Jump to content


Photo

Bojana L. - zrtva ili pobednik?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#1 [BlaSteD]

[BlaSteD]
  • Members
  • 32 posts

Posted 25 May 2001 - 01:38

Meni je vrlo lako da razmisljam o tome i osudim, ili ne osudim, ali sa jedne strane je delo koje je vise nego dokazano (tu u kljucujuci njenu potrebu da apsolutno izmasakrira svog gosta u emisiji, sto je u principu ok., jer ko ne ume da se odbrani, to i zasluzuje), ali je sa druge strane i ocigledna potreba K. brothers da se malo isperu, profiltriraju i izdemokratizuju. Pri ovome svemu treba imati u vidu da K. brothers daju samo kintu, a o nagradi odlucuje ziri (bar se tako prica). dakle piutanje je jasno, da li je B. L. zrtva ili pobednik?

#2 3Kings

3Kings
  • Members
  • 4 posts

Posted 25 May 2001 - 04:40

Sto rece narator u filmu "Ghetto"

"... a neki su bili gladni kinte, pa cak nisu ni gledali ko ih kupuje."

Zbogom Lekicka i neka ti roditelji na miru potrose 33,000 DM koje si primila od Karica. Imala si srece, jos uvek su na slobodi.

#3 Led

Led
  • Members
  • 1,214 posts

Posted 25 May 2001 - 16:23

Isuvise je inteligentna da bi bila zrtva. Odgledala sam snimak (ima ga na sajtu BKTV) tako da sad imam malo bolju informaciju.
Milanka Karic, supruga Bogoljubova i predsednik fondacije, rekla je da laureati cine cast fondaciji.
I sam nastup Bojane Lekic je problematican. Sve vreme pokusava da se opere i opravda zasto prima nagradu.
Videcemo.

#4 Milijana

Milijana
  • Members
  • 2 posts

Posted 02 June 2001 - 13:58

Postoje dva problema u slucaju Bojane Lekic: da li je ispravno to sto je primila nagradu i da li je B92 na pravi nacin resio problem. Za mene je bitnije ovo drugo pitanje, i moram reci mnogo bolnije. B92 je uvek davala priliku da se cuje i druga strana (setite se koliko puta je gostovao B. Ivkovic u emisijama). Cini mi se da Bojana nije imala tu priliku.
Ne znam sta bih ja uradila na njenom mestu, ali ako je pogresila platila je preveliku cenu.
Zao mi je zbog Bojane, zao mi je zbog B92.

#5 RAGE AGAINST THE REZZIM

RAGE AGAINST THE REZZIM
  • Members
  • 147 posts

Posted 02 June 2001 - 15:55

Da bi neko dobio rec - mora da je prethodno zatrazi.
Nisam cuo da je Bojana trazila rec. Zasto?

Trebalo bi nesto i reci, a da nije suvislo.

#6 Zoran

Zoran
  • Members
  • 458 posts

Posted 02 June 2001 - 18:05

Ne vidim zasto je lose sto je primila novac od Karica. Pa i mi smo primali novac od Milosevica, on je organizovao i postavljao svoje ljude koji su mu bili odani, znaci ni mi nismo trebali da uzimamo novac. Kao sto je ona dobila novac za nesto sto je radila (kazu dobro), tako smo i mi dobijali od raznih Milosevica, za ono sto smo radili.

U krajnjoj liniji kako mislimo da se novac polako presipa iz njihovih dzepova u nase?
Mozda silom? Ne, ovo je fini put. Drzati svoj smer, pa ko hoce uz nas hoce, ko ne, nije bitno. Ako nudi novac, a nije dokazano da je lopov, uzimam i idem dalje. Da li je mozda dokazano da su Karici lopovi, mislim na sudu? Kada je ona primila nagradu nije bilo dokazano.
Da joj je BBC, CNN ili Soros dao novac, to bi bilo OK?

#7 mrdzi

mrdzi
  • Members
  • 1 posts

Posted 04 June 2001 - 17:26

RUN BOJANA RUN
TO JE SVE
I SNADJI SE VEC NEKAKO
TI SI NAMORALNIJI POBEDNIK OVE BEDNE SRPSKE SCENE
NA KOJOJ SE SVAKI DAN SVE GORE STVARI DOGADJAJU

#8 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 04 July 2001 - 16:01

lekicka je pobednik....definitivno...e sada veranu maticu i ostalima koji joj ne mogu prici kao novinari ostalo je da se ostrve na moral...pare karica nisu prljavije od soros fondacije....u to sam siguran, a bojana lekic je zaista u svojoj kategoriji tu nagradu zasluzila...

#9 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 04 July 2001 - 17:03

Trifke: "pare karica nisu prljavije od soros fondacije....u to sam siguran"

A ja sam, vidis, bas u ovo jako nesiguran. Za Sorosa znam kako je zaradio pare, za Bogoljuba nemam pojma... ali me uzasno zanima.

#10 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 05 July 2001 - 17:16

onda ti meni objasni otkud sosrosu pare da se njima rasipa po balkanu...i dokazi mi njihovu cistotu....:smile:)))))))))

za karice ne mislim da rade cisto, ali tvrdim da soros nije manje prljav od njih.........

#11 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 05 July 2001 - 20:03

Soros je napravio glavnu lovu "napadajuci" na berzi precenjenu englesku funtu. To je vrlo dobro poznata prica o kojoj su napisane knjige - ja sam onomad gledao dokumentarnu emisiju u kojoj Soros licno objasnjava celu stvar. Za Karice samo znam da su poceli kao muzikanti... Ocigledno su ispali malo uspesniji od Bitlsa.

Nego, ti ovde obrces celu stvar: teret dokaza ipak pada na optuzioca, u ovom slucaju tebe. Ti tvrdis da su Soroseve pare prljave - izvoli dokazi. Americkoj poreskoj sluzbi za sada nije uspelo - ali su oni ipak slabi igraci spram Trifketa.

#12 zonel

zonel
  • Members
  • 170 posts

Posted 05 July 2001 - 23:15

Mislim da treba da nas boli uvo kako je Soros stekao svoj kapital o tome neka brinu drugi. Mi treba da procesljamo nase novopecene bogatase kako su oni stekli za 10g naseg pakla svoje bogatstvo!!!

#13 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 06 July 2001 - 10:36

sve velike pare su prljave......to bar nije neka mudrost...

#14 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 06 July 2001 - 16:09

aaaa, gospodin je komunista...

#15 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 06 July 2001 - 17:38

ne mislim da je greh biti komunista i ne osudjujem one koji to jesu, ali ako si na mene mislio, mogu ti samo reci da nosim dedino ime i prezime, a njega su komunisti ubili...ali da ne bi stalno kopali po istoriji...komunista jednostavno nisam...niti to iko iz moje porodice po prirodi stvari ne moze biti...

_________________

[ Izmena poruke: trifke na dan 2001-07-06 18:39 ]