

 I tako u krug, neće ovde nikad biti mira jer nikad nećemo (većinski gledano) biti dovoljno objektivni, pa tako ćemo uvek različito gledati i na trolovanje iz suprotnog tabora. Ja mislim da su Dravot i ponekad Uini jedini koji skaču na svakog trola, koje vjere bio. Ja prvi vrlo retko reagujem na trolovanje sa KKP strane, sve mi nešto žao, ionako nas ima za pod jednu šljivu.

 

 

A jbg, ja mislim da ljudi ne kapiraju koliko je ta vaznost foruma za svakog od nas ovde bitna/nebitna i koliko varira.
To varira ne samo od forumasa do forumasa, u smislu da je nekom manje ili vise forum bitan, nego i svaki forumas ima te svoje momente i periode kad niti ima vremena niti mu se cima za kulturu komunikacije na ovom forumu.

To na kraju dana ispadne fucked up.

Ja nisam cest gost npr na KKCZ, i kad vidim da se mnogo ispisalo, a nije bilo po meni pravog povoda za to (tj nije se igrala bitna utakmica to vece), onda i ne citam. Jednostavno niti mogu da se nateram da citam toliko, niti mislim da je vredno. Ljudi jednostavno propustaju mnoge stvari.
Pritom verujem da svakom od nas dodje momenat kad ga boli uvo da se nervira oko CZ-Partizan razvlacenja i trolovanja.

Svi imamo razlicite preferencije i pragove tolerancije. Svako od nas ima taj neki svoj tip forumasa koji ga najvise nervira, bez obzira da li taj forumas objektivno pravi najvise sranja.
S druge strane, mnogo je zajebano moderaciji da nadje neki pravilnik i neki mehanizam koji bi ucinio sve srecnim. Tesko je napisati pravilnik koji ce kaznjavati suptilne, perfidne provokacije, tesko je napisati taj pravilnik koji ce moci momentalno da izmeri sustinu odredjenog posta uzimajuci u obzir i istoriju tog forumasa, i istoriju konkretne teme, i momenat kad je to napisano i kome je upucena i sustinski kakva je namera. Zajebano je to, ima mnogo faktora...
Em nemamo mogucnost da tumacimo znacaj neverbalnih znakova i gestikulacije u komunikaciji (a to je jako bitno) em nam se svima razlikuje socijalna inteligencija...


Tako je kako je... ostaje ti da budes zen majstor, povremeno tu i tu popizdis, nadas se da ce drugi tebi da progledaju kroz prste zbog toga jer ces i ti drugima nekad isto da pregledas kroz prste za sve te izlete svih tih unfair namera...
I samo da se sujeta ne razvlaci po forumu. Ona najvise ujebe tu mogucnost da se sve sredi...


  • 5

#29230 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 18 April 2017 - 14:07

Kako nije tacno? Da se nismo plasirali u top 8 a ja nisam obavesten?


Salio sam se malo cisto da dokazem da nije sve u Kendriku i Kuperu (mada su dosadni do bola) kulirajte ih i prestace pa mozda cak napisu i objektivan post.

 

 

Zavrsavam nesto sad pa mi je glava na sto mesta, tek sad vidim kako sam napisao :lol:

 

Poenta je da ta teza koju ti provlacis da se ranije prolazilo u top8 sa tri pobede, kao i pominjanje Nantera i Budiveljnika u tom kontekstu glupost. Kad se pogleda ukupan broj meceva uvek je za plej of El trebalo oko 50% pobeda, tako je bilo i dok je top 16 sistem bio 4x4 i posle kad je bilo 8x2, tako je bilo i sada. Da je ove godine to sve zajebanije izvesti zbog veceg broja meceva i duzine takmicenja naravno stoji i to nikad nisam sporio.


  • 0

#29231 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 18 April 2017 - 14:14

Zavrsavam nesto sad pa mi je glava na sto mesta, tek sad vidim kako sam napisao :lol:

 

Poenta je da ta teza koju ti provlacis da se ranije prolazilo u top8 sa tri pobede, kao i pominjanje Nantera i Budiveljnika u tom kontekstu glupost. Kad se pogleda ukupan broj meceva uvek je za plej of El trebalo oko 50% pobeda, tako je bilo i dok je top 16 sistem bio 4x4 i posle kad je bilo 8x2, tako je bilo i sada. Da je ove godine to sve zajebanije izvesti zbog veceg broja meceva i duzine takmicenja naravno stoji i to nikad nisam sporio.

dr-cox-pulls-a-belushi-o.gif

:D


  • 0

#29232 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 18 April 2017 - 14:17

@Nigel Hayes

 

Nemam, nemam veze ni sa jednom navijackom grupom niti sam ikada pisao na bilo kakvom navijackom forumu. Jedino sam registrovan na ppp gde sam u jednom trenutku hteo da predjem zbog Politike (tamo je daleko bolja), ali sam odustao zbog Sporta/ Fudbala ovde :) Da, Morisi, Bravo :)

 

Inace Bravo za Post.


  • 0

#29233 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 18 April 2017 - 14:23

Je l' su ove rasprave na raznim temama danas zbog najavljene promene vremena ili šta? :)


  • 0

#29234 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 18 April 2017 - 14:23

Ta daaaam...

 

 

... bauntija...

 

...Bauntija...

 

... bounty...

 

... Bauntijem...

 

 

Ima još toga, opet ja na tapetu...

 

Elem, nije me mrzelo da izguglam ko je ovaj Born Ready koji se siroma buni nešto jer stvarno nemam pojma o kome se radi. Još jedan nevidljivi koje niko ne prepoznaje ni po čemu.

 

Kad ono međutim -

 

 

Ok, i guess it's time to come clean. Napravio sam hungry wolfa kad sam ja bio The Wolf of Wall Street cisto da bih lupao pluseve sebi na postove. Ipak, hungry je vremenom poceo da mi izmice iz ruku, sve dok nije potpuno evoluirao i postao zasebni forumas. Kada sam se pomirio sa neizbeznom istinom promenio sam svoj nick u Born Ready kako bih zataskao tragove i nadao se da niko nece primetiti. Ali vidite kako se to zavrsilo... Ako nista, bar smo iz svega toga dobili jos jednog forumasa na topiku. You' re welcome, forum B92.

 

 

Lik je napravio klona da bi sam sebi davao plusiće :lol:

 

Dakle, mnogo bednih stvari sam pročitao ovde, ali ovo je mizerija svoje vrste. Zamisli koliko moraš da budeš, da ne kažem šta, da bi ti na pamet pala takva jadna ideja. Ej, napravio si klona da bi samom sebi lupao plusiće, a ovamo tražiš da se neko banuje jer ne razmišlja isto kao ti, vređa tvoja jebena tanana osećanja (za koje ljude ovde savršeno boli qrac) i čast. Čast, ahahaha...

 

No da pogledamo -

 

tcJK2zB.png?1

 

 

 

Kralju, šta ti dođe wolfenstein?

 

The Wolf Of Wall Street, hungry wolf... wolfenstein...

 

Fali ti plusića :lol:

 

 

 

E, a sad najozbiljnije - dajte ukinite te plusiće ta govna.


  • 2

#29235 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 18 April 2017 - 14:25

:lol+:

 

Kakav dan na forumu, uzeo sam slobodno na poslu da bih citao. :D


  • 5