Jump to content


Photo
- - - - -

Kuca snova


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
136 replies to this topic

#1 otter

otter
  • Members
  • 8 posts

Posted 14 April 2008 - 22:06

:rolleyes:

#2 Dobrivoje

Dobrivoje
  • Members
  • 501 posts

Posted 14 April 2008 - 22:08

sta se ovde dogodilo? :rolleyes:

Edited by Dobrivoje, 14 April 2008 - 22:09.


#3 otter

otter
  • Members
  • 8 posts

Posted 14 April 2008 - 22:10

sta se ovde dogodilo? :rolleyes:

drugi post u zivotu...
dakle, meni se svidja ova malopredjasnja epizoda. tebi?

#4 Dobrivoje

Dobrivoje
  • Members
  • 501 posts

Posted 14 April 2008 - 22:18

drugi post u zivotu...
dakle, meni se svidja ova malopredjasnja epizoda. tebi?

poslednje sto znam je da sam se zapitao sta ako neko izfuseri kupatilo jer mu dojadilo da zida, kao sto se npr desava u zadacima u velikom bratu - sta ce pobednik posle sa tim kupatilom? Evo sad sam hteo da pogledam jel' neko odgovorio, kao ono od postova ni traga ni glasa :rolleyes:

#5 otter

otter
  • Members
  • 8 posts

Posted 14 April 2008 - 23:59

poslednje sto znam je da sam se zapitao sta ako neko izfuseri kupatilo jer mu dojadilo da zida, kao sto se npr desava u zadacima u velikom bratu - sta ce pobednik posle sa tim kupatilom? Evo sad sam hteo da pogledam jel' neko odgovorio, kao ono od postova ni traga ni glasa :huh:


da. neko je obrisao prethodne postove.

oni sve vreme imaju strucnjaka koji nadgleda kvalitet izrade. tako je po samoj licenci. nadzornik ih nadgleda dokle god ne urade kako treba.

razjasnice se vec kako ide. svaki dan od 22 pa cemo uci u stos.

simpaticno i nevoajerski sa vidljivim rezultatom na kraju price.

meni je ideja :rolleyes:

#6 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 15 April 2008 - 03:57

...
meni je ideja :rolleyes:

Takođe.
Pošto sam svojevremeno naružio kuću B92 što se uključila u jedan idiotski projekat ("Veliki Brat"), osećam se obaveznim da ovu ideju pozdravim. "Kuća snova" izvanredno miri takmičarski i edukativni karakter, a izbor parova reprezentuje populaciju daleko bolje od egzibicionista iz VB. Gledao sam samo uvod, ali već tada dogodio se emotivni dijamant seoskog para čiji je "san da dobiju kuću snova i dete" A opet, tamo su i oni što sa petoro dece žive u izlogu ...

Definitivno obećava.

#7 otter

otter
  • Members
  • 8 posts

Posted 15 April 2008 - 12:13

Takođe.
Pošto sam svojevremeno naružio kuću B92 što se uključila u jedan idiotski projekat ("Veliki Brat"), osećam se obaveznim da ovu ideju pozdravim. "Kuća snova" izvanredno miri takmičarski i edukativni karakter, a izbor parova reprezentuje populaciju daleko bolje od egzibicionista iz VB. Gledao sam samo uvod, ali već tada dogodio se emotivni dijamant seoskog para čiji je "san da dobiju kuću snova i dete" A opet, tamo su i oni što sa petoro dece žive u izlogu ...

Definitivno obećava.


ja jos ne znam ko mi je favorit, a i rano je.

svi su mi jednako simpaticni, i klinci i matorci.

jedni tek pocinju i vredni su i puni ideja, a drugima fali "tako malo" da ispune svoje nekadasnje ideje.

videcemo...

#8 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 15 April 2008 - 15:59

Ovaj format ne bi trebao da bude konkurencija VB po gledanosti. Bolji jeste od Mama i ja, Moj TV dnevnik, Moze biti samo jedan, Tehnicari i sl. ali mu upravo fali onaj voajerski momenat sve sa seksom, intrigama, pozitivcima i negativcima.

Napadan sponzorski marketing je razumljiv, ali stvara dojam porodicne produkcije, ala BB Show.

No, u svakom slucaju, podrska zbog drustvenokorisne teme (mada mislim da je i VB imao diskretnu namenu promovisanja tolerancije između različitih nacionalno-rasnih pripadnosti kao i različitih seksualnih opredeljenja)

#9 wk_

wk_
  • Members
  • 144 posts

Posted 15 April 2008 - 17:54

Mislio sam da je Veliki brat dno dna, ali sam se prevario. Da li ti sto reziraju reality show-ove gledaju ikada strane emisije? Da li su gledali, npr. "Apprentice" ili "Project runway"? Da li je tamo iko proveo 20min intervjuisuci takmicare da li im se svidja boja majica? Da li neko mozda misli da ako ista muzicka melodija od 12 sec se ponavlja sve vreme emisije, da ce to mozda nekom da ide na zivce? Neko je spomenuo Borisa Bizetica, mislim da je on postavio suvise visoke standarde za ekipu "Kuce snova".

#10 bubsim

bubsim
  • Members
  • 1 posts

Posted 17 April 2008 - 13:45

Mislio sam da je Veliki brat dno dna, ali sam se prevario. Da li ti sto reziraju reality show-ove gledaju ikada strane emisije? Da li su gledali, npr. "Apprentice" ili "Project runway"? Da li je tamo iko proveo 20min intervjuisuci takmicare da li im se svidja boja majica? Da li neko mozda misli da ako ista muzicka melodija od 12 sec se ponavlja sve vreme emisije, da ce to mozda nekom da ide na zivce? Neko je spomenuo Borisa Bizetica, mislim da je on postavio suvise visoke standarde za ekipu "Kuce snova".


Mislim da VB i Kuca snova ne mogu da se porede. KS je serijal koji moze svako da gleda, sto se ne moze reci za VB. Mislim prvenstveno na sadrzaj i cinjenicu da se prikazuju neki detalji koji nisu primereni za termine od 20h. Cuvanje intime ucesnika od ociju javnosti je upravo razlog zbog kog su se verovatno prijavili porodicni ljudi. Zamisli samo oca petoro maloletne dece koji ucestvuje u VB-u? Zapitala bih se cemu to vodi. Sto se muzike tice, nije losa. Tek je krenuo serijal. Ja iskreno ocekujem da ce biti poprilicno interesantno kada krene ozbiljan posao. Kada postanu nervozni od umora. Cini mi se da sada jos uvek samo uzivaju i setkaju se.

#11 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 17 April 2008 - 14:14

Ideja je ok. Nagrada je izuzetno vredna i atraktivna.
Ne znam jedino kako će gledaoci da steknu uvid ko se folira a ko radi?

#12 Tracker

Tracker
  • Members
  • 303 posts

Posted 17 April 2008 - 22:00

Upravo gledam emisiju i mogu da mi u ovom momentu smeta to sto ih ima koliko ih ima, pa kad udare svi u glas hocu da poludim. Niko ne slusa onog baju, svi teraju po svome i svako misli da je najpametniji.
A ono dvoje sto su se verili su mi bas jadni ... kao nisu mogli da se vere dva dana ranije ... smesno.
I svi hoce da budu dobri sa svima, ali se vec sada nerviraju.
Neko je pomenuo jednu jedinu muzicku temu i potpuno je u pravu ... ona jeste interesantna sada, ali mislim da ce smoriti za medalju ...

Inace jeste lepo osmisljeno, jeste dobra nagrada, jeste da ima potencijala ... ali nekako mi tu nesto nedostaje ... hocemo da bude zabavno i interesantno, i od silnog truda smo smorili ...

#13 Persephone

Persephone
  • Members
  • 526 posts

Posted 18 April 2008 - 21:20

Kad god sam se ukljucila u show videla sam da piju kafe, idu u kafanu, prave rostilj... jos ne videh da je neko poceo da radi. Jbt, evo i ovog trenutka sam prebacila na B-92, rucaju u menzi. Mozda treba pazljivije da pratim :rolleyes:

#14 otter

otter
  • Members
  • 8 posts

Posted 19 April 2008 - 01:03

Prvo se nedelju dana upoznaju sa onim sto ce im sacinjavati kucu i lagano vezbaju...

Uskoro ce poceti da rade, sta vise, vrlo brzo.

Bar je tako bilo u ostalim zemljama.

#15 otter

otter
  • Members
  • 8 posts

Posted 19 April 2008 - 08:54

zvanicni forum je na njihovom sajtu www.kucasnova.tv