Jump to content


Photo

Pregovori o statusu Kosova - repriza pregovora u Rambujeu.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
183 replies to this topic

#91 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 29 December 2007 - 03:12

Englezi ga baš i ne traže. Ja bih ga radije ustupio Janezima. Nešto su baš zapeli za nezavisnost Kosmeta.

A ko su ti Janezi!?

Ma samo se vi dogovarajte kome cete dati Kosovo. Glavno je da ga date.

Edited by TONIBAL, 29 December 2007 - 03:13.


#92 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 29 December 2007 - 03:31

Мислим да си овде сам себи ускочио у уста. И сам си рекао да су Албанци на Косову имали највећу аутономију коју једна национална мањина може и да замисли , али чим је Тито умро, уместо да сте остали захвални на томе ви сте себично хтели још више тј. одвајање од Србије (Косова репубљик) чиме сте на један изузетно дрзак начин гурнули прт у око Србима који су вам ту превелику аутономију толерисали. Без икаквих разлога сте кренули у оне демонстрације и данас их , као и већину историјских догађаја, представљате лажно.

Хајде ми искрено одговори ... да ти у својој држави (рецимо да је у питању хипотетичка Велика Албанија) једној националној мањини даш огромну аутономију ... чак много већу него што јој је потребна , а та национална мањина не само што ти се не захвали већ тражи још више тј. све па кад то не добије онда крене с насиљем и тероризмом ... да ли би јој одузео ту аутономију? Ја верујем да би. То би урадила свака нормална држава , а с обзиром да Србија тада није била нормална држава (с обзиром да је ултранационализам био на снази као и у околним државама) потез Србије је још разумљивији.

Toliko ti je glupa teza da su te svi ignorisali. Cak i Lorenz kome si se obratio. :rolleyes:

#93 gemini

gemini
  • Members
  • 2,701 posts

Posted 29 December 2007 - 22:47

A ko su ti Janezi!?

Ma samo se vi dogovarajte kome cete dati Kosovo. Glavno je da ga date.



Vidiš glavno je to da ga mi nećemo dati što je ujedno i najvažnije. Po svemu sudeći uzeće ga. Ipak kolo sreće se okreće.

Janezi su inače bivša braća Slovenci koji su toliko zapeli za nezavisnost južne nam pokrajine. Red bi bio da ta MZ ako ga nekako uspije uzeti da ga preda u ruke Janezima na nekih 50 godina. Možda njima upali da civilizuju to područje.

#94 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 29 December 2007 - 22:52

Vidiš glavno je to da ga mi nećemo dati što je ujedno i najvažnije. Po svemu sudeći uzeće ga. Ipak kolo sreće se okreće.

Janezi su inače bivša braća Slovenci koji su toliko zapeli za nezavisnost južne nam pokrajine. Red bi bio da ta MZ ako ga nekako uspije uzeti da ga preda u ruke Janezima na nekih 50 godina. Možda njima upali da civilizuju to područje.

More ti nemas ni "G" od geminija ti si bre sputnjik :rolleyes:

#95 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 29 December 2007 - 23:16

Vidiš glavno je to da ga mi nećemo dati što je ujedno i najvažnije.

Sto znaci: ono sto je glavno, to moze ujedno biti i najvazhnije :rolleyes:.

Ovo treba okaciti u bisere :huh:

Edited by Gjergji, 29 December 2007 - 23:16.


#96 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 29 December 2007 - 23:19

More ti nemas ni "G" od geminija ti si bre sputnjik :rolleyes:


Ma koji, bre, sputnjik, vidiš da je čavče poletarac, a mi ga ložimo da poleti makar s krova do zemlje. :huh:

#97 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 30 December 2007 - 07:08

Vidiš glavno je to da ga mi nećemo dati što je ujedno i najvažnije. Po svemu sudeći uzeće ga. Ipak kolo sreće se okreće.


evo novog materijala za bisere.

mi ga ne damo, ali oni ce ga uzeti! :rolleyes:

#98 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 30 December 2007 - 10:19

Red bi bio da ta MZ ako ga nekako uspije uzeti da ga preda u ruke Janezima na nekih 50 godina. Možda njima upali da civilizuju to područje.


Kad nisu uspeli da civilizuju Srbiju, zbog uvedenih joj sankcija, bar da pokusaju sa Kosovom. Srbijom ce se baviti Rusija, sta ce joj Evropa?

#99 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 30 December 2007 - 10:35

evo novog materijala za bisere.

mi ga ne damo, ali oni ce ga uzeti! :rolleyes:


Poneko će reći da je tuga kako ti ljudi ne umeju da izraze misao na svom maternjem jeziku. Uopšte se ne radi o tome. Oni jednostavno nemaju nikakve misli i niti išta da izraze, pa zato i klepaju te rečenice koje jure sopstveni rep i kad ga zagrizu smatraju da su rešili sve probleme svekolikog univerzuma.

#100 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 30 December 2007 - 11:20

Kad nisu uspeli da civilizuju Srbiju, zbog uvedenih joj sankcija, bar da pokusaju sa Kosovom. Srbijom ce se baviti Rusija, sta ce joj Evropa?

Sinoc je Mladjan Dinkic napustio konferenciju u vezi prodaje NIS-a Gaspromu, ne zeleci da ucestvuje u tom novogodisnjem poklonu laznom caru Putinu malom.
E pa tako je to, hoces da se hebesh a da ti ne udje. Kostunica &Co mislili da ce lobiranje dobiti za dzabaluk.On bi da na plati, a da klati.E, to kod Gige u shupu :rolleyes:

#101 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 30 December 2007 - 11:51

Sinoc je Mladjan Dinkic napustio konferenciju u vezi prodaje NIS-a Gaspromu, ne zeleci da ucestvuje u tom novogodisnjem poklonu laznom caru Putinu malom.
E pa tako je to, hoces da se hebesh a da ti ne udje. Kostunica &Co mislili da ce lobiranje dobiti za dzabaluk.On bi da na plati, a da klati.E, to kod Gige u shupu :rolleyes:

Nisam siguran da si u pravu; kad dobija sizeren, delovi plena pasce i na trpeze vazalu.

#102 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 30 December 2007 - 12:05

Nisam siguran da si u pravu; kad dobija sizeren, delovi plena pasce i na trpeze vazalu.

Mrvice Vladane, mrvice. u stilu Veljinih kapitalnih provizija.A armiju od par hiljada radnika , koji ce ostati na ulici ko hebe :rolleyes:

#103 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 30 December 2007 - 13:10

ali bi zato kod Bedzeta sve procvetalo!

#104 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 30 December 2007 - 13:19

ali bi zato kod Bedzeta sve procvetalo!

Isti qrac :rolleyes:

#105 TONIBAL

TONIBAL
  • Members
  • 928 posts

Posted 30 December 2007 - 21:29

ali bi zato kod Bedzeta sve procvetalo!

Perkose jedno veoma ozbiljno pitanje:
Zasto imas konstantu potrebu da miniras diskusiju. Ako to nije tacno onda mi reci cemu ovaj tvoj komentar, ili kome si se obratio time. Ko je rekao da bi sve procvetalo sa Bedzetom da bi ti ovo napisao. Molim te za ozbiljan odgovor.