Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

PDF Fudbal


  • Please log in to reply
6870 replies to this topic

#5431 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 19 April 2017 - 22:10

Pa ne znam, to pitaj ove što ga teraju sa foruma.
:)
  • 0

#5432 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 19 April 2017 - 22:20

Kolega barracuda sve danas odradio za medalju. Ču' medalju, pet bambija  :+1:


  • 8

#5433 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 19 April 2017 - 23:40

KJP - 24h, odmor od radovanja po Fudbalu.


Vidiš, poštovanje se stiče postupcima, a ne godinama i "iskustvom". Valjda će te posle ovog sramnog čina biti sramota da ikada više od mene tražiš poštovanje.Stidi se.
  • 0

#5434 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 19 April 2017 - 23:53

Napisano je posle postavljanja slike, zbog koje je usledio direktan crveni posle dugog vremena na ovom PDF-u.

Ne ulazeći u opravdanost bana, ovo povezivanje slike iz sirmiumovog posta i ove rečenice je sramno.

Nije to prvi post koji je završen tom rečenicom na ovoj i prethodnim FKP temama. To je pisano i kad nije bilo nikakvih slika. Tom rečenicom se na 70.rođendanu Partizana Duško Vujošević zahvalio osnivačima JSDP-a za borbu protiv fašizma i u toj rečenici nema nikakvih skrivenih poruka.

Napisano je posle, to je neka veza? Pisano je i mnogo pre slike u dosta postova u raznim oblicima: Smrt fašizmu, živeo Partizan. Smrt fašizmu, neka živi Partizan i slično.

Edited by Kad ja podjoh, 19 April 2017 - 23:54.

  • 0

#5435 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 20 April 2017 - 00:14

Vidiš, poštovanje se stiče postupcima, a ne godinama i "iskustvom". Valjda će te posle ovog sramnog čina biti sramota da ikada više od mene tražiš poštovanje.Stidi se.

 

Kad ja podjoh is already restricted from posting until Today, 00:34. 

 

Tačan skoro kao švajcarski satić, malo kvaran doduše. :)

 

b: Pošto nema potrebe odgovarati ti na bilo šta drugo reći ću ti ono što je zaista bitno, umesto dosadašnje prakse da ti se odgovara za ono što ti misliš da je bitno:  

 

Svako bi se normalan stidio da se predstavlja ovom mestu na način na koji ti to radiš. Čovek koji ima 20 banova i još dva puta toliko bez warna najviše proziva Moderaciju, drugom govori da se stidi i bandoglavo nastavlja dalje, kao da se ništa ne dešava. Kad sam ti u prepisci rekao da se praksa izlivanja smeća prekida, to sam zaista mislio. Sada ti kažem javno:

 

Još jednom li prozoveš (po običaju) Moderaciju ili se nasadiš (po običaju) na druge forumaše, besomučno troluješ i zaseravaš svaki bogovetni topik, lično ću ti udeliti virtualnu eutanaziju.

 

Kao bakšiš za svo iživljavanje do sada, koje ćeš zgužvati i baciti u neku kantu od ovog trena, znaj da ovo mesto uopšte ne bi postojalo da nema ljudi koji ga održavaju volonterski. Desi li se da nestanu, nestaje i Forum. Toliko mogu da ti kažem a za detalje se raspitaj kod nekog ko hoće da komunicira s tobom. 

 

Sredi se ili nema dalje. Ovo je stav Moderacije po tvom pitanju.


Edited by barracuda, 20 April 2017 - 00:19.

  • 10

#5436 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 20 April 2017 - 00:27

Dva puta toliko bez warna?

Kad bi samo jedan mogao da navedes. Pa ti stvarno izmišljaš stvari, da ne trepneš.

Svaki bogovetni topik. Prošli put sam bio optužen da pišem na dva topika ukupno i da to nije normalno.


Ovaj nastavak pohvale samom sebi i bajke o žrtvovanju i volonterskom radu ne vredi komentarisati.

I za kraj, moderacija koja mi je objašnjavala kako ne želi da me nagradi trajnim banom, mi sad preti istim tim kao da je kazna.Nema dalje.

Edited by Kad ja podjoh, 20 April 2017 - 00:27.

  • 0

#5437 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 20 April 2017 - 09:16

Ne ulazeći u opravdanost bana, ovo povezivanje slike iz sirmiumovog posta i ove rečenice je sramno.

Nije to prvi post koji je završen tom rečenicom na ovoj i prethodnim FKP temama. To je pisano i kad nije bilo nikakvih slika. Tom rečenicom se na 70.rođendanu Partizana Duško Vujošević zahvalio osnivačima JSDP-a za borbu protiv fašizma i u toj rečenici nema nikakvih skrivenih poruka.

Napisano je posle, to je neka veza? Pisano je i mnogo pre slike u dosta postova u raznim oblicima: Smrt fašizmu, živeo Partizan. Smrt fašizmu, neka živi Partizan i slično.

Jesi li ti glup ili se pravis da si glup? Ovo je tacno da to nije bio prvi post koji se zavrsavao ovom krilaticom "smrt fasizmu, ziveo Partizan", ali je po meni velika sramota moderacije koja je ove kretene koji su poceli sa tom praksom, nije pocistila ko metlom posle prve ovakve analogije. I sta kazes, nema skrivenih poruka, cika Dule se zahvaljivao osnivacima JSDP, hahahhah, hahhahha. Samo mi se nekako cini da se ova fraza najvise koristi kada Partizan pobedi Zvezdu u nekom sportu, ali i to nema veze po tebi, nema tu nikakvih skrivenih poruka, zahvaljujemo se osnivacima JSDP.

 

Stvarno ne znam koliki licimer moras da budes da bi ovakav post napisao, zamisli kakva je to navijacka parola, smrt fasizmu, ziveo PArtizan, nema dalje....


  • 1

#5438 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 20 April 2017 - 09:24

Nije tačno da se piše uglavnom posle mečeva sa Zvezdom, piše se u najrazličitijim mogućim prilikama.
  • 1

#5439 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 20 April 2017 - 09:38

Nije tačno da se piše uglavnom posle mečeva sa Zvezdom, piše se u najrazličitijim mogućim prilikama.

Ok, slobodno napisi u prvoj sledecoj "najrazlicitijoj" situaciji ;) .


  • 0

#5440 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 20 April 2017 - 09:57

Nije tačno da se piše uglavnom posle mečeva sa Zvezdom, piše se u najrazličitijim mogućim prilikama.

 

To je pravi dokaz stepena kretenizma vas koji to pisete.


  • 11

#5441 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 20 April 2017 - 10:28

To je pravi dokaz stepena kretenizma vas koji to pisete.


A kad sam ja pisao tu rečenicu?
  • 0

#5442 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 20 April 2017 - 10:30

A kad sam ja pisao tu rečenicu?

 

Svi smo mi latentni sirmiumi.


  • 1

#5443 simple red white

simple red white
  • Members
  • 12,615 posts

Posted 20 April 2017 - 10:39

Svi smo mi latentni sirmiumi.

Da li ste latentni, ne bih znao niti bih pogađao, ali ako se vi sami poistovećujete sa njim, voleo bih da čujem sa kojim delom njegovog opusa se slažete i nalazite da je krilatica "svi smo mi latentni Sirmijumi" ta koja pokazuje vaš opus na forumu?

Ovako je samo neutemeljeno provociranje koje daje mogućnost za manipulaciju.


  • 0

#5444 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 20 April 2017 - 10:44

Vrati se dve stranice unazad.


  • 1

#5445 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 20 April 2017 - 10:48

A kad sam ja pisao tu rečenicu?

Radio si neke druge, podjednako ruzne stvari ovde. I to te veoma jasno obelezilo, sto se mene tice.


  • 2