Jump to content


Photo

Bojana L. - zrtva ili pobednik?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#16 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 06 July 2001 - 17:41

onda sledeci put razmisli "sta bi deda rekao?" pre nego sto krenes da izbacujes komunjarske parole...

#17 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 06 July 2001 - 21:54

condor:
onda sledeci put razmisli "sta bi deda rekao?" pre nego sto krenes da izbacujes komunjarske parole...

to condor:
Ovo je nisko! Nemo da si vladan, ruzno je. Ako hoces da se raspravljas sa nekim nemoj ga vredjati!

#18 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 06 July 2001 - 22:10

Nije nisko, gosn advokat, "sve velike pare su prljave" - jeste komunisticka parola. Upirati prstom u bogatasa samo zato sto je bogat - jeste komunjarski. Lupetati k'o maksim po diviziji i optuzivati ljude (Mesica, Sorosa) bez trunke dokaza - ne da je komunjarski nego je bedno. Savet da se stane i razmisli i da se sopstvene reci odmere arsinom nekog "viseg" autoriteta, u ovom slucaju deda-Trifunom - takav savet se je muceni Trifke vala debelo zasluzio.

#19 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 11 July 2001 - 17:11

ne nego su svi bogatasi posteni...samo vrhunski sportisti su zaista posteno odradili novac koji imaju...svi ostali su do velikih para dosli raznim malverzacijama...i ne pricajte o komunistickim parolama...ako nekog licnog pogadja neka se zapita zasto je to tako...a o sorosu i njegovim "rabotama" u SAD su vrlo dobro obavesteni...on samo za nas jos predtsvalja neki nazovi autoritet i to iskljucivo kod ovih hedonistickih srba ciji je zivotni moto "Srbija bez Srba"....:sad:((

#20 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 11 July 2001 - 19:07

Trifke, ja ne znam otkud tebi potreba da zauzimas krajnje ostre stavove o stvarima o kojima nemas ni pribliznog pojma - ali ti ocigledno imas takvu potrebu. A sa takvima se ne raspravlja. Vidimo se na basketu.

#21 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 12 July 2001 - 16:26

definitivno se vidmo na basketu...mada i dalje tvrdim da nema velikih i pritom "cistih" para...sem ako nisi vrhunski sportista....:smile:))))

nedelja, 15. jul. TAS, 10 sati.....

#22 Sandy

Sandy
  • Members
  • 65 posts

Posted 11 August 2001 - 03:26

Cekajte malo, pocelo je sa Bojanom Lekic i bilo je poprilicno zanimljivo...na kraju zavrsismo sa Sorosom i slicnim njuskama...zanima me jedno:svi oni koji misle da je B.L. postupila ispravno, mogu li da mi kazu zasto tako misle?

[ Izmena poruke: Sandy na dan 2001-08-11 04:27 ]

#23 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 28 December 2001 - 19:04

ajde da okrenemo pitanje....

zasto ti mislis da nije ispravno postupila...???



_________________
biti isti, biti poseban, biti slobodan, biti samo svoj.......

[ Izmena poruke: trifke na dan 2001-12-28 19:05 ]