Jump to content


Photo
- - - - -

Predsednik opstine Stara Pazova otkazao Balasevicev koncert!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
80 replies to this topic

#1 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 13 December 2007 - 16:02

Predsednik opstine Stara Pazova otkazao Balasevicev koncert!

Lokalna vlast ne dozvoljava da se odrzi Djoletov koncert u Staroj Pazovi
koji je zakazan za 28.12.

Uz Indjiju (23.12) i Trstenik (26.12), Pazova je bila trece mesto na mapi
nove Djoletove turneje koja je zapoceta.

Djoletov koncert u Staroj Pazovi je otkazao predsednik opstine, Srdjo
Komazec (SRS).

Saopstenje Djoletovih fanova sa sajta www.balasevic.net

Srdjo, (ne)normalni balasevicevci sirom sveta su se okupljali u Staroj
Pazovi, najbolji Djoletove koncerti su se dogadjali u toj pazovackoj sali.
Nisi pao zbog svega sto si uradio do sada Staroj Pazovi, ali ces pasti zbog
Djoleta, to ti obecavamo!

(ne)normalni balasevicevci

www.balasevic.net

#2 triki

triki
  • Members
  • 56 posts

Posted 13 December 2007 - 17:27

Ta blebetala poput Balasevica treba zabraniti na drzavnom nivou a ne samo u Pazovi!

Kad se pojavi sve smrdi od marihuane oko njega, pristalice prave atmosferu :rolleyes:

Edited by triki, 13 December 2007 - 17:28.


#3 Rooney

Rooney
  • Members
  • 1,420 posts

Posted 13 December 2007 - 17:33

Ta blebetala poput Balasevica treba zabraniti na drzavnom nivou a ne samo u Pazovi!

Kad se pojavi sve smrdi od marihuane oko njega, pristalice prave atmosferu :rolleyes:


@tito: 'el tebe nesto ko pitao?

@Yeahlen, reci Balasevicu neka dodje u Mitrovici na Kosovu, sigurno mnogo Albanaca bi voleli da ga cuju i vide...

#4 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 13 December 2007 - 18:46

eh Balasević je posebna priča.....jako mi je simpa....prvo je pevao "Računajte na nas"....onda je bio na strani Vojvodjanskih Separatista,pa onda dao najbolji nadimak SMu, i borio se protiv njegove vladavine svim silama (pri čemu nije propustio ni jednu priliku da u "okupiranom" Beogradu napravi koncert, naravno za velike novce) ...pa onda krenuo da bude Srbin posle 5.og oktobra pa se onda opet ucutao....sa sve rukama u džepovima, bradom od tri dana, mangupskim osmehom i stavom " ja sve znam i najveći sam kuler od svih".
A ovog mulca što mu je zabranio koncert bi trebalo ćvornovatom motkom oterati sa vlasti....naročito ako je Djole već pristao da spusti cenu za svirku u Pazovi.

#5 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 13 December 2007 - 19:25

racunajte da je bota reagovao...

''Ustavom Republike Srbije jamči se... Otkazivanje koncerta u Staroj Pazovi zaslužuje osudu.
Niko ne sme metodama koje su bile svojstvene prošlom vremenu da sprecava odrzavanje koncerata u Srbiji ma koliko se ne slagao sa političkim stavovima izvodjaca''.

#6 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 13 December 2007 - 20:28

Ta blebetala poput Balasevica treba zabraniti na drzavnom nivou a ne samo u Pazovi!

Kad se pojavi sve smrdi od marihuane oko njega, pristalice prave atmosferu :rolleyes:

Moze, ali prvo takve kao sto si ti sve do poslednjeg da zguzimo. Jel ' vazi?

#7 samonapred

samonapred
  • Members
  • 206 posts

Posted 13 December 2007 - 20:37

Đorđe Balašević je legenda, neverovatan lik, ima sjajne pesme, a ko ima problem sa njim najverovatnije ima problem i sa svojim mentalnim zdravljem. On je čovek koji na najbolji način predstavlja vojvođanski mentalitet, ja ga bukvalno obožavam i stvarno mi nije jasno kako neko može da ga ne voli :rolleyes:
To što se zabranjuje njegov koncert je vrlo jasan pokazatelj u kakvoj je situaciji naša država, nažalost :huh:

Putuj Evropo,
nemoj više čekati na nas
ne pitaj mnogo,
dospećeš i ti na rđav glas

Putuj planeto,
super smo se družili
nama je lepo,
taman kako smo zaslužili


#8 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 13 December 2007 - 20:58

Pa nije on prvi. Eno, popovi bejahu prekinuli onaj ulicni performans onih Italijana, pa su onda nesto tu mlatili u noksire za kobasicijadu, pa su prekidali deljenje paketica deci i tako to. Mada meni nije jasno kako moze neki tamo predsednik opstine da zabrani neki koncert ako nije ujedno i organizator, ali 'hajde.

Nego, nema ga triki da izabere ko ce da ga guzi.

#9 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 13 December 2007 - 21:23

Predsednik opstine Stara Pazova otkazao Balasevicev koncert!

Lokalna vlast ne dozvoljava da se odrzi Djoletov koncert u Staroj Pazovi
koji je zakazan za 28.12.

Uz Indjiju (23.12) i Trstenik (26.12), Pazova je bila trece mesto na mapi
nove Djoletove turneje koja je zapoceta.

Djoletov koncert u Staroj Pazovi je otkazao predsednik opstine, Srdjo
Komazec (SRS).

Je li ima negde obrazloženje zašto je otkazan koncert? Bilo bi zanimljivo videti šta je sročio lokalni SRS debil.
Verovatno nešto slično kao Triki o marihuani.

#10 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 13 December 2007 - 21:31

Ta blebetala poput Balasevica treba zabraniti na drzavnom nivou a ne samo u Pazovi!

Ma šta zabraniti, streljati po kratkom postupku, bre! I njega i sve koji idu njegove koncerte. Onaj kreten u Topoli već pravi spiskove, mogao bi i ti da počneš.

Kad se pojavi sve smrdi od marihuane oko njega, pristalice prave atmosferu :rolleyes:

Je li, jesi li ti prirodno ovakav idiot, ili si morao da uzimaš privatne časove da bi dosegao ovaj zavidan nivo?
Kad si se poslednji put približio Balaševiću toliko da si namrisao marihuanu? Ili si, između ostalog, i tu debilnost pročitao u tvojoj Bibliji na čijim koricama sasvim slučajno piše "Kurir"? Ili si to čuo na svom omiljenom radiju "Fokus"? A možda je i pisalo u "Velikoj Srbiji"...

#11 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 13 December 2007 - 21:38

2 samonapred

imao je i djole svojih "faza"...
ali kakve su sve kamile od sranja kod drugih prosle kroz iglene usi moralnosti, te njegove brljotine su sica.

#12 Mimix

Mimix
  • Members
  • 572 posts

Posted 13 December 2007 - 23:37

Sve najbolje o Djoletu,prvi je Slobi rekao da je zlikovac i da vodi Srbiju u propast.Prvi je ispljuvao turbo-folk i pokusao ljudima da otvori oci koliko degradira sistem vrednosti...Naravno da je imao svoje faze ali zar nismo svi mi? I ja sam pevao Titu zato sto je iz ondasnje perspektive to izgledalo plemenito...
Uostalom,imao je dovoljno hrabrosti i iskrenosti da prizna da neke stvari drugacije izgledaju sa vremenske distance i pod drugacijim osvetljenjem u svojoj pesmi "Requiem"...

Edited by Mimix, 13 December 2007 - 23:40.


#13 FriendOfTheEarth

FriendOfTheEarth
  • Members
  • 590 posts

Posted 14 December 2007 - 02:58

Samo bih podsetio da je Djole u Nisu, prvom slobodnom gradu u Srbiji za koncert trazio (i dobio skoro pa ucenom gradskih vlasti) pozamasnu sumu nemacke valute, 15-20.000...

Nista zlonamerno, samo fakt.


Inace, trulo je da su mu zabranili koncert u Pazovi, uostalom kako neko uopste moze da zabrani svirku !?

#14 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 14 December 2007 - 03:12

kako volim ove proverene informacije o tome ko je koliko trazio i dobio para... :rolleyes:

#15 FriendOfTheEarth

FriendOfTheEarth
  • Members
  • 590 posts

Posted 14 December 2007 - 03:19

Izlistaj malo forum, to je najmanje sto mozes da uradis.

A drugo, potpuno je nebitno sta ti volis ili ne. Oni upuceniji, pogotovo iz niskog DSa znaju (sto su vec potvrdili ovde, a bilo je to davne 1996te).