Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

PDF Fudbal


  • Please log in to reply
6870 replies to this topic

#5806 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 25 June 2017 - 21:46

Pa cinjenice govore da je LAGAO kad je rekao da ne zna sto su ga iskljucilli i da nije nista strasno rekao, a opsovao je majku. To se zove ponavljanje prekrsaja... prvo rasizam, pa laganje...pa kad spojis... dobijes svasta nesto

 

jeste balvan smehotresno, ali nije ni dozvoljeno.

 

Prvih 5 sekundi...

 

 

 

"Bio je to rutinski prigovor. Iskreno, ne znam šta sam tačno rekao. Mislim da nisam opsovao. Komunikacija je bila sa četvrtim sudijom, a ne sa glavnim. Oni nekada uzimaju tu ingerenciju na sebe da donose takve odluke", prokometarisao je Nikolić.

.

Znaci ne govori istinu, jer se lepo cuje da je psovao majku sudiji

Počinješ da se blamiraš.

 

A ni etiketiranje drugih korisnika foruma nije dozvoljeno zar ne?


Edited by mad for red, 25 June 2017 - 21:49.

  • 0

#5807 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 25 June 2017 - 21:51

A da možda ipak preteruješ zato što ne voliš Nikolića, Kendrika i Kupera, gotiviš taliesina, Markossa i Zvezdu, pa uz ove gluposti i teorije o Nikoliću koji je ipak i gori od rasiste ovako neiskusno ubaciš i balvane kao predmet?

Ma ništa, istripovao sam se.
  • 0

#5808 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 25 June 2017 - 21:54

Ma jok, pokazao si pravo lice. Potpuno ocekivano.

 

Daj jos neku teoriju o milionima koji se sipaju u Zvezdu i naravno o zatvaranju Prvenstva koje nije jos ni pocelo... vreme je da se krene sa tim

 

Ne brini, etiketiranje ce ti birti dozvoljeno kao i do sada.. blaze trolovanje i provociranje, pisanje lazi koje niko nije nigde napisao, a ti si "dodao" iskusno drugome... tako da samo udri...

 

Budi siguran da niko nece rizikovati ban samo da bi ti rekao da zamenjujes teze, lupetas gluposti, da si licemer i slicno. Nema potrebe za tim, svi znamo da si, kao i tvoji drugari, zasticen sto se moderacije tice.


Edited by mad for red, 25 June 2017 - 21:55.

  • 0

#5809 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 25 June 2017 - 22:00

dobrotm


  • 0

#5810 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 25 June 2017 - 22:04

U tom slucaju se ustrucavaj od procena sta jeste a sta nije za ban jer banovi bi trebalo da budu posledica objektivnog sagledavanja kriterijuma. Razumni ljudi u koje i tebe ubrajam, kao i Barklija, Djoleta, Safeta i jos nekoliko forumasa koji mi za razliku od vas cetvorice nisu medju prvima pali na pamet su svesni toga i zato izbegavaju pozicije koje onda veselo zauzmu razni barosi, experti i slicni desperadosi koji ne dobacuju dalje od toga da glume objektivnost. I to uzasno lose.

 

Moja neobjektivnost počinje i završava se time što nekada reagujem a nekada ne. To ne znači da bih za istu stvar za koju tebe napadam, branio nekog drugog. To nikada nisam radio. Sve što se desi u tom slučaju je da nešto "prećutim". Znači, recimo, Peja napiše nešto, bude banovan i ja to samo posmatram sa strane.

 

Druga stvar, nije da na sve problematične izjave s druge strane redovno reagujem, i tu u ogromnoj većini slučajeva preskočim. Danas sam reagovao na tvoj post, jer i dalje mislim da pisanje o nekom drugom klubu na način na koji ti radiš ne bi trebalo da bude dopušteno ovde, jer će uvek dovesti do haosa. I znaš i ti odlično da su zbog sličnog rečnika pale gomile banova na obe strane, stvarno ne znam zašto misliš da bi trebalo da budeš izuzetak. I ni najmanje mi nije cilj da lovim veštice i tražim banove. Bar u tvom slučaju, banovi nemaju nikakvu svrhu, jer te oni ne sprečavaju da iste stvari napišeš ponovo. Ja se zato obraćam tebi, možeš da izabereš da ne pišeš tako, ako hoćeš naravno. Ako nećeš, onda mislim da nije u redu da prebacuješ moderaciji zbog posledica. Toliko od mene na tu temu, pozdrav.

 

@mister no

 

Pa kvotuj me, prozovi me k'o čovek, što se kriješ?

 

To sa Nikolićem je pomalo siva zona. Koliko znam, niko ne spori da je imao rasistički ispad. Rasprava je oko toga da li ga to čini rasistom, tj. oko definicije šta je rasista. Mene iskreno i ne zanima da li je ovim potezom Nikolić rasista by the book, jer sam stanovišta da za takve stvari treba imati nultu toleranciju. Znači, što se mene tiče, slobodno ga zovite rasistom.


  • 1

#5811 Pjetro

Pjetro
  • Members
  • 506 posts

Posted 25 June 2017 - 22:05

Ovo sve su teme za Kezmana.. Otkljucajte Kezu barem na mesec dana, da vidimo sta ce se desi :)

Abraham koji nije za otkljucavanje Keze je napisao najkvalitetnije postove bas na toj temi.

U nasem fudbali ima toliko prljavstine i mi ne mozemo da ignorisemo to i okrecemo glavu... Gde mi mozemo da pisemo o namestenim mecevima, protivnicima koji se sklanjaju "vecitima", ili namestenim sudijama..? Na kojoj temi moze da se pise da je predsednik Partizana bio Slobin Gebels ili da je Terza mafijas?

Ko meri patku van Keze automatski ban, i pdf ce biti rasterecen a ostale teme prociscene.
  • 2

#5812 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 25 June 2017 - 22:07

dobrotm

Vazi .

 

Samim tim sto nisi odgovorio na ociglednu laz Marka Nikolica,.... imas i video i izjavu za medije... to govori dosta o tebi... ali dobro .


Edited by mad for red, 25 June 2017 - 22:15.

  • 0

#5813 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 25 June 2017 - 22:14

E, jebi ga, ja ti dam direktan primer, a ti neces da kaze ok/nije ok. Onda si u pravu, bolje da batalimo.

 

Dobro...Lično mislim da UPPR treba da se spominje svakog dana deset puta na svakoj temi koja ima iole ikakve veze sa domaćim sportom.  

Da li to radim...NE.

A zašto, zato što to sigurno nije način da se ovo učini lepim i funkcionalnim virtualnim prostorom, a to mi je na listi prioriteta na višem mestu od dokazivanja da je 2+2 = 4 onima koji to i sami znaju ali ih zabole. 


  • 1

#5814 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 25 June 2017 - 22:16

To sa Nikolićem je pomalo siva zona. Koliko znam, niko ne spori da je imao rasistički ispad. Rasprava je oko toga da li ga to čini rasistom, tj. oko definicije šta je rasista. Mene iskreno i ne zanima da li je ovim potezom Nikolić rasista by the book, jer sam stanovišta da za takve stvari treba imati nultu toleranciju. Znači, što se mene tiče, slobodno ga zovite rasistom.

 

Naravno da treba imati nultu toleranciju, covek je izbio u prvi plan medija, propraceno video zapisom, dobio suspenziju, dobio otkaz i bio bez posla dosta dugo. Problem nastaje kada neko iz navijackih frustracija, hejtom prema coveku i kluba koji je trenirao iznosi naziv 'rasista' gde iskljucuje sve moguce opcije kao sto su ispad, incident, idiotluk u afektu... 

 

Idealan primer je sam taliesin, a imas i odbojkasice, Mihajlovica i tako dalje... svi oni su napravili ispad jako slican ili identican Nikolicevom, ali nikome ne pada na pamet da ga cereci iz inata pro-grobarskoj moderaciji i Kendriku i Kuperu. 
 


  • 1

#5815 pantelia24

pantelia24
  • Members
  • 1,151 posts

Posted 25 June 2017 - 22:23

Ja samo da kazem da mi je pticica rekla da ove sezone ulazi oko 20 miliona evra u PFC, a da je Leonardova plata bila veca od 600 k, a sada dobija solidno povecanje iste.

S obzirom da se slicni postovi svakodnevno pojavljuju na temi CZ, sasvim je ok da ja ovo napisem na FKP temi, ako dobro razumem?

Edited by pantelia24, 25 June 2017 - 22:24.

  • 1

#5816 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 25 June 2017 - 22:26

Naravno da treba imati nultu toleranciju, covek je izbio u prvi plan medija, propraceno video zapisom, dobio suspenziju, dobio otkaz i bio bez posla dosta dugo. Problem nastaje kada neko iz navijackih frustracija, hejtom prema coveku i kluba koji je trenirao iznosi naziv 'rasista' gde iskljucuje sve moguce opcije kao sto su ispad, incident, idiotluk u afektu...

Idealan primer je sam taliesin, a imas i odbojkasice, Mihajlovica i tako dalje... svi oni su napravili ispad jako slican ili identican Nikolicevom, ali nikome ne pada na pamet da ga cereci iz inata pro-grobarskoj moderaciji i Kendriku i Kuperu.

Covek je za svoju glupost bio adekvatno kaznjen. Da li je kazna trebalo da bude stroza ili ne, to je pitanje za savez.
Ne treba da se zalazi u druge primere i lepo je rekao Ganac to - na forumu ispalis to i dobijes trajni. Nakon toga mozes da odes na drugi forum samo. Tako i on, kaznjen je i verujem da mu nije drago zbog toga. Uputio je i izvinjenje, sto je veoma bitno, to znaci da je svestan onoga sto je ucinio, bez obzira na to kolika je slucajnost u pitanju.
Tako da je pitanje da li je on rasista nebitno, bitno je da li je shvatio gde je pogresio. Nadam se da jeste, to bi bila najvaznija lekcija za njega. A kako ga ko zove, Kendrice, to nije tvoj posao. To mu je najmanja kazna za sve to.
Ako ko to koristi za patkomerske svrhe, nije mnogo bolji od njega, tako da ni tu ne treba da se sekiras. Samo opusteno. :)
  • 0

#5817 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 25 June 2017 - 22:27

:lol+: 

Samo pojacavate tezu da vas ustvari sve zabole za rasizam i Nikolica, vec bi u patkometrijskom nagonu da se izborite za visa prava kod moderacije, iskukate na peju, kendrika i kupera i ponesete pobedu u jos jednoj revolucionarskoj bitki protiv grobarske moderacije i zlobnih placenika.


  • 0

#5818 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 25 June 2017 - 22:31

 A kako ga ko zove, Kendrice, to nije tvoj posao. To mu je najmanja kazna za sve to.
Ako ko to koristi za patkomerske svrhe, nije mnogo bolji od njega, tako da ni tu ne treba da se sekiras. Samo opusteno. :)

 

Zapravo, jako je bitno 'kako ga ko zove' ovde, jer valjda imamo neke norme, pravila koja jasno zabranjuju neprimerene kvalifikacije, pogotovo iz patkometrijskih nagona. Bio je nazivan i Elmer, celavi itd. ali to niko nije zabranjivao, rasista je ipak jako ozbiljna stvar tako da nadam se da je jasna razlika i da nije prosto 'nazivanje'.


  • 0

#5819 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 25 June 2017 - 22:44

Zapravo, jako je bitno 'kako ga ko zove' ovde, jer valjda imamo neke norme, pravila koja jasno zabranjuju neprimerene kvalifikacije, pogotovo iz patkometrijskih nagona. Bio je nazivan i Elmer, celavi itd. ali to niko nije zabranjivao, rasista je ipak jako ozbiljna stvar tako da nadam se da je jasna razlika i da nije prosto 'nazivanje'.

Jasno jeste na sta mislis. Ja sam i rekao da ta etiketa zavisi iskljucivo od njegovog razmisljanja. Sa druge strane, najmanja kazna za to sranje jeste da ga neko zove tako. Nije kao da je razmisljao o tome.
Ono u cemu se slazemo jeste da mozda forum i nije bas najbolje mesto za to. Samo treba naci kakvo resenje za taj problem.
  • 0

#5820 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 25 June 2017 - 22:47

Rešenje je nađeno, isto se i poštovalo dok taliesin nije krenuo u pljuvačinu svega što ima veze sa Partizanom.
U njemu se jasno i izričito zabranjuje nazivanje Nikolića rasistom.

U principu, svi su poštovali pravilo osim samog taliesina.
  • 0