Jump to content


Photo
- - - - -

Predsednik opstine Stara Pazova otkazao Balasevicev koncert!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
80 replies to this topic

#76 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 16 December 2007 - 12:07

ovi radikalski predsjednici opstina ka kakve spahije.
hoce im se - zabrane, hoce im se - pozovu sami...
a kome se to ne svidje, eto mu foruma i blogova. veliki je internet...

#77 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 16 December 2007 - 12:10

A takve treba zatvarati u mentalnu instituciju. I koja je sad razlika izmedju tebe i svih onih "srBova" koje tako patoloski mrzis????????

Ja ne znam da li si ti nekakav UDBAs, sestric Verana Matica, mentalni bolesnik ili jednostavno radikalski agent provocateur ali veruj mi da nas i zbog takvih kao ti Jevropa tretira kako tretira.
I jos jednom cu da pitam ima li koga od moderatora da ovakvo pisanje spresi ili makar ogranici, ja svojevremeno dobih BAN na mesec dana zbog opaske da su Kosovari Si**** a ovaj bi da na posletku i da kolje i nikom nista. Mislim zaista da ovakvom pisanju ovde nije mesto.

PS e moje "demokrate", "branitelji ljudskih manjinskih i inih prava" evo konacno dodaste i noz u arsenal, pored vec pomenutog pajsera. :rolleyes:

e da, a glede ovog koncerta ispade ipak na kraju "tresla se gora rodio se mis" . Sve mi se cini da se predizborna kampanja zahuktava a ono sto mi je tuzno je da ni demokrate ne biraju ili sve manje biraju sredstva za obracun. :)

Pa možeš samo da skineš kapu demokratama za ovakav genijalan plan. Zajebu radikalsku seljačinu da zabrani koncert pa onda to iskoriste za predizborni marketing :huh: Što se vi niste setili toga?

Edited by nighty, 16 December 2007 - 12:10.


#78 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 16 December 2007 - 12:22

Pa možeš samo da skineš kapu demokratama za ovakav genijalan plan. Zajebu radikalsku seljačinu da zabrani koncert pa onda to iskoriste za predizborni marketing cool.gif Što se vi niste setili toga?

Mi? Nema mi prijatelju, da mi verujes da nisam stranacki opredeljen...al ajd tebi na radost da se deklarisem kao "mi", makar za ovaj jedan post.....

vidi jeste se vi to genijalno dosetili, ali i mi imamo aduta u rukavu ...fala bogu i EU pa ce se status Kosova resavati oma posle izbora, a mi cemo u predizbornoj kamapnji maksimalno koristiti demokratske glupane i njihovu odluku da prodaju Kosovo i time cemo steci ogroman broj glasova i dobiti izbore :huh:

...a u celoj ovoj igranci najebu obicni ljudi,...oni u Pazovi koji ce biti uskraceni za koncert Balasevica, i oni u celokupnoj Srbiji kad radikali dodju na vlast.....al nema veze bitno je da ima uvek dovoljno "radikalskih seljaka" i "demokraskih glupaka". :rolleyes:

#79 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 16 December 2007 - 20:21

Gradonacelnik porucuje da je spreman da organizuje koncert Balasevica u S. Pazovi bilo kog dana ove ili sledece godine.

Nazvao ga Pussylips i naterao ga da pred kamerama pojede govno, gde da im kvari predizbornu kampanju, sada su kradiklaci opet fini i posteni. :rolleyes:

edit:typo

Edited by Artur Dent, 16 December 2007 - 20:22.


#80 snake

snake
  • Members
  • 679 posts

Posted 22 December 2007 - 13:38

Citirao sam pre nekoliko strana jos. Pokazalo se da informacija nije dobijena ni od Balasevica, ni njegovog poredstavnika za javnost, niti od pomenutog predsednika opstine, vec od nesposobnog lokalnog organizatora koji nije nasao odgovarajuci termin. I da nije tacna.
Gradonacelnik ponudio da se izabere bilo koji dan u ovoj ili sledecoj godini, Balasevic je vec vise puta i svirao tamo, i citava stvar najvise svedoci o medijskom neprofesionalizmu.

#81 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 23 December 2007 - 11:42

Citirao sam pre nekoliko strana jos. Pokazalo se da informacija nije dobijena ni od Balasevica, ni njegovog poredstavnika za javnost, niti od pomenutog predsednika opstine, vec od nesposobnog lokalnog organizatora koji nije nasao odgovarajuci termin. I da nije tacna.


A gde si ovo nasao?