Jump to content


Photo

Pokret Moja Srbija - Branislav Lecic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
86 replies to this topic

#1 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:01

Kako Vam se cini ideja potpuno decentralizovane politicke organizacije. Ovo je prava organizaciona struktura demokratske partije (opcije) po meni, dok su ostale partije samo deklarativno demokrtaske a potpuno autokratski ustrojene.

#2 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:04

Leko? Ti li si? :rolleyes:

#3 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 13 February 2008 - 02:06

test-pitanje - ako imamo bazu, šta nam treba? leka zna :rolleyes:

#4 RE*NATA

RE*NATA
  • Members
  • 260 posts

Posted 13 February 2008 - 02:10

Leko? Ti li si? :huh:


:) Aaaaaa,ne... ;)
Ajde Leko spremi se da mi odgovoriš na jedno pitanje: Zašto si dao intervju Kuriru? :D
šalim se.

Meni se iskreno ne sviđa.
Ranije mi je Lečić bio ok,međutim, posle onog cirkusa u kuriru ,sve mi je nešto tu sumnjivo... :rolleyes:

ps. uostalom,pojma nemam kakav im je program,pretpostavljam sličan LDP-u.

Edited by RE*NATA, 13 February 2008 - 02:12.


#5 IO

IO
  • Members
  • 780 posts

Posted 13 February 2008 - 02:10

Eto kako propadoste mojim ocima a nisam ni saznao ko ste i sta ste. Odem na sajt, procitam neki uvodni pamflet, kliknem na program stranke vidim ucitava se, OTVORI se word file, pomislih oragnizovano kad cvrc,u dokumentu program pise U PRIPREMI.
Sad mi redosled tu nije jasan prvo se oformimo pa onda smisljamo program? Jel to ideja te decentralizovane organizacije? Mozda to i nije tako lose ako organizujete neki brain storming, pa onda koncept aktivnog profilisanja programa stranke od samih clanova, nesto ko politicka wikipedia. Uh sto imam ove fleseve ideja ... Svidja mi se moram da ti priznam, ako je to koncept. Zaboravi onu izjavu s pocetka posta :rolleyes:

Edited by IO, 13 February 2008 - 02:12.


#6 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 13 February 2008 - 02:10

Pokret šta?

#7 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:11

Nego, ajd da se pravimo malo blesavi...

To za izostanak unutrašnje demokratije u strankama je teški fakat. Činjenica je. međtutim, i to da samo takve partije uspevaju da naprave nešto od sebe. Sve u kojima svako misli svojom glavom ili ostanu male, ili se raspadnu na sastavne delove.

E, sad, možda je Leka prvi koji će da napravi čudo. :rolleyes:

#8 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:12

Pokret šta?


Vidi ovog... :rolleyes:

Šta je... Doživeli ste da se neko i od vas otcepi. :huh:

#9 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:15

Eto kako padoste u mojim ocima a nisam ni saznao ko ste i sta ste. Odem na sajt, procitam neki uvodni pamflet, kliknem na program stranke vidim ucitava se, OTVORI se word file, pomislih oragnizovano kad cvrc,u dokumentu program pise U PRIPREMI.
Sad mi redosled tu nije jasan prvo se oformimo pa onda smisljamo program? Jel to ideja te decentralizovane organizacije? Mozda to i nije tako lose ako organizujete neki brain storming, pa onda koncept aktivnog profilisanja programa stranke od samih clanova, nesto ko politicka wikipedia. Uh sto imam ove fleseve ideja ... Svidja mi se moram da ti priznam


Ne nego, ideja je da svaki pokret ima svoj program, a Moja Srbija je samo asocijacija. Programi su lokalni i zato ne postoji jedinstven program, mada........ Mozes i ti da osnujes svoju gg u kraju, napises program i eto...

#10 IO

IO
  • Members
  • 780 posts

Posted 13 February 2008 - 02:15

:rolleyes: Aaaaaa,ne... :huh:
Ajde Leko spremi se da mi odgovoriš na jedno pitanje: Zašto si dao intervju Kuriru?


Pa to je on nekom ispricao pa se posle od toga kao napravio interviju, nije to bilo samo u Kuriru bilo je to u nekoliko novina. A sto se same price tice sta fali, reko covek svoje misljenje. Bolje ja da ne pricam o onom mom nesrecniku sto je u vrhu te stranke!

#11 RE*NATA

RE*NATA
  • Members
  • 260 posts

Posted 13 February 2008 - 02:16

:rolleyes:
ma ne,nisu se otcepili,Leka je samo i to sam otišao iz LDP-a...
Čini mi se da nije povukao ni jednog čoveka odatle,možda grešim... :)

Aaaa,da sad mi je jasno... ;) Njegovo mišljenje je bilo nešto o parkingu LDP-ovaca...Nešto je govorio o automobilima...etc...
Uklopilo se u Kurir fazon... :D ( od kojeg mi je btw :huh: )

Edited by RE*NATA, 13 February 2008 - 02:19.


#12 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:16

Ne nego, ideja je da svaki pokret ima svoj program, a Moja Srbija je samo asocijacija. Programi su lokalni i zato ne postoji jedinstven program, mada........ Mozes i ti da osnujes svoju gg u kraju, napises program i eto...


U, brate... To ne moš' da ne uspe.
:rolleyes:

#13 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:16

Nego, ajd da se pravimo malo blesavi...

To za izostanak unutrašnje demokratije u strankama je teški fakat. Činjenica je. međtutim, i to da samo takve partije uspevaju da naprave nešto od sebe. Sve u kojima svako misli svojom glavom ili ostanu male, ili se raspadnu na sastavne delove.

E, sad, možda je Leka prvi koji će da napravi čudo. :rolleyes:


Zasto da ne, postoje veliki broj ovakvih organizacija sirom EU, pogotovo u zemljama Beneluxa.

#14 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 13 February 2008 - 02:16

Vidi ovog... :rolleyes:

Šta je... Doživeli ste da se neko i od vas otcepi. :huh:


Mossad nema informacija o takvima. :)

#15 IO

IO
  • Members
  • 780 posts

Posted 13 February 2008 - 02:18

Ne nego, ideja je da svaki pokret ima svoj program, a Moja Srbija je samo asocijacija. Programi su lokalni i zato ne postoji jedinstven program, mada........ Mozes i ti da osnujes svoju gg u kraju, napises program i eto...


Ajde mi odgovori na ovo pre nego sto ti predlozim nesto. Jel to znaci da ako neko skupi neke baje iz kraja drogirane rakijom i holesterolom i oni imaju neku patriotsku i deju, pa oforme gg i napisu program, jel mogu i oni da se uclane?