Jump to content


Photo
- - - - -

Kvalitet forumske diskusije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#61 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 12 July 2008 - 01:30

Nesrećno ubodoh tvoj post. Ajme ja... Trebalo je bar da se držiš teme, umesto toga, otišao si negde u Albukerki. I sad si po običaju hteo da zakriviš priču na mene (ja u ovom slučaju), dok ja pričam o tvom smaranju. I sad si okrenuo priču na drugu stranu i svi kažu 'To Kastore!' A u stvari pobegao si od priče kao zadnja ...

#62 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 12 July 2008 - 01:38

Nesrećno ubodoh tvoj post. Ajme ja... Trebalo je bar da se držiš teme, umesto toga, otišao si negde u Albukerki. I sad si po običaju hteo da zakriviš priču na mene (ja u ovom slučaju), dok ja pričam o tvom smaranju. I sad si okrenuo priču na drugu stranu i svi kažu 'To Kastore!' A u stvari pobegao si od priče kao zadnja ...


I baš stalno ti se to isto dešava i u RL i u VL? :) Stalno bi da pričaš o tuđem RL, a svi ti zakrive priču i pobegnu od te teme na tvoja zlosrećne zavidljive somnambulije? Hoće to, hoće, Loši - naročito kad si takav. :ph34r: Nema ti leka.

#63 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 12 July 2008 - 01:54

Jopet se cimaš. Izbegavaš temu. Čini se da se plašiš da pogledaš istini u oči. Ako se ne suočiš sa problemom, nikad ga nećeš rešiti. Ponavljaj: 'Ja sam smarač i ubica svake normalne diskusije. Ja kenjam po svakoj iole normalnoj temi'. Biće ti lakše. Duboko u sebi znaš da sam u pravu. 'ajmo polako... Reci...

#64 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 12 July 2008 - 02:00

Jopet se cimaš. Izbegavaš temu. Čini se da se plašiš da pogledaš istini u oči. Ako se ne suočiš sa problemom, nikad ga nećeš rešiti. Ponavljaj: 'Ja sam smarač i ubica svake normalne diskusije. Ja kenjam po svakoj iole normalnoj temi'. Biće ti lakše. Duboko u sebi znaš da sam u pravu. 'ajmo polako... Reci...


Ja sam smarač i ubica svake za Lošeg normalne diskusije. Ja kenjam po svakoj za njega iole normalnoj stvari. I plitko i duboko je očigledno da si u pravu. Ne verujem da ti i od čega može biti lakše, Loši. :ph34r:

#65 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 12 July 2008 - 02:16

Yet again, tvoji rečokazi su više nego dosadni. To je trebalo nekoga da nasmeje? Možda sam trebao da skontam neku igru reči?

Samo pokušavaš da oteraš temu što dalje. A činjenica je da, i baš sad, trolaš najgore. Nemoj da širiš, reci nešto vezano za temu. Ne smeeeeeš...



edit: sad ćeš da kažeš 'koju temu?'

Edited by loshmmee, 12 July 2008 - 02:17.


#66 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 12 July 2008 - 02:39

Jebote al je do jaja ovaj nick Loshmee. Prvo hoce da se kazhe da je persona koja stoji iza nicka losha, ali fazon je da nije losha, nego da je u stvari dora, jer Losh Mee znachi Milosh na shatrovachkom, shto znachi da je forumashevo ime u stvari Milosh, ali Milosh je toliko duhovit da umetm da napravi shalu i na sopstveni rachun, i da anagram svog imena predstavi kao nagoveshtaj da je on losh (mada je u realnosti dobar i do jaja i dobar frajer i sve ribe ga 'oce, nasuprot sikofantiji).
I za sve zlonamerne: Milosh ima RL, a Kastor nema! Milosh kara gomilu riba svakodnevno i mnogo je ve'iki var, a Kastor je jedan obichan underMilosh, jer Milosh je najjachi na svetu i Mama ga voli najvishe na svetu. Zato shto je dobar frajer i zadovoljava gomile riba, bez obzira ne konvencije prokletog RL-a.
Dole zabrana veze medju bliskim srodnicima!

#67 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 12 July 2008 - 07:34

edit: sad ćeš da kažeš 'koju temu?'


Koju temu? Moj RL ili moje smaranje loših? :ph34r: Jel ti još nisi uočio ko je krenuo sa trolovanjem ove teme, primećeni balvanu u oku mom? :)

#68 loshmmee

loshmmee
  • Members
  • 1,037 posts

Posted 13 July 2008 - 22:45

Jebote al je do jaja ovaj nick Loshmee. Prvo hoce da se kazhe da je persona koja stoji iza nicka losha, ali fazon je da nije losha, nego da je u stvari dora, jer Losh Mee znachi Milosh na shatrovachkom, shto znachi da je forumashevo ime u stvari Milosh, ali Milosh je toliko duhovit da umetm da napravi shalu i na sopstveni rachun, i da anagram svog imena predstavi kao nagoveshtaj da je on losh (mada je u realnosti dobar i do jaja i dobar frajer i sve ribe ga 'oce, nasuprot sikofantiji).
I za sve zlonamerne: Milosh ima RL, a Kastor nema! Milosh kara gomilu riba svakodnevno i mnogo je ve'iki var, a Kastor je jedan obichan underMilosh, jer Milosh je najjachi na svetu i Mama ga voli najvishe na svetu. Zato shto je dobar frajer i zadovoljava gomile riba, bez obzira ne konvencije prokletog RL-a.


Znam da se cimaš zbog nečega što se desilo gore. Tvoje kapiranje je apsolutno fantastično. Dobar si. Samo, jebem malo više nego što ti misliš. Npr...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Koju temu? Moj RL ili moje smaranje loših? :ph34r: Jel ti još nisi uočio ko je krenuo sa trolovanjem ove teme, primećeni balvanu u oku mom? :)


Popušta ti koncentracija. Nazivaš me balvanom i to još u tvom oku. Osećam se kao krmeljčina :D Ona smarajuća, kompaktna, jako žuta krmeljčina. Svrbi?

Edited by Vesna, 13 July 2008 - 23:00.
uvredljiva konotacija


#69 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 14 July 2008 - 10:41

:ph34r:

#70 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 14 July 2008 - 11:55

daj bre, shta peglash tu. doprinesi Diskusiji!

#71 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 14 July 2008 - 15:22

daj bre, shta peglash tu. doprinesi Diskusiji!


Sad radimo na kvalitetu Diskusije. Posle ćemo na Diskusiji. :ph34r:

#72 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 15 July 2008 - 20:59

Zavirih malo u kvalitetnu forumsku diskusiju na Drustvu. Bez ijednog napisanog slova i gledajuci istini u oci, samo sa iscitanim, se osecam ovako...

Attached Files



#73 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 15 July 2008 - 22:07

...


A tek na pdf. Sport ili Muzika - pa nozekanje su sprave za golicanje!

Doduse pdf. Politika je 4umski - "Mortal Combat".

Tamo ko prezivi - zivece va vjeki vjekov, - upisaće se u 300 Spartanaca!

...

#74 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 15 July 2008 - 22:32

A tek na pdf. Sport ili Muzika - pa nozekanje su sprave za golicanje!

Za Sport ne znam, ali na MuziKi vlada hippie atmosfera

#75 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 16 July 2008 - 10:12

...


A tek na pdf. Sport ili Muzika - pa nozekanje su sprave za golicanje!

Doduse pdf. Politika je 4umski - "Mortal Combat".

Tamo ko prezivi - zivece va vjeki vjekov, - upisaće se u 300 Spartanaca!

...


Necu da smatram tvoj post kinizmom, ne odgovora mi sada jer od malopredjasnjeg pogleda na istinu, imam zelju da :ph34r: Ok, ja ne razumem, ali mozda ti mozes da mi pojasnis u cemu je poenta. U nadmudrivanju, u nekakvom osecaju pobede i superiornosti, u uzivanju da se ko uvredi ili...? Ja imam grizu savesti danima sto sam nesnosnom sagovorniku rekla da se nosi, a i sto sam par puta bila tvoj imitat sa hebote. Ako budem iznela svoje misljenje, na meni svojstven nacin, moze mi se prisiti ona Zizina naznaka o dosadnom i besmislenom pisanju, ako ne budem nista pisala jer ne umem biti iskljuciva i jednostrano sagledavati svaku temu, pa na to jos pridodam stupidni obicaj da preispitam svoje stavove, sto ne znaci da nemam stavove koji nisu izdefinisani, ali i da u zavisnosti od cinjenica i prilike se redefinisu, onda sebi postavljam pitanje sto upravo trosim svoje a u isto vreme oduzimam tudje vreme... I zar nije biti na forumu nesto nalik nevidljvom druzenju, ili iskazivanju svojih interesovanja koje ne mozemo u svom RL iz nekih razloga da realizujemo u potpunosti?