Jump to content


Photo

Pokret Moja Srbija - Branislav Lecic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
86 replies to this topic

#16 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:19

:rolleyes:
ma ne,nisu se otcepili,Leka je samo i to sam otišao iz LDP-a...
Čini mi se da nije povukao ni jednog čoveka odatle,možda grešim... :huh:


Grasis, gresis. Kad je Cheda ukinuo demokratiju i poceo da lobira sve od skupstina za MO, preko OO do GO, jedan broj clanova - osnivaca je napustio partiju.

#17 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:19

Zasto da ne, postoje veliki broj ovakvih organizacija sirom EU, pogotovo u zemljama Beneluxa.


Još samo da uđemo u Benelux.

Alo... Serbia calling. Ovde sve što nije imalo autoritarnog liderčinu propalo je kosmičkom brzinom.

Kad je Cheda ukinuo demokratiju i poceo da lobira sve od skupstina za MO, preko OO do GO, jedan broj clanova - osnivaca je napustio partiju.


Lobiranje je, inače, legitimno i nije protivno demokratskim principima. :rolleyes:

Edited by CTPAX, 13 February 2008 - 02:20.


#18 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 13 February 2008 - 02:20

Kako Vam se cini ideja potpuno decentralizovane politicke organizacije. Ovo je prava organizaciona struktura demokratske partije (opcije) po meni, dok su ostale partije samo deklarativno demokrtaske a potpuno autokratski ustrojene.


Potpuno decentralizovana politička organizacija je nonsens, pošto pretpostavlja odsustvo svake veze i svake podele rada među svojim pripadnicima koji nisu u krugu mnogo užem i od kruga dvojke i čiji broj prelazi zbir gostiju i personala "Srpske kafane". Ideja je sasvim dovoljno glupa da je zastupa onaj imbecilni šminker Lečić.

#19 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 13 February 2008 - 02:21

Grasis, gresis. Kad je Cheda ukinuo demokratiju i poceo da lobira sve od skupstina za MO, preko OO do GO, jedan broj clanova - osnivaca je napustio partiju.



Misliš onda kada su Lekini ljudi (D. Dž. i V. L.) bili prisutni na brojanju glasova i kada su podneli izveštaj Lekinom štabu da je brojanje bilo regularno?
Osnivači koji su napustili partiju su... Leka i....leka.... i... Leka. :rolleyes:

#20 RE*NATA

RE*NATA
  • Members
  • 260 posts

Posted 13 February 2008 - 02:21

Grasis, gresis. Kad je Cheda ukinuo demokratiju i poceo da lobira sve od skupstina za MO, preko OO do GO, jedan broj clanova - osnivaca je napustio partiju.

A neeeee,ne.Neki ljudi su napustili LDP,onda kada je bilo aktuelno ono Čeda-Miško. Sećaš se. :rolleyes:

#21 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:21

:rolleyes:
ma ne,nisu se otcepili,Leka je samo i to sam otišao iz LDP-a...
Čini mi se da nije povukao ni jednog čoveka odatle,možda grešim... :)

Aaaa,da sad mi je jasno... ;) Njegovo mišljenje je bilo nešto o parkingu LDP-ovaca...Nešto je govorio o automobilima...etc...
Uklopilo se u Kurir fazon... :D ( od kojeg mi je btw :huh: )


Kurir je katastrofalan ali su samo Pravda i Kurir hteli da urade intervju sa Lekom u vezi Pokreta Moja Srbija, toliko o medijskoj blokadi u Srbiji.

#22 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:23

A neeeee,ne.Neki ljudi su napustili LDP,onda kada je bilo aktuelno ono Čeda-Miško. Sećaš se. :rolleyes:


Pa napustili su LDP posle skupstine, pa zar debata nije bila namestena.

#23 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 February 2008 - 02:23

Kurir je katastrofalan ali su samo Pravda i Kurir hteli da urade intervju sa Lekom u vezi Pokreta Moja Srbija, toliko o medijskoj blokadi u Srbiji.


Pa, šta sad... Kurcir i Prdavda razbijaju medijsku blokadu?

#24 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:24

Pa, šta sad... Kurcir i Prdavda razbijaju medijsku blokadu?


Ne ne decko, gresis nego jedino oni su hteli da naprave intervju sa Lekom, zato sto su mislili da ce on da pljuje po Chedi i LDP, ne zato sto su oni demokratski mediji.

#25 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 13 February 2008 - 02:26

Ne ne decko, gresis nego jedino oni su hteli da naprave intervju sa Lekom, zato sto su mislili da ce on da pljuje po Chedi i LDP, ne zato sto su oni demokratski mediji.

po kome je pljuvao?

#26 RE*NATA

RE*NATA
  • Members
  • 260 posts

Posted 13 February 2008 - 02:27

:huh: Leko pa de nađe da daješ intervju za takve novine?
Ozbiljno,bolje da je ćutao nego što se upuštao u tu Kurir varijantu.Zar misliš da će ga neko ozbiljno shvatiti posle toga... ?
Uostalom,možda mu je pik na srs,dss glasače pa daje intervju za takve novine...Ne znam... :rolleyes: Ako je to u pitanju,onda sigurno nije pogrešio... :)

Edited by RE*NATA, 13 February 2008 - 02:27.


#27 IO

IO
  • Members
  • 780 posts

Posted 13 February 2008 - 02:27

Nego Torius ne odgovori ti meni na poslednje pitanje sa prethodne strane

#28 Torius

Torius
  • Members
  • 13 posts

Posted 13 February 2008 - 02:27

po kome je pljuvao?


Pa nije pljuvao, samo je Chedu nazvao autokratom sto on i jeste, za mene lichno ni Staljin mu nije ravan.

#29 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 13 February 2008 - 02:29

Misliš onda kada su Lekini ljudi (D. Dž. i V. L.) bili prisutni na brojanju glasova i kada su podneli izveštaj Lekinom štabu da je brojanje bilo regularno?
Osnivači koji su napustili partiju su... Leka i....leka.... i... Leka. :huh:


Ovo smo preskočili. :rolleyes:

#30 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 13 February 2008 - 02:29

Pa nije pljuvao, samo je Chedu nazvao autokratom sto on i jeste, za mene lichno ni Staljin mu nije ravan.

pih, i zbog toga se valjao u pravdi/kuriru :rolleyes: