Jump to content


Photo

IZBORI II (B92)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
309 replies to this topic

#301 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 November 2002 - 08:00

Kao samoprozvani (jel' tako bese:grin:) Ministar za Zur i far East zelim da izjavim kako nam je upravo pristigla donacija iz bratske forumaske zemlje Mandzurije za projekat finansiranja izgradnje MPA.

Umoljava se cenjeni Rajo da podnese budzet kako bi se sredstva adekvatno rasporedila.

Pitaju ovi iz Mandzurije gde ce biti sediste Dekanata?:wink:

#302 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 11 November 2002 - 10:41

Free Masone, moram da ti kazem da mi nesto sumnjivi ti Kinezi. Kod nas su uzeli neku zemlju u Zetu i proizvode neko njihovo kinesko povrce. Kazu za Slovenacko trziste. A ko ce im ga znati sto stvarno proizvode i za koga. Njima covjek ne zna ni sto jedu. Kaze se da Kinezi jedu sve sto ima cetiri noge, a nije sto ili stolica, i sve sto leti, a nije avion ili helikopter. Cika Rajo je jedne godine isao da vidi Veliki Zid i bjese u nekom restoranu navalio na neko mljeveno meso. Bar mi se tako ucinjelo, ali imase neki cudan ukus. Dok mi moj kineski prijatelj ne objasni da su to nekakvi crvi ili gliste, nije sam ga bas razumio. Shvatio sam samo kojeg su oblika i da vijugaju kroz zemlju. "Zdrave su i bogate su proteinima", rece. A mene se lijepo smuci. Ada nijesam kokoska pa da jedem crve i gliste. Daklem, prije nego sto nam daju te pare, daj malo provjeri ko su i sto oni stvarno oce. Da mozda nece da preko MPA peru pare? Il da nece mozda da gaje gliste ili kakve travke? Ti sto dolaze s donacijama su mi vazda bili sumnjivi. Sto bi neko iz Mandzurije, makar bila bratska i prijateljska, davao pare za MPA u Sotonice? E tu ti je Slobodan Masone, na predlog don Luna, jednog od osnivaca MPA, odluceno da bude dekanat: Sotonici, Crmnica. Na pola puta izmedju Skadarskog jezera i Jadrana. Jes da ime djeluje malo hm... jelte, ali sto je podnedblje za vino...Ne pije ni elle takvo u Pariz.

#303 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 11 November 2002 - 10:59

Jeste Rajo, u pravu si za Kineze. Znas onaj stos kada je neka nasa delegacija otisla u Kinu zbog nekog posla, pa ih domacini povedu na veceru. Vide neki cudan ukus, pitaju od cega je meso, Kinezi kazu od psa. A, da to mora da su neki specijalno gajeni? Ma jok, kazu Kinezi, moze bilo koji...
Prica se da se na Novom Beogradu, gde zivi puno Kineza, smanjio broj pasa lutalica.

#304 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 11 November 2002 - 11:56

Dobro, bar Kinezi prave nekakve pljeskavice od tih pasa, a ne ka oni lovci na Zlatibor upucaju pse pa ostavljaju lesine da se usrmrde i crvljaju. A da nece ti iz Mandzurije da vataju pse po Sotonicima? E to treba ispitat, e tamo ima puno lovackih kerova. Ne daj Boze da neki od tih kerova zavrsi u lonac. Crmnicanima su miliji ti kerovi no ne znam sto. Imam jednog druga Vaska iz Macuga, a to je selo taman pored Sotonica. Ima nekog kera sto se zove Cezar. E kad prica o tom Cezaru tom Vasku oci cakle od ljubavi i miline, samo sto suze radosnice ne liju niz obraze. A kad ga hvali kako je Cezar pametan, ama bi covjek pomislio da je to neki genije ili doktor nauka. Epa sad zamisli da ga Kinezi uhite i naprave nekakve kineske cevape od tog Cezara. Ama ponio bi nam djavo i MPA i Mandzurce. Svatili bi zasto se mjesto dekanata zove Sotonici.

#305 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 November 2002 - 12:54

E lepo, vala cu ja ovim Mandzurcima preneti tople pozdrave i par pitanja.

Pomenuse oni doduse neke pse i crve, ali ja nikako da skontam, kad vidi ti jada....

Ja, k'o ono donaciji se u oci ne gleda, ali bogomi ovu treba valjano preispitati pre negoli dodje u Sotonice:grin:

#306 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 11 November 2002 - 13:14

Bolje, bolje Masone. Nemo mi samo crve pominjat, e sam bas rucao. Nego imaju neki Masonicici u Crmnicu. Da nijesu i oni od nekog Masona?

#307 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 November 2002 - 14:01

A vazda nas ima...djavo ce ga znati...

Da sam znao da si ruca ne bi ja ove crve na trpezu no se kod mene smrklo pa k'o velim svudje je tako....

Nego ko'no bi Ministar za Vanjska nedijela, trebao bih se konsultovati oko ovih para.

#308 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 11 November 2002 - 14:29

Evo su zivota mi Crmnicani stigli do Azije! Bjese li ono Bangkok? Bio sam jednom tamo. Sto sam vidio u jednom baru, onom sa striptizom i ostalim stvarima, to da nekom pricam ne bi vjerovao. A ti Masonicicu, ako si tamo, znas sigurno. No da opet ne pobrkam koncepciju za MPA.
Ministra za Spoljne poslove nemamo u CG. Zasad. Bio je onaj Lukovac pa dade ostavku. Nova ce Vlada brzo. Valjda. Pa cemo gledat znamo li koga tamo.

#309 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 11 November 2002 - 15:20

Hahahaha Rajo, ja ono priupitah za ovaj forum, imasmo izbore a nikako da se podele ovi resori....

A Bangkok....uh....nije lako ovim turistima od konkurencije koja ovde vlada, samo kvalitet opstaje, a tako je vazda bilo....

#310 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 11 November 2002 - 23:43

Uh, nijesmo se razumjeli oko resora. Ja sam navikao da bojkotujem izbore, pa se nijesam ni odje izjasnjavao niti pratio izbore. Banuo odje slucajno. A ono stvarno, ova tema je potpuno skrenula (da se Dragan ne naljuti?). A za resore jw mozda najbolje pitat portparola, ako ga ima.