Jump to content


Photo
- - - - -

izbor za NAJgoreg moderatora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

#16 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 09 January 2008 - 11:04

Kako je ovaj topic NEaktivan sad ce vec mesec dana, izgleda da nam je moderacija+moderatori na VIIIISOOOKOM nivou, izbor za NAJgoreg moderatora (doduse ovde se ne dodeljuje malina) je ili promasena tema ili niko ne sme da se izjasni o doticnima!?
Predlazem da na kraju godine izaberemo NAJGOREG moderatora i da doticni nema pravo moderisanja 10 dana
Ako se clanovi, moderatori i naravno admini slazu s tim nek glasanje pochMe, imamo 356 dana do kraja godine ne morate zuriti.
MOLIO BIH PRVO MODERATORE I ADMINe DA SE IZJASNE DA LI SE SLAZU S OVIM, a posle nek forumasi pocMu

#17 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 09 January 2008 - 11:08

MOLIO BIH PRVO MODERATORE I ADMINe DA SE IZJASNE DA LI SE SLAZU S OVIM, a posle nek forumasi pocMu

evo ja se izjašnjavam da se slažem, i glasam za sebe
pogledajte mi pdfove, učinak govori više od hiljadu reči
najgora sam, najgora

#18 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 09 January 2008 - 11:11

evo ja se izjašnjavam da se slažem, i glasam za sebe
pogledajte mi pdfove, učinak govori više od hiljadu reči
najgora sam, najgora



mhm... :rolleyes:

#19 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 09 January 2008 - 11:12

Kako je ovaj topic NEaktivan sad ce vec mesec dana, izgleda da nam je moderacija+moderatori na VIIIISOOOKOM nivou, izbor za NAJgoreg moderatora (doduse ovde se ne dodeljuje malina) je ili promasena tema ili niko ne sme da se izjasni o doticnima!?
Predlazem da na kraju godine izaberemo NAJGOREG moderatora i da doticni nema pravo moderisanja 10 dana
Ako se clanovi, moderatori i naravno admini slazu s tim nek glasanje pochMe, imamo 356 dana do kraja godine ne morate zuriti.
MOLIO BIH PRVO MODERATORE I ADMINe DA SE IZJASNE DA LI SE SLAZU S OVIM, a posle nek forumasi pocMu


pa to bi u stvari značilo da mi tražimo smenu takvog moda, verovatno ljudi misle da tako nešto treba pisati na predlozima i kritikama

neko ko je bio najgori mod u celoj prethodnoj godini po meni ne bi trebao uopšte više da moderira- a što bi uopšte čekali kraj godine, ako mod ne valja- da ga smenjujemo odmah...

#20 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 09 January 2008 - 11:12

samokritika se ne broji, Josip Broz je umreo davno i s njim SAMOkritika (u svakom slucaju je to bilo lepo od tebe Miobice)

@Beatriche

dal mozes da se SUSDRZIS bar malo !?!?!?
jbte zar nisi videla-procitala da sam zamolio da se prvo moderatori+admini izjasne, koliko ja znam TI nisi ni jedno od ta dva
nemoj se ljutiti na vakom tonu, al daj ispostuj nesto sto procitas, pogotovo kad je molba

Edited by banderash, 09 January 2008 - 11:15.


#21 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 09 January 2008 - 11:14

samokritika se ne broji, Josip Broz je umreo davno i s njim SAMOkritika (u svakom slucaju je to bilo lepo od tebe Miobice)

ma samo pokušaj da sa sebe zbaci teret moderature :) neuspeo
buahahaha :rolleyes:
:huh:

Edited by BeatrisDal, 09 January 2008 - 11:23.


#22 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 09 January 2008 - 11:20

neko ko je bio najgori mod u celoj prethodnoj godini po meni ne bi trebao uopšte više da moderira


Taj i nije više moderator.

#23 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 09 January 2008 - 16:14

@Beatriche

dal mozes da se SUSDRZIS bar malo !?!?!?
jbte zar nisi videla-procitala da sam zamolio da se prvo moderatori+admini izjasne, koliko ja znam TI nisi ni jedno od ta dva
nemoj se ljutiti na vakom tonu, al daj ispostuj nesto sto procitas, pogotovo kad je molba



evo sad sam videla edit.
sorry, nisam pazljivo procitala, stvarno.

Edited by BeatrisDal, 09 January 2008 - 16:14.


#24 Thanatos

Thanatos
  • Banned
  • 949 posts

Posted 24 May 2009 - 04:10

Definitivno M.S.25....
Prvo pocne sa vrijedjanjem (tipa ti si balkanac, jer si napisao ono sto mislis, a njoj se to ne svidja)... Onda pocne sa spamanjem... Onda ti udijeli samo tako ban i obrise prethodno svoje spam postove i tvoje koje se ticu teme... Tako da ispadne da si samo spamao. Drugima niti pismena opomena. Na kraju smisli neku laz oko razloga za ban. Tako da se mozes zaliti upravi vodovoda. Uglavnom sve je aka Mijanmar.
Mislim, dobra je ona i krasna dok pises ono sto njoj prija, ali cijeli sistem na toj tenis rubrici je da ne kazem kakav. Odnosno, dobar si dok pises ono sto se njoj svidja... U svemu drugome si nekulturan Balkanac i zasluzujes ban po defaultu... Takvi moderatori su atavizam na drugim forumima (cak ih vise nema niti na onom seljackom indexu) i zao mi je sto sam naletio na takve upravo na b92.

Edited by Thanatos, 24 May 2009 - 04:14.


#25 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 24 May 2009 - 08:47

Definitivno M.S.25....
Prvo pocne sa vrijedjanjem (tipa ti si balkanac, jer si napisao ono sto mislis, a njoj se to ne svidja)... Onda pocne sa spamanjem... Onda ti udijeli samo tako ban i obrise prethodno svoje spam postove i tvoje koje se ticu teme... Tako da ispadne da si samo spamao. Drugima niti pismena opomena. Na kraju smisli neku laz oko razloga za ban. Tako da se mozes zaliti upravi vodovoda. Uglavnom sve je aka Mijanmar.
Mislim, dobra je ona i krasna dok pises ono sto njoj prija, ali cijeli sistem na toj tenis rubrici je da ne kazem kakav. Odnosno, dobar si dok pises ono sto se njoj svidja... U svemu drugome si nekulturan Balkanac i zasluzujes ban po defaultu... Takvi moderatori su atavizam na drugim forumima (cak ih vise nema niti na onom seljackom indexu) i zao mi je sto sam naletio na takve upravo na b92.


Kada bi ovakva tema bila takva da njoj mogu prići svi SEM moderatora onda bi ova tvoja priča možda i prošla, jer jednostavno ljudi ne znaju o čemu se radi. Ovako moderatori mogu da vide te obrisane postove i njima je jasno šta se dešava. I ja sam se tako upecao pre par meseci, kad si se prošli put žalio, i odmah otrčao da vidim što te maltretiraju dušmani, kad ono...

#26 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 24 May 2009 - 15:01

moj glas ide crveno-belom. jednostavno, nema takta i ne razlikuje bezazleno zezanje od ozbiljnih provokacija, a to je za moda na fudbalu i košarci (gde tenzije umeju da rastu velikom brzinom) nedopustivo...npr. obriše reakciju na provokaciju (što je ok), a ne briše samu provokaciju (dakle, nije ništa uradio)....o problemima sa gramatikom neću, mada bi mod morao i u tom smislu da bude na nivou (da ne dođe u "opasnost" da ne bude ozbiljno shvaćen)...dakle, nije problem u spletkama ili zlim namerama, već prosto - nije čovek za taj posao.

najbolje mi je kad kaže "dao sam i sebi warn" :) :ph34r:

#27 wu-tang

wu-tang
  • Banned
  • 410 posts

Posted 24 May 2009 - 15:47

Posto san aktivan samo na nekolko pdf-ova, ne dajen sebi za pravo selektirati izbor najgoreg moda na osnovu te cinjenice. Medjutin, virujen da U prolazu ne bi bio daleko od mog broja jedan i da jesan aktivan na svin pdf-ovima.
Doticni umi da vridja naziv i temelj RSa te ima supstancijalnu dozu tolerancije prima korisniku "MAGRIPA65" koji je inache notorni topic-destructor, provokator i vridjas na nivou Simona Cowella s American idola - s tin sta zadnji koristi neuporijedivo lakshi rijecnik.

Edited by wu-tang, 24 May 2009 - 15:48.


#28 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 24 May 2009 - 15:53

gotovo da sam sigurna da vrlo tendenciozno mešaš njegovo lično mišljenje koje iznosi kao forumaš i moderisanje pdf-ova za koje je zadužen. :ph34r:

#29 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 24 May 2009 - 16:07

Sramota je da jedan moderator, i to Bosanac, upotrebljava izraz Republika Sumska, kao sto to cini U prolazu.
Pogotovu kada procitam sta kaze jedan drugi moderator:

QUOTE (Anduril @ 23.05.2009, 22:39) Posted ImageDragi forumasi,
Sovinizam - 30-60 dana
Primeri: relativizacija ili negiranje sudski utvrdjenih zlocina, nazivanje celih naroda pogrdnim imenima, uvredljive generalizacije koje se odnose na celi narod, neku teritoriju ili poreklo.


Inace pdf koja ja pratim moderator muzike je daleko najgori. Osim reklamiranja i nametanja svima ono sto on voli, sto nije valjda poenta moderatora, a i svakako to raja ignorise, nista drugo ni ne radi, tako da se taj pdf sveo uglavnim na linkove na Youtube.

Moderatori, no offense, ne zamjerite na kritici :ph34r:

#30 wu-tang

wu-tang
  • Banned
  • 410 posts

Posted 24 May 2009 - 16:12

gotovo da sam sigurna da vrlo tendenciozno mešaš njegovo lično mišljenje koje iznosi kao forumaš i moderisanje pdf-ova za koje je zadužen. :ph34r:


Vidin, i razumin sta ocesh da sugerishes ali evo mog misljenja:
Smatran da se ne moze pravit takva crno-bila distinkcija koju si ti navela. Jedan moderator se ne bi triba moci separirati od svoje "mandatne" uloge u obicnog forumasha tako govoreci. On/ona ne bi nikad smili overlook tu svoju ulogu iz chije kozhe se ne mogu tek tako lako izvuchi IMO.

Da ne bude zabune, ja ne aludiran da mod ne smi izniti svoja misljenja o raznovrsnin temama - naprotiv, ali mora obracati paznju na nachine izrazhaja kad to radi. I po mogucnost sto objektitvniji pristup svim temama.

O njegovin moderiranju per se san se vec izrazio.

Edited by wu-tang, 24 May 2009 - 16:14.