Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

PDF Fudbal


  • Please log in to reply
6870 replies to this topic

#5446 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 20 April 2017 - 10:50

Radio si neke druge, podjednako ruzne stvari ovde. I to te veoma jasno obelezilo, sto se mene tice.


Ti si napisao vas koji to pisete, ne vas koji to pisete i radite neke druge stvari.

Jos jedna prilika da pokažeš da nisi slagao ili ćeš opet preskočiti?
  • 0

#5447 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 20 April 2017 - 10:58

Za mene tu razlike nema, ne spustaj to na tako plitak nivo ko je i sta kad napisao i da li je bas to napisao.

Poenta ostaje, a sam si bio kaznjavan zbog takvih stvari ranije i apsolutno si u istom kosu sa onima koji bivaju kaznjavani ovih dana.

 

Iskreno, zao mi je Sirmiuma, koji je gotovo uvek bio sklon patkometriji, ali opet onakve gluposti nije pravio...


  • 0

#5448 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 20 April 2017 - 11:48

Izvinjenje kolegama forumsima na prepisci sa moje strane...


  • 2

#5449 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 April 2017 - 12:42

.........

 

KJP - 6 meseci Moderatorskog Odobravanja Postova.

 

Ovde očigledno imamo forumaša izrazito konfliktne, manipulativne i antisocijalne prirode. Mišljenja smo da je MOP prava mera za sada.


Edited by barracuda, 20 April 2017 - 13:06.

  • 10

#5450 stripi

stripi
  • Members
  • 2,422 posts

Posted 20 April 2017 - 12:45

Posto nam je Staresina banovan mogu i ovi plusicari cuvenog posta, da nam pojasne sta im se tu toliko svidja.Posto mi je taj fasizam naneo veliko zlo porodici, izuzetno sam osetljiv kada se to najvece zlo,koje je covecanstvo videlo,banalizuje i koristi u ovakve banalne svrhe.Predlazem da se u buduce, svki pokusaj zloupotrebe te odvratnosti, sece odmah bez razmisljana.Toliko.Manojlo,zajebi KJP,zakljucace ovaj topik...


  • 2

#5451 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 April 2017 - 12:49

Posto nam je Staresina banovan mogu i ovi plusicari cuvenog posta, da nam pojasne sta im se tu toliko svidja.Posto mi je taj fasizam naneo veliko zlo porodici, izuzetno sam osetljiv kada se to najvece zlo,koje je covecanstvo videlo,banalizuje i koristi u ovakve banalne svrhe.Predlazem da se u buduce, svki pokusaj zloupotrebe te odvratnosti, sece odmah bez razmisljana.Toliko.Manojlo,zajebi KJP,zakljucace ovaj topik...

 

Dosta je više bilo sa fašizmom, idemo dalje.


  • 4

#5452 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 20 April 2017 - 12:58

@ Barakuda,
Ne vidim svrhu ovolike kazne. Ukoliko neko ne ume da se kontrolise ili mu opalis vremenski ban od 20ak dana ili ga roknes za sva vremena (sve izmedju toga nema poente). Staviti nekoga na mop je samo pravljenje posla sebi i to jos 6 meseci.
:/
  • 1

#5453 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 April 2017 - 13:07

@ Barakuda,
Ne vidim svrhu ovolike kazne. Ukoliko neko ne ume da se kontrolise ili mu opalis vremenski ban od 20ak dana ili ga roknes za sva vremena (sve izmedju toga nema poente). Staviti nekoga na mop je samo pravljenje posla sebi i to jos 6 meseci.
:/

 

b1: So be it. :)

 

Šira je slika nego što izgleda a posao je ovako olakšan, čak i kad se uzme u obzir tvoja postavka. Banovi, nažalost, nisu davali apsolutno nikakve rezultate. 

 

b2: Moderacija brine o tome, hvala svakako na iznošenju stavova. 


Edited by barracuda, 20 April 2017 - 15:10.

  • 0

#5454 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 April 2017 - 13:35

Od ovog trenutka, prestaju da postoje "obe strane", već postoje samo SVI. Zaboravlja se da na PDF-u ima i ljudi koji navijaju za druge klubove a imamo i "strance", makar na papiru.

 

Drugi rezon za ovakvo postavljanje stvari dolazi iz potrebe da se konačno reši pitanje jednakih aršina, o kojima je toliko bilo reči. Osim činjeničnih polarizacija, koje će i dalje postojati jer za sada ne može drugačije, ovo više neće i trebalo bi ubrzo da doprinese boljem radu PDF-a.


  • 4

#5455 ZoltanGeraTucheKera

ZoltanGeraTucheKera
  • Members
  • 9,821 posts

Posted 20 April 2017 - 13:39

Tu smo i mi, obicni gradjani, da pomognemo radu moderacije. :D
Mislim, odluka vam nije pogresna, samo nije toliko cesta/popularna pa me je zacudila. Mozda bi trebalo i vise da sankcionisete, posto se ovde mogu teske gluposti procitati.
  • 0

#5456 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 20 April 2017 - 13:43

Odavno je trebalo da se podvuku crvene linije. pa ko napravi ovakve besmislene analogije politicke prirode koje sa sportom nemaju blage veze, odmah na podugacak odmor. Ovo je sport, nije WW2 :krsta:


Edited by helmet, 20 April 2017 - 13:43.

  • 0

#5457 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 20 April 2017 - 14:58

Barakuda, svaka cast.

Na stranu banovi, nikad nisam u ovim zve-par prepucavanjima, ali na stavu, istrajnosti i objektivnosti.

Samo napred! :+1:


  • 12

#5458 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 20 April 2017 - 15:27

Od ovog trenutka, prestaju da postoje "obe strane", već postoje samo SVI. Zaboravlja se da na PDF-u ima i ljudi koji navijaju za druge klubove a imamo i "strance", makar na papiru. 

Da je bio ovakav stav aktivan pre dve godine i 22 dana, forum bi bio "nepolarizovan".  Ako ovo zaživi, a ne bude samo deklarativno, biće zanimljivo. Nemam razloga da sumnjam u iskrene namere, podržavam, i jedva čekam da "rezultati" budu vidljivi i ako sam pomalo skeptičan........ Posmatram intezivno :)

 

Samo napred.... :+1:


  • 1

#5459 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 20 April 2017 - 15:48

Barracuda - bic forumski :D

8CakQYP.jpg


  • 4

#5460 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 20 April 2017 - 15:52

Bravo Barakuda


  • 0