Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)


  • Please log in to reply
4679 replies to this topic

#4666 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 22 November 2018 - 22:49

U19 je 2000. godiste, sto znaci da bi samo mladji Ilic tu mogao da igra, al je povredjen. 

 

Solidna generacija, nista preterano ne odskace talentom, ali je cinjenica da je tu Partizan pokupio najbolje klince (VlahovicEX, Djerlek, Markovic, Sehovic, Kokir-nije pozvan, ali ima kvalitet). Iz Zvezde vrede i Bosic i Gavric apropo potencijala za prvi tim, Neskovic iz Vose je odlican za svoj uzrast, videcemo ga u seniorima (mene dosta na Luku Ilica podseca). Stuparevic mi nije toliko dobar igrac, al eto i on je manje vise poznat. Odskocio je tu i Vidosavljevic iz 2001. godista, verovatno je uz mladjeg Ilica najbolji igrac u drzavi u tom godistu, ne znam sta je s onom Partizanovom desetkom Pavlovicem, on je isto dosta obecavao pa se povredio. 


Edited by Markoss, 22 November 2018 - 22:50.

  • 1

#4667 dolce gusto

dolce gusto
  • Members
  • 253 posts

Posted 23 November 2018 - 20:08

UEFA U21 EURO

Finals draw: 18:00 on 23 November, Bologna

Pot 1: Italy (h), Germany, England
Pot 2: Spain, Denmark, France
Pot 3: Serbia, Croatia, Belgium, Austria, Poland, Romania

Nemacka, Danska, Austrija,
nije lose...

Edited by dolce gusto, 23 November 2018 - 20:08.

  • 0

#4668 coxopo

coxopo
  • Members
  • 707 posts

Posted 24 November 2018 - 01:19

ovo se zove idealan zreb, sve tri igramo u Trstu. moglo bi da se skokne


  • 0

#4669 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 24 November 2018 - 09:35

Nemacka, Danska, Austrija,
nije lose...


Ne da nije lose, vec je najlaksa grupa 🤠
Da smo bili u grupi A, bili bi sa Italijom,Spaniom i Belgiom ili C grupa sa Engleskom,Francuskom i Hrvatskom.

Nije mi jasno ovo rangiranje, mi kao osvajaci u19 i u 20 i redovni ucesnici na u21 , a Danska bolje rangirana od nas.

Prvoplasirani iz svake grupe prolazi kao i najbolja drugoplasirana ekipa .

Ne treba podcenjivati Austriju i Dansku, ali ako budemo igrali u punom sastavu, sve ispod pobede je neuspeh.
  • 0

#4670 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 24 November 2018 - 10:13

mi obicno sami sebi napravimo problem jos pre pocetka takmicenja pa protivnici to samo dovrse
  • 0

#4671 medakjerkovic

medakjerkovic
  • Members
  • 1,737 posts

Posted 26 November 2018 - 10:47

https://www.kurir.rs...gracu-za-kosovo
  • 0

#4672 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 03 December 2018 - 13:56

Ne znam samo kad je to Zekaj bio kapiten u reprezentaciji. 


  • 0

#4673 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 13 March 2019 - 13:31

Nenad Sakic okupio u19 reprezentaciju (2000. godiste i mladji). Ovo je elitna runda i samo jedna ekipa prolazi na EP koje ce se igrati u julu. U grupi sa nama su Italija, Ukrajina i Belgija. 

 

Golmani: Miloš Gordić (Crvena zvezda), Aleksa Milojević (Bačka), Mihailo Dragićević (Brodarac)

 

Odbrana: Strahinja Pavlović, Zlatan Šehović (Partizan), Igor Jeličić, Andrej Jakovljević (Vojvodina), Dimitrije Kamenović (Čukarički), Filip Damjanović (Spartak), Marko Janković (Brodarac)

 

Sredina: Željko Gavrić (Crvena zvezda), Radivoj Bosić (Partizan), Mihajlo Nešković (Vojvodina), Nikola Terzić (Čukarički), Ivan Ilić (Zemun), Vanja Zvekanov (Đenova), Kristijan Belić (Vest Hem)

 

Napad: Slobodan Tedić, Milutin Vidosavljević (Čukarički), Filip Stuparević (Voždovac), Viktor Lukić (Brodarac), Dušan Vlahović (Fiorentina)

 

 

Verujem da je ovo nekih prvih 11: Gordić- Janković, Jeličić, Pavlović, Šehović- Zvekanov, Ilić, Nešković- Vidosavljević, Stuparević, Vlahović


  • 0

#4674 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 13 March 2019 - 16:52

Gde se igra, jel se zna? Mislim da se odavno već nije igrala ova elitna runda kod nas.
  • 0

#4675 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 13 March 2019 - 17:10

Italijani su domacini. Bas su male sanse da prodjemo. 


  • 0

#4676 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 13 March 2019 - 17:33

Pa teško, čak i ako je generacija talentovana. Verovatno će Italijani. Šteta što nisu povećali broj učesnika kao za u17.
  • 0

#4677 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 14 March 2019 - 13:16

 

 

Đorović saopštio spisak za Poljake
profile_photo-80.jpg?1552569260

Objavljeno

 12:32h,

 

 14.03.2019.
djorovic.jpg
Selektor (Foto: Starsport)
  •  
  •  
  •  
  •  
  • viber_PNG16.png
  •  
  •  
 
 
<div id="mvp-content-body-top" class="left" relative"="" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; float: left; width: 526.719px;">

Selektor mlade reprezentacije Srbije Goran Ðorović objavio je spisak od 22 fudbalera za prijateljsku utakmicu protiv Poljske u Poznanju.

Ðorović je za gostovanje Poljskoj 26. marta odlučio da izađe u susret A i omladinskom timu u važnim duelima u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope, pa zato među “orlićima” nema nekoliko pojedinaca.

Na spisku se nalaze:

Golmani: Filip Manojlović (Panionios), Ðorđe Nikolić (Arau), Dragan Rosić (Mladost Lučani).

Odbrana: Nemanja Ćalasan (Šavez), Vukašin Jovanović (Bordo), Aleksa Terzić (Grafičar), Miladin Stevanović (Čukarički), Dejan Kerkez (Spartak Subotica), Nemanja Vučić (Zemun), Srđan Babić (Crvena zvezda), Milan Gajić (Crvena zvezda).

Sredina terena: Erhan Mašović (Trenčin), Uroš Račić (Tenerife), Petar Mićin (Udineze), Njegoš Petrović (Rad), Danilo Pantić (Partizan), Aleksandar Ðorđević (Čukarički), Lazar Ranđelović (Radnički Niš), Luka Adžić (Anderleht).

Napad: Ivan Šaponjić (Benfika), Igor Zlatanović (Radnik) i Dejan Joveljić (Crvena zvezda).

Srbija će na Evropskom prvenstvu u Italiji i San Marinu igrati u grupi sa Austrijom (17. jun), Nemačkom (20. jun) i Danskom (23.jun).


  • 0

#4678 Lord of the Flies

Lord of the Flies
  • Members
  • 141 posts

Posted 17 March 2019 - 19:18

Vidim da je Udinezeu u poslednje vreme rezerva, Milos Bocic, rodjen 2000. Nisam do sad cuo za njega.


  • 0

#4679 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 28 March 2019 - 12:46

Omladinci odigrali prvu 2:2 (oba gola Vlahovic), a druge dve izgubili 0:2, bas bas tanko.

 

Kadeti (2002) se takodje okupili i igraju elitnu rundu. Mi smo domacini turnira, a u grupi smo sa: Slovackom (pobedili 3:1, golovima Blagojevica, Colica i Ergelasa), Francuskom i Svedskom.

 

Golmani: Lazar Slavkovic (Partizan), Filip Stankovic (Inter)

 

Odbrana: Stefan Despotovski, Aleksandar Lukic, Uros Blagojevic (Zvezda), Uros Drezgic, Viktor Rogan (Cukaricki), Uros Knezevic (Partizan), Nikola Komljenovic (Ajntraht)

 

Sredina: Andrej Blagojevic, Nikola Colic (Partizan), Ognjen Lukovic, Danilo Miladinovic (Brodarac), Mateja Bacanin (Zvezda), Mitar Ergelas (Cukaricki), Veljko Kuzmanovic (Zemun), Aleksa Djurasovic (Spartak), Luka Simic (Inter)

 

Napad: Ilija Babic, Mihailo Baic (Zvezda), Luka Cveticanin (Partizan), Veljko Mladenovic (Rad)

 

Rekao bih da je ovo prvih 11 po kvalitetu (iako je drugaciji sastav izasao protiv Slovaka, i iako Stevanovic iz FKP nije pozvan):

 

Slavkovic- Despotovski, Knezevic, Drezgic, U.Blagojevic- A.Blagojevic, Simic, Colic- Babic, Ergelas, Baic


  • 0

#4680 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 25 April 2019 - 10:47

Za sve one koji ne znaju, forum b92 prestaje sa radom.

 

https://forum.b92.ne...ada-foruma-b92/

 

To ne znaci i kraj naseg druzenja, posto se samo selimo na novu adresu.

 

https://forum.b92.ne...-za-novi-forum/

 

Forum smo mi i forum ostajemo mi. Za slucaj da nas ugase pre recenog roka, ostavite svoj kontakt (mejl, FB ili telefon) na PM

 

Barakudi

Metalhedu

Zoltanu

i meni

 

da vam javimo novo mesto okupljanja, bez obzira na to da li ste u mogucnosti da pomognete novcano kreiranje novog foruma ili ne. Forum ostaje besplatan i ostaje nas.

Javite se svi.

 

Nadam se da ce svako bar jednom videti ovu poruku, a cilj je postignut ako se ona smuci svima posle 3 dana. :D


  • 0