Jump to content


Photo

What's up?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
133 replies to this topic

#76 instruktor

instruktor
  • Members
  • 3,108 posts

Posted 30 October 2008 - 17:48

sok je o-d-v-r-a-t-a-n!

kupila (:ph34r:) kupinu i jagodu - ne zna se koji je jadniji. gust i odvratan. nikakav. bljak.


na stranu što se oseća i fermentacija koja je započela tako da kontam da bi flašica eksplodirala da je još malo ostala u rafu.

Za jagodu mi je jasno. Pravi se od Kustinih čarapa, a on ih nije prao još od molebana za Kosovo. A ko je na kupini ?

#77 Frankie Wilde

Frankie Wilde
  • Members
  • 650 posts

Posted 30 October 2008 - 18:53

Za jagodu mi je jasno. Pravi se od Kustinih čarapa, a on ih nije prao još od molebana za Kosovo. A ko je na kupini ?


Fidel. Da nije Kostunjavi umesao prste? :ph34r:

#78 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 01 November 2008 - 00:44

trick or treat Posted Image

#79 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 05 November 2008 - 20:21

Posted Image

(CBS) Best-selling author and filmaker Michael Crichton died unexpectedly in Los Angeles Tuesday, after a courageous and private battle against cancer, according to a statement released by his family. He was 66.

Crichton is best known as the author of "Jurassic Park" and the creator of "ER." His most recent novel, "Next," about genetics and law, was published in December 2006.



Jest da sam slučajno čitao jednu jedinu nj. knjigu, ali hvala na ponekad zabavnim filmovim, a najviše na

Posted Image

najtragičnijoj junakinji svih vremena.

#80 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 02 December 2008 - 00:13

Vraćam se sinoć iz grada, stojim nevin ko veverica na crvenom na skretanju za Bulevar umetnosti kod Crvenkape, blenem u pravcu kineske ambasade...

Čujem "BUM", okrenem se levo i vidim novi "toyotin" dzip Rav 4 kako leti pored mog prozora, okreće se, pada na pešačko ostrvo, skuplja semafor i banderu ko grisine i zaustavlja se na boku.

Raspalila ga mečka najnovije E klase koja je prošla kroz crveno, pravo u stub između vrata pri jedno 80 na sat.

Nas nekoliko se posklanjalo sa ulice i izletesmo da spašavamo ljude.

Iz Rava kroz air-bag zavesice viri lik kroz prozor (ko iz tenka) i viče "on je prošao kroz crveno, on je proša kroz crveno...". Rekosmo "ćuti bre, jesi živ, ima li ko još unutra"... Bili mu stari otac i majka. Poređamo se po krovu Rava i jedva ga vratimo na točkove. Baba i deda unutra samo ugruvani, vozaču bubuljica na čelu... Nikom ništa (jedino što sam morao da urlam na ostale da ne izvače dedu iz kola koja očigledno nisu imala tendeciju da se zapale i da ostave čoveka da sedi).

Iz mečke bez prednjeg dela išetao lik (ili žena, nisam ni video), uzeo dete sa zadnjeg sedišta koje je srećom bilo vezano, javio se ovme u Ravu i otišao nekim prevozom valjda u Tiršovu da pregleda klinca zbog cimanja.

Posle došla murija, hitna, vatrogasci zbog kombinacije prolivenog goriva i bandera koje su i dalje svetlele polegle po asfaltu...

Sve u svemu - nikom ništa.

Da su bili kec i jugo umesto mečke i tojote, bilo bi mlevenog mesa. Da je neko bio na pešačkom ostrvu, takođe.

Da ga je mečka pukla pod malo drugačijim uglom, džip bi sleteo na mene, a ne na ostrvo.

That's up. :ph34r:

#81 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 02 December 2008 - 09:27

srecom pa se nije radilo o americkom filmu, jer ne samo da bi se cijela "scena" zapalila, nego bi doticni automobili odmah nakon sudara i eksplodirali, uz plamteci stup visoko u nebo :ph34r:

#82 Blue Lady

Blue Lady
  • Members
  • 684 posts

Posted 02 December 2008 - 10:19

Vraćam se sinoć iz grada, stojim nevin ko veverica na crvenom na skretanju za Bulevar umetnosti kod Crvenkape, blenem u pravcu kineske ambasade...

Čujem "BUM", okrenem se levo i vidim novi "toyotin" dzip Rav 4 kako leti pored mog prozora, okreće se, pada na pešačko ostrvo, skuplja semafor i banderu ko grisine i zaustavlja se na boku.

Raspalila ga mečka najnovije E klase koja je prošla kroz crveno, pravo u stub između vrata pri jedno 80 na sat.

Nas nekoliko se posklanjalo sa ulice i izletesmo da spašavamo ljude.

Iz Rava kroz air-bag zavesice viri lik kroz prozor (ko iz tenka) i viče "on je prošao kroz crveno, on je proša kroz crveno...". Rekosmo "ćuti bre, jesi živ, ima li ko još unutra"... Bili mu stari otac i majka. Poređamo se po krovu Rava i jedva ga vratimo na točkove. Baba i deda unutra samo ugruvani, vozaču bubuljica na čelu... Nikom ništa (jedino što sam morao da urlam na ostale da ne izvače dedu iz kola koja očigledno nisu imala tendeciju da se zapale i da ostave čoveka da sedi).

Iz mečke bez prednjeg dela išetao lik (ili žena, nisam ni video), uzeo dete sa zadnjeg sedišta koje je srećom bilo vezano, javio se ovme u Ravu i otišao nekim prevozom valjda u Tiršovu da pregleda klinca zbog cimanja.

Posle došla murija, hitna, vatrogasci zbog kombinacije prolivenog goriva i bandera koje su i dalje svetlele polegle po asfaltu...

Sve u svemu - nikom ništa.

Da su bili kec i jugo umesto mečke i tojote, bilo bi mlevenog mesa. Da je neko bio na pešačkom ostrvu, takođe.

Da ga je mečka pukla pod malo drugačijim uglom, džip bi sleteo na mene, a ne na ostrvo.

That's up. :ph34r:

u hebote :)

#83 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 02 December 2008 - 11:30

Šta bi s ovim što je prošao kroz crveno? Bilo murije?

#84 fender_bender

fender_bender
  • Banned
  • 2,192 posts

Posted 02 December 2008 - 11:49

Šta bi s ovim što je prošao kroz crveno? Bilo murije?


trol(ic)

bilo, al' jedan od aktera imao venac u autu. 


trol(ic) off

#85 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 12 December 2008 - 15:33

vic o nemackoj organizovanosti i efikasnosti:

(zovem hausmajstora jer nesto ne valja sa tv prikljuckom)
n: dobar dan, nesto ne valja sa tv prikljuckom. jel bi mogao neko da dodje da ga popravi?
hm: jel ste sigurni da je prikljucak a ne vas tv, kabl il nesto trece?
n: da, probala sam sve u drugom stanu i sve je savrseno radilo.
hm: ok, doci cu da pogledam.

(hm dosao da pogleda)
hm: a jel ste bas sigurni da je tv prikljucak a ne vas tv, kabl il nesto trece?
n: :D pa jesam
hm: aj da proverimo jel radi kod komsije
n: pa, ok :zbun:

(hm i n otisli do komsije i kod komsije radilo)

hm: ok, zaista je tv prikljucak. zvacu firmu koja je odgovorna za prikljucke da poprave.

(hm zove posle par dana)
hm: hmmm, a jel ste bas sigurni da je prikljucak? doci cu ja opet da proverimo da budemo sigurni...
n: :zbunzbunzbun: pa ok, dodjite :)

(hm dosao posle nekoliko dana i opet se uverio u isto)
hm: ok, zvacu ja majstore pa ce vam se oni javiti da se dogovorite kad da dodju.

(posle nekoliko dana javlja se neko iz nesto-com firme)
nc: dobar dan, jel ste sigurni da je bas prikljucak?
n: mhm
nc: ok, doci cu za nekoliko dana da popravim

(posle nekoliko dana dolazi neko iz nesto-com firme)
nc: dobar dan, dakle sigurni ste da je basbas prikljucak u pitanju?
n: da :ph34r:
(nc prilazi prikljucku, meri i posle par minuta se oglasava)
nc: hm, zaista ne valja nesto sa prikljuckom. javice vam se majstori iz nesto-com firme da dodju da to poprave.

i sad zeljno ocekujem majstore iz nesto-com firme da vidim dal ce i oni da dodju samo da se uvere da nesto ne valja sa prikljuckom il ce konacno nesto i da poprave

Edited by nickie, 12 December 2008 - 17:07.


#86 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 12 December 2008 - 17:00

i sad zeljno ocekujem majstore iz nesto-com firme da vidim dal ce i oni da dodju samo da se uvere da nesto ne valja sa prikljuckom il ce konacno nesto i da poprave


optimisto

ti majstori će utvrditi da zaista ne valja priključak i otkriće i šta ne valja, a onda će poslati sledeću turu majstora da donesu novi priključak
a onda će sledeći majstori da ga nameste pa će poslati sledeće majstore da provere jel dobro radi

#87 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 18 December 2008 - 14:49

i sad zeljno ocekujem majstore iz nesto-com firme da vidim dal ce i oni da dodju samo da se uvere da nesto ne valja sa prikljuckom il ce konacno nesto i da poprave


(dosao danas majstor iz nesto-com firme, ako zanemarim to da se izgubio na pola-sata sat bez da se javi :ph34r: , bio je sasvim ok. naravno, nista nije popravio. al nije on kriv, jer je verovatno problem sa kablom kod komsije, a komsija nije tu. sad treba ja da se dogovorim sa komsijom, pa da zovem nesto-com firmu da dodju kad smo oboje tu da poprave. ne kapiram ko i zasto pravi kablove koji idu od stana do stana. jel to uobicajeno jos negde il samo u mojoj ludoj zgradi? :))

#88 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 18 December 2008 - 14:55

i? je l valja prikljuchak? :ph34r:

#89 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 18 December 2008 - 15:02

i? je l valja prikljuchak? :)


haha, dok je ovaj momak razgovarao sa majstorom (pitao ga gde su ti prikljucci u podrumu) cujem ga kako odgovara: 'daaaaaaaaa, viiiiiiiiiiiiiiiidiiiiiiiiiiiiiim da ne valja prikljucak'. samo sto nisam umrla od smeha :ph34r:

#90 Anadion

Anadion
  • Members
  • 481 posts

Posted 28 December 2008 - 01:38

Konacno deaktivirao Facebook nalog :ph34r: