Jump to content


Photo
- - - - -

USA dilema


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
167 replies to this topic

#166 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 07 March 2008 - 22:57

Sto volim te pokloncice "i tebe sam se setila" strava ziva.Za bozic se sine kupovalo tako da ekonomija nema sanse da udje u recesiju barem do maja meseca.Kada je stigao card statement kao da su mi poslali nedeljne novine pa nisam ni hteo da je otvorim da ne dobijem infarkt.Onda sam se predomislio ali je to cudo nestalo sa stola dok si rekao britva i danas dan nismo u stanju da nadjemo taj koverat.
I onda je magripa za poklon dobio budilnik.Ej ali nije to obican budilnik nego sharper image sa atomskim satom.Usrao sam se od srece.

Edited by MAGRIPA65, 08 March 2008 - 07:20.


#167 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 07 March 2008 - 23:04

:rolleyes: Pozoriste u kuci! Ali ne samo u mojoj kuci :huh:

#168 nikita61

nikita61
  • Members
  • 85 posts

Posted 08 March 2008 - 11:34

Sto volim te pokloncice "i tebe sam se setila" strava ziva.Za bozic se sine kupovalo tako da ekonomija nema sanse da udje u recesiju barem do maja meseca.Kada je stigao card statement kao da su mi poslali nedeljne novine pa nisam ni hteo da je otvorim da ne dobijem infarkt.Onda sam se predomislio ali je to cudo nestalo sa stola dok si rekao britva i danas dan nismo u stanju da nadjemo taj koverat.
I onda je magripa za poklon dobio budilnik.Ej ali nije to obican budilnik nego sharper image sa atomskim satom.Usrao sam se od srece.

Divna gospodja....Zamisli da je neki obican , nebrendirani budilnik pa ne zazvoni i ti prespavas pokloncic koji je tvoja draga ulovila na rasprodaji...posle bi ti bilo krivo, zar ne? :rolleyes: