Jump to content


Photo
- - - - -

izbor za NAJgoreg moderatora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

#1 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 21 December 2007 - 11:53

e pa kad ide krava nek ide i tele!!
Kad se toliko zuci, a izgleda da jeste, nakupilo vreme je da se lepo medjusobno ispljujemo pa nek kaze ko sta misli o kome, ko sta kome zamera, sta bi on-ona bolje uradio-la da je moderator-ica, pa da mozemo ovo forumu dati novu dimenziju, da ljudi koji provode vreme na OVOM forumu ne budu mislili da su ga uludo bacili, mada za po neke spasa nema svakako.
Vladan je rekao da nece vise da moderise, kosi se sa njegovim principima i nacelima, njegov izbor, coveku se NISTA ne moze zameriti, njegova dobra volja je bila da to prihvati kao i da se odrekne moderacije. Sad kad nece vise da moderise se javljaju glasovi, on je radio ovo, on je radio ono, te ovakav, te onakav.....
AJMO LJUDI STOJIMO VAM PRED STRELJACKIM STROJEM RAZDRLJANIH KOSULJA (izvinjavam se moderatoricama, mozda one nece da se razdrljaju :rolleyes: ) PA PUCAJTE

#2 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 21 December 2007 - 15:02


Sad
kad nece vise da moderise se javljaju glasovi, on je radio ovo, on je radio ono, te ovakav, te onakav.....
AJMO LJUDI STOJIMO VAM PRED STRELJACKIM STROJEM RAZDRLJANIH KOSULJA (izvinjavam se moderatoricama, mozda one nece da se razdrljaju :huh: ) PA PUCAJTE


Pusti Valdana, a i streljacke strojeve.

Nego aj biramo najlepsheg moderatora.

Ja i ne znam ko kako izgleda. Znam samo da Duna fino izgleda, pa eto moj glas njoj :rolleyes:
Ako si ti lep i izgledan, mozda se i predomislim.

Andurila negde videh onomad, al bre mnogo mlad :) , pa ga necu biram..
Vesna ima prelepu cerku, al ona nije moderator (mislim cerka).

Obrni,okreni, Duna ;)

Edited by Teja, 21 December 2007 - 15:03.


#3 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 21 December 2007 - 16:38

ako si ti lep i izgledan, mozda se i predomislim.

takav sam sav :rolleyes: :huh:

#4 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 21 December 2007 - 17:45

takav sam sav :rolleyes: :)


;)


tebi, vidim, baš lepo krenulo :huh:

#5 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 21 December 2007 - 17:56

treba koristiti situaciju :rolleyes: dok se ne predomisli

#6 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 21 December 2007 - 18:55

AJMO LJUDI STOJIMO VAM PRED STRELJACKIM STROJEM RAZDRLJANIH KOSULJA (izvinjavam se moderatoricama, mozda one nece da se razdrljaju :rolleyes: ) PA PUCAJTE

Pa ako ti pobedis necemo da pucamo nego da te okacimo

#7 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 21 December 2007 - 20:13

Pusti Valdana, a i streljacke strojeve.

Nego aj biramo najlepsheg moderatora.

Ja i ne znam ko kako izgleda. Znam samo da Duna fino izgleda, pa eto moj glas njoj :rolleyes:
Ako si ti lep i izgledan, mozda se i predomislim.

Andurila negde videh onomad, al bre mnogo mlad :huh: , pa ga necu biram..
Vesna ima prelepu cerku, al ona nije moderator (mislim cerka).

Obrni,okreni, Duna :)


"A i ti, bre, Rooney, k’o da si od juce, pa Teju uzimas ozbiljno. Ona to „samo poradi konverzacije“.. Srkne neki damski koktelcic, pa pomazi kucence u krilu, onda ustane da protegne noge, pa kad prodje pored tastature, usput malo chukne..

A pusto zensko, voli da cuje neki abar iz zavicaja.. a i sire.. nije da je ne zanima. Ali kad ih ona propusti ispod onih svojih shishkica, sloze se k’o staklici u kaleidoskopu – svaki puta drugacije. Ne stignes ni da se kriticki cestito osvrnes na slichku, ona je vec promenila.
Al’ nije namerno, jok. Samo voli da je oko nje veselo i zadovoljno drustvo, pa bi svima da ugodi. Bar tako je ja razumem. "
vinska musica, 28/07/2007.

#8 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 21 December 2007 - 21:22

Pa ako ti pobedis necemo da pucamo nego da te okacimo

o sta/chega?

#9 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 21 December 2007 - 21:32

o sta/chega?

Bre ti stvarno ne umes da citas izmedju redova.Pa koji ti je nick

#10 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 21 December 2007 - 21:35

Bre ti stvarno ne umes da citas izmedju redova.Pa koji ti je nick

:rolleyes:
a ja mislio da samo Henry voli bandere, znaci ima vas jos :huh:

#11 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 21 December 2007 - 22:14

Ubedljivo najgori je džekil-hajdovski dvojac Mioba-Sheridan (skraćeno: Sherimiob?). Nesumnjivi talenti za intrigu i provokaciju i za manipulisanje ideološkim slabostima i napaljenostima i inače korektnih moderatora, poput Andurila.
Nisam još imao nameru da se vraćam na ovaj forum, al’ je gre’ota ne dat' im ovakvu priliku da zaciče u “riportovanjima” i krenu u smišljanje kako kome da daju da “popije po njuški”. :rolleyes:

#12 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 21 December 2007 - 22:25

Ubedljivo najgori je džekil-hajdovski dvojac Mioba-Sheridan (skraćeno: Sherimiob?). Nesumnjivi talenti za intrigu i provokaciju i za manipulisanje ideološkim slabostima i napaljenostima i inače korektnih moderatora, poput Andurila.
Nisam još imao nameru da se vraćam na ovaj forum, al’ je gre’ota ne dat' im ovakvu priliku da zaciče u “riportovanjima” i krenu u smišljanje kako kome da daju da “popije po njuški”. :huh:


Cekaj, cekaj, vracaj se u rupu, jos nisam otputovao :rolleyes:
A nisam ni moderator (mada si me jednako ovim za srce ujeo).

#13 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 21 December 2007 - 22:26

Ubedljivo najgori je džekil-hajdovski dvojac Mioba-Sheridan (skraćeno: Sherimiob?). Nesumnjivi talenti za intrigu i provokaciju i za manipulisanje ideološkim slabostima i napaljenostima i inače korektnih moderatora, poput Andurila.
Nisam još imao nameru da se vraćam na ovaj forum, al’ je gre’ota ne dat' im ovakvu priliku da zaciče u “riportovanjima” i krenu u smišljanje kako kome da daju da “popije po njuški”. :rolleyes:


A kad ce se vratis, ozbiljno?

#14 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 21 December 2007 - 22:41

A kad ce se vratis, ozbiljno?


Ja sam ovo glasanje shvatio sasvim ozbiljno i nisam se šalio. Šalim se sa lepim ljudima i stvarima, a ne sa onima sa kojima ne komuniciram. :rolleyes:

#15 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 22 December 2007 - 02:22

Ja sam ovo glasanje shvatio sasvim ozbiljno i nisam se šalio. Šalim se sa lepim ljudima i stvarima, a ne sa onima sa kojima ne komuniciram. :rolleyes:

jbte kako je tek onima s kojima komuniciras!?