Jump to content


Photo
- - - - -

Predsednik Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

Poll: Predsednik Srbije (90 member(s) have cast votes)

Moj izbor je

  1. Boris Tadic (22 votes [26.51%])

    Percentage of vote: 26.51%

  2. Tomislav Nikolic (4 votes [4.82%])

    Percentage of vote: 4.82%

  3. Cedomir Jovanovic (48 votes [57.83%])

    Percentage of vote: 57.83%

  4. Milutin Mrkonjic (1 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

  5. Istvan Pastor (2 votes [2.41%])

    Percentage of vote: 2.41%

  6. Milanka Karic (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. Jugoslav Dobricanin (1 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

  8. Marjan Risticevic (4 votes [4.82%])

    Percentage of vote: 4.82%

  9. Velimir Ilic (1 votes [1.20%])

    Percentage of vote: 1.20%

Vote

#31 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 31 December 2007 - 14:13

Ko iole drži do sebe neće glasati na ovim izborima koji svojom ponudom vređaju čak i prosečnu inteligenciju.


Samo tako.Pa će neko drugi odlučiti umesto tebe/Vas.A kad smo mi to pa i imali neke kandidate da se bijemo za koga bi pre glasali?

#32 kriss

kriss
  • Members
  • 389 posts

Posted 31 December 2007 - 14:17

Glasao bih za Nenada Canka ali posto se nije kandidovao moj glas ce ipak otici Borisu Tadicu.

#33 Egzi

Egzi
  • Banned
  • 136 posts

Posted 31 December 2007 - 14:19

Ovi izbori cista su smijurija. I pticama na grani je jasno da MORA da pobeti lepi Bora. Tako je rekao Solana i ostali EU-lazovi. Sve je namesteno da tako i bidne. Ceda i Velja su tu da drze ledja Bori, odnosno da odvuku Vojine glasace od Tome. Toma ako u prvom krugu i dobije pojedinacno najvise glasova, nece moci da pobedi jer ce to biti ispod 50%. U drugom krugu ona dvojica prvospomenutih ce zatraziti od svojih biraca da predju na Borinu stranu i tako ce Bora da odnese pobedu pomocu Velje i Cede a protiv Vojine volje. Nakon ovoga Toma se povlaci iz politike i radikale preuzima Aca, sto ce za njih biti pocetak kraja jer ce se pobuniti radikalna zenskadija.

Zbog svega ovog, dadoh svoj glas Risticevicu - nit krivom nit duznom.

Edited by Egzi, 31 December 2007 - 14:21.


#34 Zoran021

Zoran021
  • Banned
  • 1,079 posts

Posted 31 December 2007 - 14:20

Glasao bih za Nenada Canka ali posto se nije kandidovao moj glas ce ipak otici Borisu Tadicu.

I ja bih , ali pošto ga nema glasao za Pastora jer je ipak on Vojvođanin.

#35 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 31 December 2007 - 14:28

Samo tako.Pa će neko drugi odlučiti umesto tebe/Vas.A kad smo mi to pa i imali neke kandidate da se bijemo za koga bi pre glasali?

Pa i onako neko drugi odlučuje umesto mene i to redovno protivno mojim interesima. Sad još i da glasam da bi mi nanosili štetu. Mnogo je to...

#36 Čika Ciki

Čika Ciki
  • Banned
  • 549 posts

Posted 31 December 2007 - 14:28

Pošto na spisku nema Tunjavog, glasao za Borisa Tadića !

#37 Mimix

Mimix
  • Members
  • 572 posts

Posted 31 December 2007 - 14:41

Ovo je utesno,kada vec ne mogu da glasam na izborima - 'ajd' bar na forumu...Ceda!

#38 Recycle Bin

Recycle Bin
  • Members
  • 6,759 posts

Posted 31 December 2007 - 14:44

Ko iole drži do sebe neće glasati na ovim izborima koji svojom ponudom vređaju čak i prosečnu inteligenciju.



A to znaci da ce taj indirektno glasati za Tomu Grobara.
Najdebilniji izbor je ne glasati. Jel ces "kazniti" politicare tim svojim postupkom? Ne. Kaznices sebe.

#39 Good Morning Srdjan

Good Morning Srdjan
  • Banned
  • 688 posts

Posted 31 December 2007 - 14:47

Koliko ja vidim, drugog kruga nece ni biti; C.J. pobedjuje u prvom. :huh:
Ovo samo dokazuje koliko je forumska populacija progresivnija i vise proevropski orjentisana od srpske populacije u proseku.

Kad bi jos u realnom zivotu mogli ljudi da se banuju, demokratski... :rolleyes:

#40 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 December 2007 - 15:01

Ovi izbori cista su smijurija. I pticama na grani je jasno da MORA da pobeti lepi Bora. Tako je rekao Solana i ostali EU-lazovi.

A da svratis ti do lazova lazarevicova?

Kad bi jos u realnom zivotu mogli ljudi da se banuju, demokratski... :rolleyes:

I sta ti sad ovo znaci? Pa banuju se ljud iu stvarnom zivotu. Cim si antisocijalan tip - ban. Demokratski.

Edited by Henry Chinaski, 31 December 2007 - 15:02.


#41 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 31 December 2007 - 15:33

A to znaci da ce taj indirektno glasati za Tomu Grobara.
Najdebilniji izbor je ne glasati. Jel ces "kazniti" politicare tim svojim postupkom? Ne. Kaznices sebe.

Žao mi je što ne vidiš dalje od svog nosića ali ja tu ne mogu ništa.

Aktuelna demokratska elita je pokazala da nije u stanju da se suprotstavi DSSovsko-radikalačkom izazovu a svi oni zajedno drže Srbiju u pat poziciji već predugo. Do rešenja te situacije se naravno neće putem izbora jer dok god participacija demokratskih partija u vlasti zavisi od dobre volje jedne ultra desničarske političke organizacije dotle neće biti stabilne demokratije u Srbiji. Kako niti jedan uslovno rečeno prodemokratski kandidat nije pokazao sposobnost da nametne vođstvo u upravljanju Srbijom smatram da je za partije demokratske orjentacije mnogo važniji zadatak kadrovsko redefinisanje partija i dovođenje sposonih ljudi na ključne pozicije. Aktuelne kamarile se nisu pokazale sposobnim za ozbiljan otpor Koštunici koji je srbiju provozao kroz 90e i sada juri na njenom čelu u XIX vek.

Ovako ili onako, Srbija hrli u naručje militantnim desničarima i nacionalistima. Hoće li se konačan zagrljaj srbije i radikalaca dogoditi na ovim ili sledećim izborima, gotovo je sve jedno. Ako pre padne u šake nacistima pre će uslediti i otrežnjenje.

#42 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 31 December 2007 - 15:38

Ovako ili onako, Srbija hrli u naručje militantnim desničarima i nacionalistima. Hoće li se konačan zagrljaj srbije i radikalaca dogoditi na ovim ili sledećim izborima, gotovo je sve jedno. Ako pre padne u šake nacistima pre će uslediti i otrežnjenje.


Tako recite, da se konačno razumemo.

Vama je cilj da se radikali konačno dokopaju vlasti.

E, pa to je katastrofa. Sve je ovde katastrofa, ali taj stav LDPa je najveća.

Odakle ti ideja da će bilo ko da se "otrezni" nakon dolaska smradikala?

#43 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 31 December 2007 - 15:42

Tako recite, da se konačno razumemo.

Vama je cilj da se radikali konačno dokopaju vlasti.

E, pa to je katastrofa. Sve je ovde katastrofa, ali taj stav LDPa je najveća.

Odakle ti ideja da će bilo ko da se "otrezni" nakon dolaska smradikala?

Kome nama i ja nisam LDP.

#44 Posthuman17

Posthuman17
  • Members
  • 375 posts

Posted 31 December 2007 - 15:43

Ovako ili onako, Srbija hrli u naručje militantnim desničarima i nacionalistima. Hoće li se konačan zagrljaj srbije i radikalaca dogoditi na ovim ili sledećim izborima, gotovo je sve jedno. Ako pre padne u šake nacistima pre će uslediti i otrežnjenje.


Sve jedno?I "next" kaže "NIJE SVEJEDNO",a kad oni kažu.. :rolleyes:
Ne,sad razumem..bolje nemoj da glasaš,jer imam neki (blagi) osećaj za koga bi to bilo.. :huh:

#45 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 31 December 2007 - 15:43

Kome nama i ja nisam LDP.


OK, sorry, nije ni trebalo da bude shvaćeno lično, već je to ta priča LDP-a na koju pizdim.