Jump to content


Photo

Pokret Moja Srbija - Branislav Lecic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
86 replies to this topic

#31 IO

IO
  • Members
  • 780 posts

Posted 13 February 2008 - 02:29

:huh: Leko pa de nađe da daješ intervju za takve novine?
Ozbiljno,bolje da je ćutao nego što se upuštao u tu Kurir varijantu.Zar misliš da će ga neko ozbiljno shvatiti posle toga... ?
Uostalom,možda mu je pik na srs,dss glasače pa daje intervju za takve novine...Ne znam... :rolleyes: Ako je to u pitanju,onda sigurno nije pogrešio... :)


A i da popravi malo imidz kod patriota. Ipak je on glumeo Bajazita, mislim nije to prijatno u ovo vreme novog Kosovskog boja

#32 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:30

Ajde mi odgovori na ovo pre nego sto ti predlozim nesto. Jel to znaci da ako neko skupi neke baje iz kraja drogirane rakijom i holesterolom i oni imaju neku patriotsku i deju, pa oforme gg i napisu program, jel mogu i oni da se uclane?


Pa ti sad ovo svodis na nivo Radikala i njihove retorike tipa Cheda je narkoman. Nema potrebe za tim, moze da se uclani svako ko im se uchini dovoljno ozbiljnim i sa dovoljnim brojem ljudik koji su spremni da prate prichu.

#33 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:32

Nego, jeste vi levica ili desnica? Meni to dosta bitno...

#34 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:33

:huh: Leko pa de nađe da daješ intervju za takve novine?
Ozbiljno,bolje da je ćutao nego što se upuštao u tu Kurir varijantu.Zar misliš da će ga neko ozbiljno shvatiti posle toga... ?
Uostalom,možda mu je pik na srs,dss glasače pa daje intervju za takve novine...Ne znam... :rolleyes: Ako je to u pitanju,onda sigurno nije pogrešio... :)


I Kurir je Srbija hteli mi to ili ne 48,5% je glasalo za Tomu Nikolica, ako hoces nekog da vodis moras i da mu se obratis na neki nacin. U politici ionako nije bitno sta pricas vec sta radis.

#35 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:34

U politici ionako nije bitno sta pricas vec sta radis.


:rolleyes:
:huh:

#36 IO

IO
  • Members
  • 780 posts

Posted 13 February 2008 - 02:35

Pa dobro malo sam karikirao ali bas da je to retorika radikala ne bih rekao. Ko je sad pominjao narkomane ovde. No hajde da se uozbiljim, da li moguce da ako primite jednu gg koja je grupa levog centra npr i ima program koji propagira visoka socijalna davanja, u isto vreme primite gg koja je grupa liberalnih ekonomista i totalno je protiv visokih socijalnih davanja. Drugim recima sta to profilise vas program da ne postane isuvise divergentan ako svaka gg pocne da prica svoju pricu?
Stoga je bilo i ono moje karikirano pitanje, da li biste primili neku izrazito "patriotsku" gg?

Edited by IO, 13 February 2008 - 02:47.


#37 qmedic

qmedic
  • Members
  • 1,144 posts

Posted 13 February 2008 - 02:35

Levica? Gde to ima da se učlanim?

#38 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:36

Nego, jeste vi levica ili desnica? Meni to dosta bitno...


Nismo ni levo ni desno, vec centar. Nemamo ideologiju osim toga da nam je gradjanin na prvom mestu i da je Pokret pre svega servis gradjana pa tek onda politicka organizacija. Recimo da nas je bas briga za Veliku Srbiju i EU ukoliko ne sredimo nas kraj, ulicu, opstinu, grad.

#39 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:36

Levica? Gde to ima da se učlanim?


Nema. Zato sam i pito pun nade. :rolleyes:

#40 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 13 February 2008 - 02:37

Nema. Zato sam i pito pun nade. :rolleyes:


A ja mislio da su te prošli ti fazoni iz mladosti. :huh:

#41 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:38

A ja mislio da su te prošli ti fazoni iz mladosti. :rolleyes:


Nikad! Dok su levo i srce, i naša Evropa! :huh:

Nismo ni levo ni desno, vec centar. Nemamo ideologiju osim toga da nam je gradjanin na prvom mestu i da je Pokret pre svega servis gradjana pa tek onda politicka organizacija.


E, sad me razočara...

Kako bre nemate ideologiju? Pa ja mislio da ste posebni. Sve druge stranke, skoro, nemaju ideologiju ili su malo pomešale stvari u glavi.

Recimo da nas je bas briga za Veliku Srbiju i EU ukoliko ne sredimo nas kraj, ulicu, opstinu, grad.


Pa, između ostalog, EU treba da nam da kintu da sredimo krajeve, ulice, opštine i gradove. Kako vas baš briga, ne razumem.

Edited by CTPAX, 13 February 2008 - 02:40.


#42 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 13 February 2008 - 02:39

Nismo ni levo ni desno, vec centar. Nemamo ideologiju osim toga da nam je gradjanin na prvom mestu i da je Pokret pre svega servis gradjana pa tek onda politicka organizacija. Recimo da nas je bas briga za Veliku Srbiju i EU ukoliko ne sredimo nas kraj, ulicu, opstinu, grad.

čemu onda osnivanje političke partije?

#43 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 13 February 2008 - 02:39

Nikad! Dok su levo i srce, i naša Evropa! :rolleyes:


I JUL. :huh:

#44 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:40

Nema. Zato sam i pito pun nade. :rolleyes:


www.pokretmojasrbija.com

Recimo, levica na lokalnom nivou, ili u prevodu Cut the crap and start working.

#45 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:42

I JUL. :huh:


Nećemo da se vređamo, da ne bi počinio Čedomorstvo* ovdi. :rolleyes:

*ubojstvo, tj. raskrinkavanje Čede

Edited by CTPAX, 13 February 2008 - 02:43.