Jump to content


Photo
- - - - -

Predsednik Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

Poll: Predsednik Srbije (90 member(s) have cast votes)

Moj izbor je

  1. Boris Tadic (22 votes [26.51%])

    Percentage of vote: 26.51%

  2. Tomislav Nikolic (4 votes [4.82%])

    Percentage of vote: 4.82%

  3. Cedomir Jovanovic (48 votes [57.83%])

    Percentage of vote: 57.83%

  4. Milutin Mrkonjic (1 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

  5. Istvan Pastor (2 votes [2.41%])

    Percentage of vote: 2.41%

  6. Milanka Karic (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. Jugoslav Dobricanin (1 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

  8. Marjan Risticevic (4 votes [4.82%])

    Percentage of vote: 4.82%

  9. Velimir Ilic (1 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

Vote

#46 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 31 December 2007 - 15:58

OK, sorry, nije ni trebalo da bude shvaćeno lično, već je to ta priča LDP-a na koju pizdim.

To nije prica LDP-a kao stranke, nego idiota pojedinaca iz iste, kojima je manje zlo fasisticka stoka Tomislav Nikolic zato sto im je Boris Tadic uzeo zvecku, tj.isterao im idola iz stranke.
Ma koliko mi politika BT-a bila mrska, ne mogu mi on i njegova politika biti mrskiji od fasizma, nacionalizma, primitivizma i ksenofobije, koju promovira SRS.
I, zato, u 2.krugu cu da zapusim nos i glasacu za Borisa Tadica.

#47 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 31 December 2007 - 16:04

To nije prica LDP-a kao stranke, nego idiota pojedinaca iz iste, kojima je manje zlo fasisticka stoka Tomislav Nikolic zato sto im je Boris Tadic uzeo zvecku, tj.isterao im idola iz stranke.
Ma koliko mi politika BT-a bila mrska, ne mogu mi on i njegova politika biti mrskiji od fasizma, nacionalizma, primitivizma i ksenofobije, koju promovira SRS.
I, zato, u 2.krugu cu da zapusim nos i glasacu za Borisa Tadica.

Sve sto si rekao o Nikolicu stoji ali postoji veliki broj ljudi koji ne mogu da podnesu Tadicev smrad i pored zapusavanja nosa.Znaci iz razocaranja ce abstinirati u drugom krugu.Cela kampanja je tako smrdljiva da je kao stvorena za apstinenciju.Ako gledas predizborne spotove imas utisak da je Kostunica sef kampanje svih kandidata.Ako Nikolic pobedi najveci je krivac Tadic koji je svojim smradom oterao pametniji deo populacije u abstinenciju.

Edited by MAGRIPA65, 31 December 2007 - 16:07.


#48 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 31 December 2007 - 16:08

Ako Nikolic pobedi najveci je krivac Tadic koji je svojim smradom oterao pametniji deo populacije u abstinenciju.


...ali ne i Čeda kome je taj Tadićev "smrad" glavna tema? :rolleyes:

#49 Egzi

Egzi
  • Banned
  • 136 posts

Posted 31 December 2007 - 16:09

[quote name='Henry Chinaski' date='31.12.2007, 15:01' post='1940466']
A da svratis ti do lazova lazarevicova?


Oprosti ako si se prepoznao medju onim "lazovima" - ne htedoh da Vas uvredim pa izabrah blazi atribut!

#50 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 31 December 2007 - 16:13

...ali ne i Čeda kome je taj Tadićev "smrad" glavna tema? :rolleyes:

Ma batali Cedu.Ne treba ljudima Ceda da bi videli koliko Tadic smrdi.Iskreno meni se ne svidjaju te SKOJevske parole koje Ceda lansira ali mi se jos manje svidja Tadicev patriJotizam

Edited by MAGRIPA65, 31 December 2007 - 16:13.


#51 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 31 December 2007 - 16:22

@ MAGRIPA-Tadicev patriotizam i smrad su
1) namera da se DSS politicki umrtvi i marginalizuje, sto je podrskom Dodika uspeo, tj.uspece
2) cista mimika i javni nastup, alo, jebote,pa covek je zavrsio IRIjeve edukacije za javni nastup.
3) zar neko misli da bi Tadic to sve radio da nema podrsku sa strane, tj.iz SI-ja?
Zar mislis da bi rizikovao da ga izbace iz izvora finansiranja?
Ne budi smesan!

#52 Buum

Buum
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 31 December 2007 - 16:23

Problem je što više od pola ovih kandidata ne bi smelo da bude na slobodi. Sve sam go lopov do kriminalca i ludaka...

Zato u prvom krugu glasam za Marijana Rističevića. Bila bi fora da sakupi više glasova od Velje, Čede, Milanke i ostalih nabeđenih veličina.

U drugom krugu za Komu, iz dva razloga:
1. Je l' se ložite braćo Srbi na radikale? Eto vam ga Koma, na #!$@& vas nabijem!
2. U inat MZ (kurve, pederi i licimUri) koja je na isti način tretirala Srbiju, bez obzira da li je vodio Milošević, Đinđić, Živković, Koštunica ili Tadić.

Kad je bal, nek je maskenbal.

Edited by Buum, 31 December 2007 - 16:26.


#53 Recycle Bin

Recycle Bin
  • Members
  • 6,759 posts

Posted 31 December 2007 - 16:43

Žao mi je što ne vidiš dalje od svog nosića ali ja tu ne mogu ništa.


Whatever.


Aktuelna demokratska elita je pokazala da nije u stanju da se suprotstavi DSSovsko-radikalačkom izazovu a svi oni zajedno drže Srbiju u pat poziciji već predugo. Do rešenja te situacije se naravno neće putem izbora jer dok god participacija demokratskih partija u vlasti zavisi od dobre volje jedne ultra desničarske političke organizacije dotle neće biti stabilne demokratije u Srbiji. Kako niti jedan uslovno rečeno prodemokratski kandidat nije pokazao sposobnost da nametne vođstvo u upravljanju Srbijom smatram da je za partije demokratske orjentacije mnogo važniji zadatak kadrovsko redefinisanje partija i dovođenje sposonih ljudi na ključne pozicije. Aktuelne kamarile se nisu pokazale sposobnim za ozbiljan otpor Koštunici koji je srbiju provozao kroz 90e i sada juri na njenom čelu u XIX vek.



Bla, bla...
A ti ces to da ispravis tako sto ces da sedis kuci i "bojkotujes" izbore...



Ovako ili onako, Srbija hrli u naručje militantnim desničarima i nacionalistima. Hoće li se konačan zagrljaj srbije i radikalaca dogoditi na ovim ili sledećim izborima, gotovo je sve jedno.



A ti ces to da ispravis tako sto ces da sedis kuci i "bojkotujes" izbore...



Ako pre padne u šake nacistima pre će uslediti i otrežnjenje.


Vec je Srbija bila pod nacistima, pa je usledilo "pseudo-otreznjenje"... Jel treba opet? Ja ne mislim da treba da padne u ruke nacistima opet. I zato svaki normalan covek, gradjanin treba da izadje na izbore, makar glasao za najmanje zlo...

#54 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 31 December 2007 - 16:46

U drugom krugu za Komu, iz dva razloga:
1. Je l' se ložite braćo Srbi na radikale? Eto vam ga Koma, na #!$@& vas nabijem!
2. U inat MZ (kurve, pederi i licimUri) koja je na isti način tretirala Srbiju, bez obzira da li je vodio Milošević, Đinđić, Živković, Koštunica ili Tadić.

Kad je bal, nek je maskenbal.



Iz inata?kome?sebi?totalno nezrelo.
A dobra je ova fora..iz našeg srpskog inata *da glasamo za Tomu* !!!???!!! :rolleyes: :huh: pa znaš šta,ima ko će da se primi i na to..u pravu si...

#55 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 31 December 2007 - 16:48

@ MAGRIPA-Tadicev patriotizam i smrad su
1) namera da se DSS politicki umrtvi i marginalizuje, sto je podrskom Dodika uspeo, tj.uspece
2) cista mimika i javni nastup, alo, jebote,pa covek je zavrsio IRIjeve edukacije za javni nastup.
3) zar neko misli da bi Tadic to sve radio da nema podrsku sa strane, tj.iz SI-ja?
Zar mislis da bi rizikovao da ga izbace iz izvora finansiranja?
Ne budi smesan!

Urose
ovo sto pricas mi deluje na izjave tipa:
E da samo drug Tito zna sta se desava
Ne misli to Sloba ozbiljno.On samo hoce da ih zaplasi ratom.

Ti mozda mozes da citas Tadiceve misli ali ja ga ocenjujem po onome sto je uradio tokom mandata.Mozda on zeli da marginalizuje DSS na taj nacin sto ce DS pretvoriti u sledbenika Kostunicinih ideja?Pa covece zar nije ocigledno kako Bota igra po Vostunijevom taktu.

#56 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 31 December 2007 - 16:52

bojkotovace ko ce bojkotovati...
traziti razloge za to u cedinoj anti-tadic kampanji, a ne u tadicevim brojnim postizbornim podvizima - najblaze receno je neozbiljno.
jednostavno - jedan broj onih koji su omogucili botin bum na izborima je zgadjen njegovim neodgovornim procerdavanjem njihove podrske.
i kaznjavaju i njega i sebe zbog toga.

Edited by muras, 31 December 2007 - 16:55.


#57 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 31 December 2007 - 16:53

To nije prica LDP-a kao stranke, nego idiota pojedinaca iz iste, kojima je manje zlo fasisticka stoka Tomislav Nikolic zato sto im je Boris Tadic uzeo zvecku, tj.isterao im idola iz stranke.
Ma koliko mi politika BT-a bila mrska, ne mogu mi on i njegova politika biti mrskiji od fasizma, nacionalizma, primitivizma i ksenofobije, koju promovira SRS.
I, zato, u 2.krugu cu da zapusim nos i glasacu za Borisa Tadica.

Pe evo ja nisam iz stranke a to o idiotma ti je ispod svakog kriterijuma komunikacije.

Uostalom među te idote možeš slobodno da ubrojiš i svog predsednika, Milutina Petrovića, i mnoge druge koji su se upravo vrlo slično izjašnjavali.

Trebao bi da banuješ samog sebe jer počinješ da vređaš ljude.

#58 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 31 December 2007 - 16:54

Zato u prvom krugu glasam za Marijana Rističevića.

Podržavam akciju. Ko neće da bjkotuje neka glasa za Rističevića. Čovek je potpuno primeren situaciji.

#59 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 31 December 2007 - 16:56

I zato svaki normalan covek, gradjanin treba da izadje na izbore, makar glasao za najmanje zlo...

Znači svi za Marijana koji izlaze na izbore

#60 nightmare

nightmare
  • Members
  • 550 posts

Posted 31 December 2007 - 17:00

Sve sto si rekao o Nikolicu stoji ali postoji veliki broj ljudi koji ne mogu da podnesu Tadicev smrad i pored zapusavanja nosa.Znaci iz razocaranja ce abstinirati u drugom krugu.Cela kampanja je tako smrdljiva da je kao stvorena za apstinenciju.Ako gledas predizborne spotove imas utisak da je Kostunica sef kampanje svih kandidata.Ako Nikolic pobedi najveci je krivac Tadic koji je svojim smradom oterao pametniji deo populacije u abstinenciju.


Ako pametniji deo populacije apstinira zbog smrada i pusti Nikolica, onda to svakako nije pametniji deo populacije vec, bezumno napuseni i uskurceni tipovi