Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Problemi homoseksualaca u Srbiji


  • Please log in to reply
11577 replies to this topic

#10966 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 17 September 2014 - 15:33

Ja bih rekao veoma pozitivan.

Bio bi pozitivan da je iskren.

Ovako deluje kao jeftino prikupljanje poena.

Sto nisu isli dok su bili na vlasti?


  • 0

#10967 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 17 September 2014 - 16:06

Sto nisu isli dok su bili na vlasti?

 

Tada je Djilas bio na vlasti i bio je otvoreno protiv.

Pajtic je prilicno gay friendly, mozda i vise od Cede.


  • 0

#10968 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 17 September 2014 - 16:44

...

 

... ja bih rekao veoma pozitivan ...

 

 

Nesto su se samo kasno setili.

 

Kao u onom witzu 'bolje ikad nego nikad' kad se lik - 'baci na sine, gledajuci u voz koji se udaljava'.

;)

 

Tipicno ponasanje politicke fukare, koja je upravo zbog takvog ponasanja ljosnula.

 

...


  • 0

#10969 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 September 2014 - 17:36

Ma jasno je meni zbog cega to rade. U ovom trenutku je potrebno pokazati podrsku, makar i zbog populizma. Nadajmo se da ce ih verni njima slediti. To da su neiskreni je svima pametnim jasno.
  • 0

#10970 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 17 September 2014 - 18:53

Bio bi pozitivan da je iskren.

Ovako deluje kao jeftino prikupljanje poena.

Sto nisu isli dok su bili na vlasti?

 

Prikupljanje poena, ništa drugo, ajd baš da vidimo ko će od njih biti u šetnji,   ... imali su prilike i ranijih  godina.....  59.gif


  • 0

#10971 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 17 September 2014 - 19:00

A mogu tek da zamislim koliko će Tasovac da nagrabusi  od   ''patriota i hrišćana''   koji su veoma zabrinuti za opstanak naše  čeljadi, pa  će  verovatno ( evo, kao da ih slušam)  ići na kartu, kao,  kako  ministar kulture,  jel'te, koji ima dužnost da  kulturno  uzdiže naciju i mladež,, sme da se bavi tim '' radnjama'' podrške .  i  propagande.  Sigurno će neki i ostavku tražiti.....   40.gif


  • 0

#10972 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 17 September 2014 - 22:25

PITALI SMO BEOGRAĐANE: Kako biste reagovali da vam dete kaže da je gej? (VIDEO)     >>>
  • 0

#10973 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 17 September 2014 - 23:04

a mene čudi kako roditelji nisu zabranili deci da gledaju sundjer Boba 

 

spongebob-rock-a-bye-biv.png

slumber-party-clip.jpg

goodnight-squidward-spon.gif

 

mislim, pogledajte samo te perverzije.....


  • 3

#10974 svetionik

svetionik
  • Members
  • 226 posts

Posted 17 September 2014 - 23:43

Mišljenja sam da je latentna homoseksualnost prisutna u svakome a na njemu je da li će ostati rudimentirana ili ne. Glavni kamen spoticanja je tobož promocija seksualnosti. Pa ima li očiglednijeg primera promocije od savremenih žena i njihovog egzibicionizma. Ali zašto ovo nekome smeta-da li su glavni povici tu sa namerom da uguše unutrašnji glas  kolebanja i sumnje. Da upotrebim citat iz jednog filma, svako treba da proba pa ako mu se svidi.


  • 0

#10975 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 17 September 2014 - 23:47

Bio bi pozitivan da je iskren.

Ovako deluje kao jeftino prikupljanje poena.

Sto nisu isli dok su bili na vlasti?

Stani malo, ali oni jesu na vlasti...u Vojvodini. Sto ne naprave neki manji Prajd u NS? A, tesko ce to da ide, obzirom na koncentraciju raznih neofashista, obrazovaca, Trecih Srbija, Zverjana i slicnih tamo...E ali boli nas uvo, nemamo mi "ministarstva sile" u pokrajini...pa nisu ih imali ni kad su bili na vlasti sa sepsom... uglavnom sibicarenju nikad kraja... ne dirajte zutace, oni nista nisu znali - jer su bili mali...


  • 0

#10976 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 17 September 2014 - 23:48

Mišljenja sam da je latentna homoseksualnost prisutna u svakome a na njemu je da li će ostati rudimentirana ili ne. Glavni kamen spoticanja je tobož promocija seksualnosti. Pa ima li očiglednijeg primera promocije od savremenih žena i njihovog egzibicionizma. Ali zašto ovo nekome smeta-da li su glavni povici tu sa namerom da uguše unutrašnji glas  kolebanja i sumnje. Da upotrebim citat iz jednog filma, svako treba da proba pa ako mu se svidi.

Vec je na drugoj temi zapazena ta seksisticka nota u tvom diskursu...


  • 0

#10977 Nazitrap

Nazitrap
  • Banned
  • 73 posts

Posted 18 September 2014 - 06:43

Da, ovo je bas pravi nacin da se prikupe poeni u ovoj drzavi.

 

Neki bi se posrali po DS i da svi clanovi doniraju bubrege.


  • 0

#10978 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 18 September 2014 - 07:11

Da, ovo je bas pravi nacin da se prikupe poeni u ovoj drzavi.

 

Neki bi se posrali po DS i da svi clanovi doniraju bubrege.

Izvini, ali DS se svojim delovanjem od ubistva Djindjica na ovamo sama po sebi najzesce israla. Imali su sve mehanizme u rukama da urede ovo drustvo, ali im je jeftini populizam uvek bio preci, sto je i najava da ce ucestvovati na ovogodisnjem pokusaju parade. Kazem pokusaju zato sto jos nije sigurno da li ce se odrzati niti da li ce se neko setiti da huligansku bagru malo privede postovanju zakona. Manje bombasticnih naslova po novinama i televiziji, a vise konkretnog rada policije i sudstva bi dovelo do mnogo pozitivnijih stvari. Tada ne bi bila vest da je pretucen strani drzavljanin - vec da je uopste neko pretucen iz ma kog razloga i da je pocinilac/oci uhapsen i osudjen na zatvorsku kaznu, a ne na nanogicu ili, cesce, "NN pocinilac" ili "obustavlja se gonjenje zbog zastarelosti postupka".


  • 4

#10979 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 18 September 2014 - 14:55

Neki bi se posrali po DS i da svi clanovi doniraju bubrege.

E to da vidim da ekipa kleptomana tipa shutanovca, trivanke, shapera, etc. bilo sta bilo kome donira, pa cu rado da povucem sve reci o njima...


  • 1

#10980 Gant

Gant
  • Members
  • 6,346 posts

Posted 18 September 2014 - 16:25

Srpski političari podržavaju gej paradu, ali baš taj dan imaju važnija posla!      >>>

 

 

PROŠETAĆE PONOSNO: Ministri Tasovac, Joksimović i Udovički idu na gej paradu!      >>>
  • 0