Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#4501 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 23 June 2017 - 20:45

Ova ekipa je osvojila SP izuzetnom taktickom igrom sa dosta trcanja i borbenosti. Sada, kada toga nema ni u tragovima, cist prosek sa samo jednim stvarno dobrim igracem, Andrijom Zivkovicem.

 

Spanija, verovatno najbolja ekipa na svetu!

 

A topik krvari jos uvek od posledica tek zavrsene sezone... :lol+:

 

To je danas tako jer je selekcija data u ruke prvo Sivicu, a potom i Lalatovicu, koji nisu ni blizu onoga sto su ovi mladi igraci. Cak bi se nesto i izmuljalo sa SMS-om, mozda bi i dosli do polufinala, ali tu bi bio maksmimum.

 

Inace, ova generacija uopste nije losa i nije tacno da su prosek sa jednim dobrim igracem. Bice ovde dobre berbe za A-tim. 


  • 2

#4502 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 23 June 2017 - 20:45

Ova ekipa je osvojila SP izuzetnom taktickom igrom sa dosta trcanja i borbenosti. Sada, kada toga nema ni u tragovima, cist prosek sa samo jednim stvarno dobrim igracem, Andrijom Zivkovicem.

 

Spanija, verovatno najbolja ekipa na svetu!

 

A topik krvari jos uvek od posledica tek zavrsene sezone... :lol+:

 

 

Nije to ta ekipa.Fali trener, fali najbolji igrac a ni kapiten nije najgori igrac, Ovo je bleda senka one ekipe bez trenera bez napadaca.


  • 2

#4503 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 23 June 2017 - 20:47

Pa možda su igrali takav fudbal, otvoren? Ja nisam gledao Werder i Veljkovića ali sam pratio recimo Bild gde je Veljković uglavnom dobijao trojke i dvojke što su dobre ocene, dvojka je visoka čak.

 

 

A ako ćete da budete pošteni Veljković je igrao odlično i protiv Portugala i Makedonije, ovo sad je raspad konačni i to se tako i dešava kad imaš šarlatana na klupi. A takođe je bio odličan na celom tom SP-u kod Pauna u tandemu sa Babićem. 


Edited by dzone87, 23 June 2017 - 20:50.

  • 0

#4504 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 23 June 2017 - 20:49

Lukic skroz neubedljiv.

Radonjic za sada dosta konkretniji od A.Zivkovica
  • 0

#4505 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 23 June 2017 - 20:53

Pa možda su igrali takav fudbal, otvoren? Ja nisam gledao Werder i Veljkovića ali sam pratio recimo Bild gde je Veljković uglavnom dobijao trojke i dvojke što su dobre ocene, dvojka je visoka čak.

 

 

A ako ćete da budete pošteni Veljković je igrao odlično i protiv Portugala i Makedonije, ovo sad je raspad konačni i to se tako i dešava kad imaš šarlatana na klupi. A takođe je bio odličan na celom tom SP-u kod Pauna u tandemu sa Babićem. 

 

jedina liga koju bas pratim

 

nije se proslavio

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   133.04KB   5 downloads

  • 0

#4506 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 23 June 2017 - 20:55

jedina liga koju bas pratim

 

nije se proslavio

Ovo nije Bild? Ne deluje tako?

 

Ako nije jel možeš da mi kažeš koji je sajt, ja volim da pratim te ocene naših igrača u inostranstvu?


  • 0

#4507 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 23 June 2017 - 20:58

kicker.de

 

bild je zuta stampa


  • 1

#4508 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 23 June 2017 - 21:01

Šta bude ako Portugalci i Slovaci imaju po 6 bodova a gol razlika Slovacima 6:3 a Portugalu 7:4 (ali fali Portugalu još jedan gol)?


Edited by dzone87, 23 June 2017 - 21:03.

  • 0

#4509 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 23 June 2017 - 21:09

Portugalci bi bili ispred, jer bi postigli vise golova.


Edited by Xpert, 23 June 2017 - 21:13.

  • 0

#4510 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 23 June 2017 - 21:24

Kad ti rezervni golman izgleda ovako naspram prvog, onda je jasno da ne poznajes dovoljno svoj igracki kadar. Ovo vazi i za Sivica. 


  • 2

#4511 tsva

tsva
  • Members
  • 9,156 posts

Posted 23 June 2017 - 21:27

ni jedan od njih se nista ne pita


  • 0

#4512 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 23 June 2017 - 22:28

Ova sezona koja je iza nas je poslednja gde sam dozvolio da procenim igre nekog igrača koji igra najelitnije ligaško srpsko takmičenje. Neka da i 50 golova u ovakvoj ligi dok ne ode u Holandiju i ne odigra bar 20 utakmica to za mene neće biti ozbiljan fudbaler. Poslednji put da dozvoljavam da me naša liga prevesla. 

 

Ima talenata sigurno i otići će odavde i dobri igrači ali dok se ne pokažu tamo negde gde se igra fudbal neću na njih gledati kao na ozbiljne fudbalere. 

 

matori, gde tek sad, kasniš... ali dobro, nikad nije kasno  :lol+:

 

ubeđuje mene ortak kako su leonardo i đurđević do jaja u partizanu, a na moje prosto pitanje - kako to možeš da tvrdiš kad je naša liga iskrivljeno ogledalo, kad ništa nije realno? ništa, nula, muk... kao to nam je što nam je

 

tačno, to nam je što nam je, niko ko se ne dokaže u inostranstvu ne vredi i tačka


  • 2

#4513 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 24 June 2017 - 00:07

 Ma idi bre, baš sam naivan. Nikad ja nisam ni obraćao previše pažnju na ligu kao ligu i napisao sam već dosta o njoj u završnici sezone tako da ne mogu više. Ali eto uvek sam mislio vidi ovaj stvarno ima štofa, vidi ovaj zna da kontroliše loptu, vidi ovaj ima šut, ovaj zna da razmišlja na terenu... pa kao izdvaja se, pa bih voleo da vidim kako igra na većem nivou.. Ne znam drago mi je kad vidim nekog igrača našeg da zna da pika fudbal pa došao on iz Radničkog, Zvezde, Javora... ne bitno, ako zna da igra fudbal i skrene pažnju na njega igrama i umećem hteo sam da ispratim ali smešno je to raditi sve dok se ne otisne preko grane i krene da se takmiči i ore teren za bodove. 

 

Posle se čudimo kad igračima treba sezona i po da krenu da igraju po evropskim ligama? Pa normalno da treba dok se naviknu na takmičarski fudbal nije to baš tako jednostavno, treba izdržati sve te utakmice iz nedelje u nedelju gde stvarno moraš proliti znoj pa čak i kad si Bayern ili Barcelona, iako to nama na tv-u izgleda tako lako. 


  • 0

#4514 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 24 June 2017 - 08:03

u formi je ekipa na forumu kako vidim ... :D


  • 0

#4515 coxopo

coxopo
  • Members
  • 707 posts

Posted 24 June 2017 - 09:08

nasi su ispali cim je selektor izabran

 

nadam se da su barem prodali sta su planirali

 

nasi su ispali cim su izvucene grupe
 
Tralati Sergeji Vanje lazni kapiteni i leva smetala su manje bitni kad se podvuce crta
 
za prolaz u ovom formatu je trebalo 7 bodova a do toliko nismo dobacili ni na Novom zelandu
 
eno Portugalci sa 2 pobede mogu da se slikaju
 
Muslin vise nema izgovora
 
ocekujem bar 5-6 kivija na sledecem A okupljanju, nadam se ne i ovih planiranih za prodaju

  • 2