Jump to content


Photo

IZBORI II (B92)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
309 replies to this topic

#16 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 28 September 2002 - 07:50

Imao sam nocas jednu viziju.
Kao svi glasali i mi izabrali Vladu (ne VladuP) i postali znacajan
Faktor U Srbiji, a i sire. Vest se, putem objektivnih i nezavisnih medija,
brzo pronela sirom sveta, Svi nam prilaze i cestitaju, a nevaljalci se scucurili
u svojim misjim rupama i pitaju se sta ce sada biti.
B i P salju telegrame podrske. Dj. I K. dolaze na konsultacije.

I taman kad je Vlada trebala da pocne da radi probudih se u znoju lica svoga.
I svatih da i pored casnih izuzetaka necemo uspeti da imamo kvorum da ce
my5 filozofija laghanog anarhizma, pesnickog usmerenja, prevladati i da nikoga,
pa cak ni zaludjene forumase nemozes naterati na demokratiju.
Naucilo to, bre, na cvrstu ruku.

PS
Rajo & Co su kao gosti u smislu regionalizacije (vidi pod Miljenko).
A osim Gandalfa i pomalo Sampiona nekako nisu prisutni na celom forumu.
Drugi razlog je sto mi uvek posle bude zao sto nisam spomenuo neke drage likove
Kao sto su drazen, jamie, jama, natasha, Dubravka, djordje, srxs, Brane pa cak i Lun… i mnogi drugi koje isto gotivim ali cijih nikova se sad nemogu setiti. One starije kao sto su Elle, Aleksa, branka n, jelena s … necu ni da spomenem iz pedagoskih razloga (beze sa casova).

Za sebe se naravno moze i treba glasati – ko nije za sebe nije ni za drugoga.
Ionako svako misli za sebe da je najbolji – steta da nam drugi to ne veruju.

Condore javi se na vreme – nemoj posle da se bunis kad ti bude falilo par glasova.

Sve u svemu – divni ste.

PSS
Izbori nisu namesteni – keve mi.

#17 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 28 September 2002 - 08:01

Dragane, pazi se, vizije su opasne! Jednoga, koji je imao vizije, ubise (MLK) zbog vizija.
Nego - ti me ne obrisa sa spiska zbog dvojnog drzavljanstva. U poverenju - vec mi je pomalo zao sto odlazim u Boliviju :grin:
A jel' moze i odande da se "ucestvuje" u vlasti???? (Tek nagovestaj - a vec se osladilo Posted Image - kud ces lepse . i tamo i vamo !!!)

#18 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 28 September 2002 - 08:30

Opet ja ispadoh boranija i to u cvatu:grin:, pa sam jos i bio neposlusan, dobro Your5th, tretiraj ovo kao pelcer a onaj cvet sto mi ukrasava svaki post evo poklanjam tebi...samo nemoj u sevdah odmah, dopada mi se tvoja dominantnost....uh nemoj ko ovo onako :grin:

Dakle Azija glasa sledecim redom:

Ministarke kao po obicaju stvarno tesko... uh...daklem

- DraganaS naravno blizak rod, najblizi na forumu, blizeg nemam, ali molim lepo, da se pribelezi, zasluzeno glasam zbog iscrpnog rada na utemeljivanju pismenosti u nas Srba iz dijaspore...Kumo GO GO GO
- Jovana sarmantna dama iz meni komsilukskog grada, jazzer u dusi, volim kad se osmehne
- Skituljac dusa od coveka, avanturistickog duha sto itekako moze da posluzi nasoj diplomatiji, dakle glas za nju
- My5nick...or so she claims, Graciozna i uvekspremnadatiuzvrati, prava Imperija, briska i kratka, apstraktna ponekad, voli jazz
- Mia fina i vaspitana, nevodjeno vaspitana, lepo se izrazava i ne pravi gramaticke greske, oma bi je postavio u Edukaciji :wink:verovatno voli jazz
- Natasha moja druga komsinica samo ovde, leprsavo deluje sa poznavanjem medjunarodnih odnosa i obozava jazz
- Falcon prijatelj i saradnik u iznalazenju naj stvari za milenijumsku zurku nevidjeni jazz fan

- Ljuta Osa :wink: izlisno je reci koliko je doprinela da se ovaj forum obogati sadrzajno a voli naravno jazz

Ostale presiose da se ne naljute za sve njih evo ogroman poljubac...UN BESO

Gentlemen...e tek ovde je stvaaaarno tesko...

- Srkis well known as srdjan-F; nacitano i pametno dete, volim njegove diskusije, delimo ista misljenja o mnogo cemu.
- Dragance eh Dragance svestrani clan foruma i nesebicni prijatelj
- Drazen jes' da je primetio moju vezu sa Kumom ali to nema veze sa ovim vote castingom, poliglota i umereni liberal
- Diskutant fino i argumentovano izrazavanje, stara garda vidi se...
- Gandalf iako iz protivnickog skorpionskog tabora, te koristi same neke jinxes and hexes&spells ovo dajem bez ikakve zacaranosti
- Condor za razuman pristup debatiranju i postovanje sagovornika
- YC ekonomista i sushi obozavalac :smile::smile::smile:

Elem posto je ovo ipak samo jedna simpaticna tema u okviru foruma, ja bih da ostale glasove podelim svima drugima jer bez njih ovaj forum bi bio jednolican i dosadan...a vi ste svi pozvani na ZZZZZZZURRRRRRRRR en Asie...obucite se adekvatno a i ne morate:wink:

Dodjite prirodno:wink:

FM

#19 drazen

drazen
  • Members
  • 857 posts

Posted 28 September 2002 - 09:48

-  Ljuta Osa :wink: izlisno je reci koliko je doprinela da se ovaj forum obogati sadrzajno a voli naravno jazz


:smile:

#20 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 28 September 2002 - 13:23

:smile: Masone jel se pod tim "prirodno" podrazumeva ono na sta ja mislim:razz::wink:

#21 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 28 September 2002 - 13:42

Glasam za moje klince:smile: koji vire iza mog levog ramena(Sandra) i desnog ramena(Mihajlo), dok citam vase topice.Da bi videli Masonov zuti cveti( ne poklanjaj ga Sandra bi bila tuzna),5ko-ve puzice i sve ostale smajlije koje velikodusno ubacuju Mia, skituljac, lepotica, my5-th...
Glasam za sebe jer sam odolela svim zucnim rasparvama , oprostite na trolovanjima:smile: oni su najbolji lek za sve vrste bolesti ovde:smile::smile::smile:

A protiv moderatora, izbacio je CRNOGORCA200%imao je najbolje smajlije:smile::wink:

[ Izmena poruke: falcon na dan 2002-09-28 14:44 ]

#22 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 28 September 2002 - 13:58

za Sandru i Mihajla Posted Image

Da ste mi zivi i zdravi - vi ste buducnost!!!Posted Image

#23 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 28 September 2002 - 14:32

:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::sm
le::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:
cmok za cika 5ka

[ Izmena poruke: falcon na dan 2002-09-28 15:37 ]

#24 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 28 September 2002 - 14:43

Sutra ce mi biti mnogo jednostavnije da se odlucim, ali duznost je duznost, pa evo mojih 7 i 7...
(Dragane, a zasto bas po 7? Koje ces sve resore da delis u Vladi, znas li vec?)

M:
Henry – i posle Henrya.......Tito...sve sa gospodjom Motkom (ej, a treba li za Motku posebno da se glasa ili ona ide uz Henrya?)
condor – kratak i jasan.
srdjanf. – milo mi je kad se oglasi...Srki jaaaviiii se...!
Rajo – blagorodan neki tip...
ikar – ume da primeti...valjda zbog visine!
mitarus – i kad se ne slaze, korektan je.
5ko – kreativan...i...vickast :smile:

F:
elle – zabusava, ali ima kredit.
sonja – volim kako se misli u NY.
DraganaS – ume da kaze...ali i da izabere.
Vesna – provokativna, ali sa merom...
Ljuta Osa – volim ljuto bre...:mad:
natasha – Mir...o...Ljubiva...ali ume da nalupa samare.
jama – zbog Danila Kisa, Borislava Pekica, prof. Srejovica, kratera na Mesecu, “moravca”...

Dragane, mogao bi da osmislis jos neki resor, imam gomilu igraca u rezervi.
Napomena: redosled je bez valjanog kriterijuma, osim...hm...pa dobro, Henry je jos uvek predsednik!
Nije da se slihtam, ali i Motka je u njegovim rukama...

#25 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 28 September 2002 - 15:38

5ko, nece valjda mene, pa nisam bas tako crn.
A tebi ne vredi da se vadis sa spiska. Ionako tim tempom neces za zivota stici ni do Surcina a kamoli do Bolivije.
Jedino sto ti mogu ponuditi (ako dobijes dovoljan broj glasova) je PR ministarstvo (ako ostanes) ili mesto ambasadora u Boliviji (ako stignes do tamo).
I tako stizemo do Dubravkinog pitanja o ministarstvima. Nemam blagu predstavu - ocekuju se vasi prilozi.
Nakon jos nekoliko glasanja stizu i prvi rezultati.
PS
Zasto bas 7 ?
To je jedan jako lep broj a i praktican. Svakog dana u nedelji mozemo da imamo dvoje koji ce da budu dezurni ministri.
Kao sto rekoh imam i ja jos puno dragih imena ali ako bi sve napisali rasplinuli bi se.

#26 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 28 September 2002 - 17:25

ove forum-izbore sam daleko ozbiljnije shvatio nego ove realne predsednicke koji nas ocekuju; lepsa strana je i to sto nema predizborne tisine...
iako sam medju najmladjima sto se tice pristupa forumu, mudro cu iskoristiti svoje pravo glasa, bez vece mistifikacije i objasnjavanja iznosim predlozenih sedam+sedam ministarskih mesta za buducu kiber-vladu.....
trebalo mi je pola sata da sakupim 14 mozgova koji zasluzuju da vladaju, a draganu prepustam da ih savesno rasporedi po ministarstvima [ili danima]:

one su:
1 ~ aenima
2 ~ natasha
3 ~ draganaS
4 ~ jovana
5 ~ sonja
6 ~ marinaK
7 ~ my5thnickname
[nezaustavljive - respect!]

oni su:
1 ~ ikar
2 ~ diskutant
3 ~ dragan
4 ~ condor
5 ~ vladan
6 ~ 5ko
7 ~ kinik
[samouvereni pristup, opasna ekipa - nema sta!]

naravno, zbog ogranicenog broja ministarskih fotelja mnogi vredni spominjanja nisu stali na spisak, treba i njih uvesti u vladu - makar kao savetnike ---> drazen, henry, jama, galone, mia... uf, ima ih jos, ali da ne preteram, nece mi prihvatiti glas.....

#27 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 29 September 2002 - 08:29

DIK - preliminarni rezultati

Ladys:

7 - DraganaS
6 - sonja
5 - natasha
4 - Jovana, Vesna
3 - my5nickname
2 - aenima, elle, falcon, Ljuta Osa, MarinaK, mia, Sister
1 - branka n, ilirijana, sand, skituljac

Gentlemans:

7 - condor
5 - Diskutant
4 - 5ko, ikar
3 - Dragan, srdjanf, YC
2 - drazen, Free Mason, Galone, Henry Chinaski, Rajo, vladan
1 - djordje, Ferrari, Gandalf, jama, Kinik, Lun, mitarus, Vlada92

[ Izmena poruke: Dragan na dan 2002-09-30 22:43 ]

#28 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 29 September 2002 - 08:42

Gde si sada, Henry?

:grin:

#29 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 29 September 2002 - 08:47

falcon:
:smile: Masone jel se pod tim "prirodno" podrazumeva ono na sta ja mislim:razz::wink:


Hehehehehehehe pametnice:razz: :grin:

#30 YC

YC
  • Members
  • 603 posts

Posted 29 September 2002 - 09:06

Sada kada sam glasao in reality glasaću i ovde

1. Lun - koji se trenutno nalazi na privremenom radu i boravku na drugim forumima
2. Condor - njegovi stavovi su blizu mojim
3. Cetrifuga - zbog knjiga koje čita
4. Dragan - glas razuma
5. Henry - red je da odlazeći predsednik dobro prodje i ovaj put
6. -------
7. -------

mesta 6 i 7 su ostavljena za trgovinu, ko meni glas ja njemu :wink:

1. jovana - uvek
2. aenima - ima style
3. my5 (da li se poznajemo?)
4. sonja
5. klavdia
6. sister
7. vesna (moja komšinica)