Jump to content


Photo

What's up?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
133 replies to this topic

#106 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 01 June 2009 - 12:44

qq, ja tek sad videla. :ph34r:
fingers crossed za krambambuli panc.

#107 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 20 June 2009 - 20:11

:ph34r:

Attached Files



#108 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 20 June 2009 - 20:35

:ph34r:


Pa, srećan nam sutrašnji početak leta.


Šta hoćeš, tamo odakle ja dolazim, to je normalna letnja temperatura :).

#109 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 17 July 2009 - 12:33

Ne mogu da shvatim nešto, pa da pitam ostale:

# Iskreno saučešće porodicama nastradalih.
(olivera, 17. jul 2009 08:54)
Preporučujem (+33)
Ne preporučujem (-2)
Šta je ovo

I cela strana (skrolaj i gledaj crveno)

Jel jasna nekom ova pojava?

#110 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 17 July 2009 - 12:50

jeste. očito već mesecima gomila skotova glasa na komentarima. o kakvoj ekipi se radi biće ti jasnije ako ti kažem da se uglavnom najviše slažem sa komentarima koji imaju najviše negativnih preporuka.

što ne znači da je mnogo onih koji tako glasaju. prosto, može da se glasa više od jednom...

a ovo gde je samo par komada neočekivanih, moguće je da je neko čak i slučajno kliknuo na pogrešno mesto. :ph34r:

#111 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 17 July 2009 - 13:07

jeste. očito već mesecima gomila skotova glasa na komentarima. o kakvoj ekipi se radi biće ti jasnije ako ti kažem da se uglavnom najviše slažem sa komentarima koji imaju najviše negativnih preporuka.

što ne znači da je mnogo onih koji tako glasaju. prosto, može da se glasa više od jednom...

a ovo gde je samo par komada neočekivanih, moguće je da je neko čak i slučajno kliknuo na pogrešno mesto. :ph34r:

Da, nije ovo prvi put, primetila sam u poslednje vreme, recimo na vest o Dikliću je dosta ljudi koji su ostavljali komentar podrške zapazilo da postoje ovi koji je ne preporučuju. Čak i da razumem negativan odnos prema ispolitizovanim komentarima, ali ne mogu da shvatim šta može, osim psihopatije (možda i pogrešnog klika ali takvih, pretpostavljam, ne može biti mnogo), stajati iza hejta izražavanja saučešća porodicama poginulih (a ima ih još na ovoj strani), mislim, ko su ti ljudi....?....

#112 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 17 July 2009 - 13:28

hoćeš link? :ph34r:

#113 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 19 July 2009 - 13:26

Auh. Nisam znala gde ovo da udenem, a moram negde. Noćas sam sanjala san da se smrzneš. Inače uvek zaboravim šta sanjam, ali ovaj put, k'o za đavo, nisam.

Dakle, sanjala sam da sam iz nekog razloga osuđena na giljotinu, ne sećam se zbog čega. I onda idem u neku bolnicu gde se to radi. Žena neka, onako fina, ljubazna, kaže - ništa to nije, začas će ona i posle mogu da idem kući :) I onda mi stavila nešto na vrat - kao neku kragnu i osećam nešto kao peckanje oko vrata - blago zatezanje (verovatno sam se zamotala u frotir pa me davio). I tako ja čekam da se to završi, i jedina mi briga kako, sad, eto, kad dođem kući, više neću moći da čitam :ph34r: . I onda neki kreten počeo da turira ispod prozora i probudio me, tako da ne znam kako sam došla kući bez glave :D

Ovako kad se napiše, i ne zvuči tako strašno (dobra terapija ovo pisanje), al' još uvek se naježim kad se setim. I onda razmišljam, šta li to može da znači. Možda da treba da idem kod očnog lekara?

#114 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 05 August 2009 - 15:12

Da, nije ovo prvi put, primetila sam u poslednje vreme, recimo na vest o Dikliću je dosta ljudi koji su ostavljali komentar podrške zapazilo da postoje ovi koji je ne preporučuju. Čak i da razumem negativan odnos prema ispolitizovanim komentarima, ali ne mogu da shvatim šta može, osim psihopatije (možda i pogrešnog klika ali takvih, pretpostavljam, ne može biti mnogo), stajati iza hejta izražavanja saučešća porodicama poginulih (a ima ih još na ovoj strani), mislim, ko su ti ljudi....?....

Ne mogu sada da nadjem ni jedan link da dokazem, ali stvari stoje ovako: ovoga ima svugde gde god je moguce glasati za komenatare. (npr. na kanadskom cbc.ca, glasovanje ide "agree" or "disagree"). Naravno, uvek nakon svake tragedije sledi gomila komentara sa izrazima saucesca (UVEK ima i negativnog glasanja na ovo) i onda slede shokirana pitanja "what the f..... is wrong with people? who could mark this comment as "disagree"? Nekoliko puta sam procitala odgovore: jedan covek napisa da on rutinski markira sve komentare tipa RIP, pocivaj sa andjelima andjele, neka te Bog cuva i sl. kao "disagree", jer smatra da ne doprinose nicemu; ako se nema da kaze nista vise od ovoga, bolje je uzdrzati se od komentara.
Podrazumevajte ovo samo kao jedno od mogucih objasnjenja, ja se slazem sa JFW da je takvo postupanje ruzno.

#115 @lekstina

@lekstina
  • Members
  • 1,595 posts

Posted 05 August 2009 - 16:24

Youtube Video ->Original Video

:ph34r: :) :D



Prvo, nije me bilo, pa se (drugo) izvinjavam, što ovo fino društvo vraćam godinu dana unazad. Molim da mi se ne zameri, ali ja sam ... ovo ... šta god je, danas prvi put videla. I ne mogu da se opasuljim!!!! Ovo je gore i od pionirske zakletve i svih pripovedaka Mihajla Lalića sabrano... Nastavite vi samo, ko da ništa nije bilo Posted Image

#116 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 05 August 2009 - 17:59

Sa komentara na sportu povodom zvezdinog revansa


Šta su svi navalili da daju po 120%, 150% svojih mogućnosti?
Što će reći: sredinu terena "u šake", otkrivaj se bez lopte, probijaj po bokovima, precizno centriraj, odigraj pas po zemlji tako da lopta putuje brzinom većom od 7 km/h (i da ne skakuće po travi kao kašmirsko goveče), a da pri tom, ide najviše na metar od igrača kojem predaješ loptu (može i preciznije, bilo bi poželjno), kreći se bez lopte, pravi trougao, priđi svom igraču i ponudi mu se kao opcija za pas, itd. itd.

I prestanite da se kunete u navijače, ne boj`te se, neće Vam niko ništa ni ako ispadnete iz takmičenja.

Samo prestanite da se šlihtate, da filozofirate kako su potrebne analize, sinteze, donošenje zaključaka dedukcijom, indukcijom, PRESTANITE više sa implikacijama, rotacijama, permutacijama, jer da znate matematiku i logiku imali biste više Škole nego što je imate.



Fudbal nije nauka!...


:ph34r:

#117 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 02 October 2009 - 16:09

Evropski Dana autizma 03. oktobar, posvećen osobama sa autizmom, po prvi put biće obeležen i u Srbiji manifestacijom kod restorana "Ruski car" u centru Beograda. Tog dana, od 12 do 15 sati, biće održana izložba radova osoba sa autizmom iz cele Srbije i promovisan CD dece sa autizmom "Vilinska pesma". Pripremio Đuro Malobabić.

Predsednica Upravnog odbora Republičkog udruženja za pomoć osobama sa autizmom Vesna Petrović, kazala je da u Srbiji prema nezvaničnim pokazateljima ima oko 1.200 osoba sa ovim zdrastvenim poremećajem, ali da je stvarni broj ovih daleko veći, jer su deci često davane drugačije dijagnoze pa se zato ne zna njihov tačan broj. Ona je naglasila da je osobama sa autizmom, koje čine 0,6 odsto ukupne populacije u Evropi, odnosno oko 5 miliona stanovnika, neophodno obezbediti adekvatnu zdravstvenu zaštitu i obrazovanje kako bi se uklopile u društvo.



#118 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 15 October 2010 - 15:31

Nisam uhvatio od pocetka vesti, pa gledam nije 1 April i u cemu je fora. Kakvi jednorozi? Kakvi naucnici upozoravaju na jednoroge da mogu da budu opasni? :)

edit: nasao

U Kanadi uočen jednorog?
15. oktobar 2010. | 15:51 | Izvor: B92 Beograd, Toronto -- Kanađanin Piter Hiki Džouns tvrdi da je u jednoj šumi snimio jednoroga.

Džonus, inače lokalni ljubitelj ptica, zaputio se u obližnju šumu kako bi slikao i proučavao ptice, kada mu je kroz kadar protrčao beli jednorog.

Zumirao je krošnju, a onda mu je pažnju privukao zvuk kopita, i ispred njega je protrčao beli konj sa rogom na glavi. Piter je snimak odneo u Naučni centar u Ontariju kako bi stručnjaci utvrdili da se možda ne radi o prevari.

Vlasti Toronta su ipak oprezne i upozoravaju građane na posebne mere opreza ukoliko bi opet neko naleteo na jednoroga. Iako je prema legendama jednorog miroljubiva životinja, naučnici su zabrinuti da bi životinja mogla povrediti posmatrača ili sebe, ukoliko bi se našla u bezizlaznoj situaciji.

Možete pogledati snimak koji je Hiki Džouns zabeležio u šumi, pa sami procenite koliko njegova priča ima osnova ili je jednostavno reč o neuspeloj šali:

Youtube Video ->Original Video

Rogic malo float-uje nezavisno od tela i krece se kao nezavistan layer preko glave. Jos jednom je neki youtube snimak postao svetska vest.
Moj favorit je "bigfoot iz Dzordzije" (lik se bas potrudio sa iznutricama i kostimom) ili ovaj meteorit:

Youtube Video ->Original Video

Edited by st.maurice, 15 October 2010 - 16:12.


#119 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 03 November 2010 - 02:01

sunce ti jebem :) (oko 30s)

#120 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 03 November 2010 - 02:02

jebo Papu i zemljotres...