Jump to content


Photo
- - - - -

Kuca snova


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
136 replies to this topic

#16 klinjomir

klinjomir
  • Members
  • 4 posts

Posted 22 April 2008 - 13:36

uzasno je glupo,nezanimljivo,takmicari su uglavnom bezveze,a i voditeljka mi se ne dopada.jedino je lepo,sto ce eto nekom pripasti ta kuca.
nije pitanje za ovu temu,ali sve je iz kuhinje `emotiona`,pa i kviz `uzmi ili ostavi`.prekinuto je snimanje kada je poceo VIP VB,a snimanje se izgleda nece nastavljati..znaci,dosta njih ce izvisiti da okusa srecu i bude u centru,jer kviz izgleda nece biti vise nastavljan.
pitam se samo,ako je to tacna informacija,zasto ne obaveste ljude da se ne prijavljuju na kasting,nego cute,i dalje reklamiraju da su prijave u toku na aktuelni telefon 0900...
nije to mala cifra,da bi bilo tek tako `puj pike ne vazi`..ko zna koliko se ljudi prijavilo za ucesce,a uopste se ne zna da li ce kviz nastaviti sa snimanjem.
da li ce mozda odgovorni vratiti ljudima pare od prijava?

#17 maliDzon

maliDzon
  • Members
  • 70 posts

Posted 22 April 2008 - 14:11

ja nikako ne mogu da oprostim b92 sto su krenuli da rade toliko realiti shovova... oni su uvek bili alternativa... ovo sad kao da je neki pink sa dobrim info programom. ne gledam vise tv toliko, delom su i oni zasluzni, posto sad ni nemam sta da gledam...

#18 otter

otter
  • Members
  • 8 posts

Posted 23 April 2008 - 05:19

Kuca snova nije iz produkcije Emotion.

Kucu snova radi produkcija Advantage koja pored toga radi i Milioner i Kes Taksi.

#19 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 23 April 2008 - 12:10

ja nikako ne mogu da oprostim b92 sto su krenuli da rade toliko realiti shovova... oni su uvek bili alternativa... ovo sad kao da je neki pink sa dobrim info programom.


Od alternative ti ostanu deca gladna. :rolleyes:

#20 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 23 April 2008 - 19:55

kako napreduje kuca? su digli temelje?

#21 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 06 May 2008 - 20:18

Takođe.
Pošto sam svojevremeno naružio kuću B92 što se uključila u jedan idiotski projekat ("Veliki Brat"), osećam se obaveznim da ovu ideju pozdravim. "Kuća snova" izvanredno miri takmičarski i edukativni karakter, a izbor parova reprezentuje populaciju daleko bolje od egzibicionista iz VB. Gledao sam samo uvod, ali već tada dogodio se emotivni dijamant seoskog para čiji je "san da dobiju kuću snova i dete" A opet, tamo su i oni što sa petoro dece žive u izlogu ...

Definitivno obećava.


Auuuuu Bile, nisam ocekivoooooo od tebe da ti se dopada?!
Ja kad god bacim pogled na "kucu snova" setim se filma "I konje ubijaju, zar ne". I tamo su se neki jadnici javno ponizavali.

#22 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 06 May 2008 - 20:30

o kakvom poniženju pričaš u "kući snova"? :rolleyes:

#23 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 06 May 2008 - 21:22

o kakvom poniženju pričaš u "kući snova"? :rolleyes:


Ja to ne gledam, ali koliko sam shvatio nekoliko bracnih parova se nadmece... dok jedan ne ostane - i dobije kucu na poklon. Kada bi za kucu konkurisali neki izuzetni (mladi ali siromasni) parovi, kada bi se takmicili u znanju, obrazovanju, dobroti... pa da takav jedan par na kraju pobedi - opet mi se ne bi dopalo. Zbog ostalih...
U ovoj zemlji mnogo parova nema kucu, mnogi je nazalost nece ni imati... jer ne mogu da plešu bez prestanka.
Meni je VB bio odvratan, kao voajer sam se osecao svaki put kad bih "setajuci kanalima" na njega naisao. "Kuca" je nesto umivenija i kulturnija, ali pricekajmo dok se ne zaostri... Videcete sta ce sve biti u stanju da urade zbog kuce, tj. na koje ce nacine da se dodvoravaju gledaocima-glasacima. (Koliko shvatam, gledaoci odlucuju ko ce ostati bez kuce.) Uostalom, i u Starom Rimu su gledaoci dizali ili spustali palac. Razlike izmedju gladijatora i ukucana nema.
Mozda je moj stav (pre)ostar, ali slucajno videh da Hill Bill hvali... a ja veoma cenim mnoge njegove stavove. Zato sam i postovao... Eto.

#24 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 06 May 2008 - 23:36

Ja to ne gledam, ali koliko sam shvatio nekoliko bracnih parova se nadmece... dok jedan ne ostane - i dobije kucu na poklon. Kada bi za kucu konkurisali neki izuzetni (mladi ali siromasni) parovi, kada bi se takmicili u znanju, obrazovanju, dobroti... pa da takav jedan par na kraju pobedi - opet mi se ne bi dopalo. Zbog ostalih...
U ovoj zemlji mnogo parova nema kucu, mnogi je nazalost nece ni imati... jer ne mogu da plešu bez prestanka.
Meni je VB bio odvratan, kao voajer sam se osecao svaki put kad bih "setajuci kanalima" na njega naisao. "Kuca" je nesto umivenija i kulturnija, ali pricekajmo dok se ne zaostri... Videcete sta ce sve biti u stanju da urade zbog kuce, tj. na koje ce nacine da se dodvoravaju gledaocima-glasacima. (Koliko shvatam, gledaoci odlucuju ko ce ostati bez kuce.) Uostalom, i u Starom Rimu su gledaoci dizali ili spustali palac. Razlike izmedju gladijatora i ukucana nema.
Mozda je moj stav (pre)ostar, ali slucajno videh da Hill Bill hvali... a ja veoma cenim mnoge njegove stavove. Zato sam i postovao... Eto.



prijatelju, oni grade tu kuću, koju bi trebalo da dobije jedan od parova, i koliko vidim, rade od ujutro do uveče. a gledaoci odlučuju ko će da dobije kuću, ne ko će da ostane bez nje.

#25 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 07 May 2008 - 08:27

prijatelju, oni grade tu kuću, koju bi trebalo da dobije jedan od parova, i koliko vidim, rade od ujutro do uveče. a gledaoci odlučuju ko će da dobije kuću, ne ko će da ostane bez nje.


Slazem se, ali grade svi a dobije samo jedan! A presudjuju gledaoci, koji ne (g)rade nego gledaju?! Zamisli da su pravila: nijedan par se ne izbacuje, svi ostaju do kraja - i sami demokratski odlucuju kome od njih pripada kuca. To bi bilo mozda manje ruzno i tuzno...
I kod nas su SVI izdvajali ali nisu SVI dobili stanove, recimo ja!
Pa i u "Konje ubijaju, zar ne" su svi plesali, a samo jedan par "pobedio".
Ali ne vredi da vise polemisemo, razlicito gledamo. Ja cesto gledam b92 ali ne i ovakve emisije. No, ko voli nek izvoli...

#26 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 07 May 2008 - 08:44

Slazem se, ali grade svi a dobije samo jedan! A presudjuju gledaoci, koji ne (g)rade nego gledaju?!


...e ovo je stvarno nepravedno, jos samo na kraju da nekom gledaocu poklone i kucu...

#27 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 07 May 2008 - 11:50

Potpuno se slažem sa Vesnom.
Život nije bajka, i pobeđuje najspretniji, najsrećniji ...
Oni koji ne dobiju kuću, imaju jedno super iskustvo, besplatno žive par meseci...
Niko ne gubi, svi dobijaju, a samo jedan će dobiti kuću.
Pa i u bilo kom takmičenju postoji samo jedan pobednik.
A što se poniženja tiče, nema ni govora o bilo čemu na tu temu.

#28 miki_bgd

miki_bgd
  • Members
  • 45 posts

Posted 25 May 2008 - 20:01

Ova emisija je totalno nezanimljiva.
Evo od kolega sa posla niko je ne gleda.
Ok je da neko dobije kucu, ali su svi reality programi ponizavajuci za ucesnike.
Bas su objavili pre neki dan da su reality programi najgori izum covecanstva, pa vi vidite.

#29 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 26 May 2008 - 12:41

Ova emisija je totalno nezanimljiva.
Evo od kolega sa posla niko je ne gleda.
Ok je da neko dobije kucu, ali su svi reality programi ponizavajuci za ucesnike.
Bas su objavili pre neki dan da su reality programi najgori izum covecanstva, pa vi vidite.


Gledaocima bi verovatno bilo interesantnije kada bi neko maltretirao i ponižavao učesnike, a ovde nema ništa od toga-naprotiv.
Voleo bih da se glasa za par koji treba izbaciti, ovako ispadoše iz razno-raznih razloga interesantni likovi.
A što se tiče kolega koji ne gledaju, verovatno ležu ranije, emisija počinje u 22h. :rolleyes:

#30 April

April
  • Members
  • 1,314 posts

Posted 01 June 2008 - 20:44

Prati li neko rejting poslednjih nedelja? Mislim, cemu reality, cemu udarni termini, ako je gledanost ocajna?