Jump to content


Photo
- - - - -

Izvan i iza turnira


  • Please log in to reply
15015 replies to this topic

#106 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 08 December 2007 - 19:34

ATP Tour - McEnroe worried over "Russian mafia types"
Eurosport - Fri, 07 Dec 16:29:00 2007
John McEnroe says he is concerned that the Russian mafia could be intimidating players into throwing matches.

ceo tekst
  • 0

#107 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 08 December 2007 - 20:14

ATP Tour - McEnroe worried over "Russian mafia types"
Eurosport - Fri, 07 Dec 16:29:00 2007
John McEnroe says he is concerned that the Russian mafia could be intimidating players into throwing matches.

ceo tekst

sad treba kronenberg da snimi nastavak eastern promisesa u kom će vigo mortensen da izmaltretira rogera federera gurnuvši ga na zelenu travu wimbledona tako da ovaj ozeljavi pantalone, ali niko ne računa na pojavu misteriznog ratnika rafaela nadala u kostimu leonide
  • 0

#108 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 09 December 2007 - 14:21

sad treba kronenberg da snimi nastavak eastern promisesa u kom će vigo mortensen da izmaltretira rogera federera gurnuvši ga na zelenu travu wimbledona tako da ovaj ozeljavi pantalone, ali niko ne računa na pojavu misteriznog ratnika rafaela nadala u kostimu leonide


:rolleyes:
Ulepsa mi dan.
  • 0

#109 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 10 December 2007 - 10:54

Mek je verovatno u pravu i, uopšte, čudna je ta priča sa Davidenkom.Koliko znam, njegova krivica nije dokazana, već je pod (sada već dugovremenom) "istragom", a već je javno i trajno žigosan kao "fixer".Možda nekome zvuči glupo, ali, šta je sa onim "nevin, dok se ne dokaže suprotno"?Meni ne zvuči glupo, jer čovek doživljava konstantno zlostavljanje i šikanu-na terenu, u medijima itd(kakav je to svet u kome četvrti igrač atp tura dobija opomenu da se dovoljno ne trudi, uz tendeciozne i nazovi duhovite komentare na njegov račun od strane sudije i to sve u vreme kada pokušava da igra uprkos opšte hajke?ccc), a da nameštanje nije dokazano, nije suspendovan iz profesionalnog tenisa, nije pokrenut sudski postupak-jedno veliko apsolutno NIŠTA .U početku sam bila (naravno) i ja ubeđena da je reč o kockaru i razmišljala u fazonu "pa, da, jedan miran, bezličan tip, nezanimljiv i naizgled bez većih mana (i vrlina), zapravo ima jednu ogromnu".Moguće je da je Davidenko imao problema sa ruskom mafijom, moguće je i da je nešto "odradio" za njih u ranoj mladosti (ne znam kakva je njegova životna priča), moguće je da je zbog pritisaka o kojima priča JMcE zatražio austrijsko državljanstvo...naravno da su ovo pretpostavke, ali ispade da je Davidenko najveća crna ovca svetskog tenisa (kakav Puerta, Kanjas, itd...) :rolleyes:
  • 0

#110 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 11 December 2007 - 10:18

Sa Aninog Sajta:

Svazay bolja od Ane u egzibicionom meču
December 10, 2007 /


Ana je izgubila sa 4-6, 6-4, 7-5 (tajbrejk) u izuzetno kvalitetnom i uzbudljivom susretu u egzibicionom meču protiv 19. teniserke sveta Agnes Szavay u Budimpešti.

U događaju koji je održan u sklopu proslave stogodišnjice Mađarske Teniske Federacije, tinejdžerka Szavay je prikazala formu koja joj je donela pobede nad teniserkama iz prvih 10 Jelenom Janković, Nadiom Petrovom i Danielom Hantuchovom tokom sezone 2007. godine.

Ana je rekla: "Ona je odigrala odličan meč, a atmofera je bila neverovatna. Moje pripreme za novu sezonu su već počele, i bilo je dobro već sada odigrati meč protiv vrhunske teniserke."

Edited by djordja, 11 December 2007 - 10:22.

  • 0

#111 Saiya

Saiya
  • Members
  • 303 posts

Posted 14 December 2007 - 14:53

neznam dali je vec bilo, ako nije, uzivajte. bas je dobro :rolleyes:


Tenis Lookalike
  • 0

#112 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 14 December 2007 - 17:48

neznam dali je vec bilo, ako nije, uzivajte. bas je dobro

:rolleyes: :huh: :) hvala za ovo. umroh od smeha
Urnebesni su Chela, Klajsters, Ferer , Stepanek iliti Golum, Henin. najgore su prosli Nole, Fed i Devenport
  • 0

#113 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 15 December 2007 - 23:46

Tenis Lookalike

:rolleyes:
Odlichno. Myskina i MM su mi i pre lichili, Mario i KK :) Jedino izmedju Josh Hartnetta i Nadala ne vidim neku slichnost.

Elem, Venus diplomirala :huh:

Posted Image
  • 0

#114 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 16 December 2007 - 09:43

mi vec nekoliko godina federera zovemo tarantino. to je prvo sto smo pomislili kad smo ga videli.
nije bilo ono: "čekaj, čekaj, na koga mi ovaj liči?", nego: "čoveče, ovo je kopija tarantina!"

ja imam problem s tim facama sa kojima uporedjuju tenisere, ne gledam uopšte tv a vecinom nemam pojma ko su te celebrity što kao na njih liče.
  • 0

#115 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 16 December 2007 - 14:45

Dakle........ne verujem :rolleyes: !

Vaidisova, Stepanek apply for marriage license
HERALD STAFF

Bradenton resident Nicole Vaidisova, the 12th-ranked women's tennis player in the world, has filed papers for a marriage license with men's professional tennis player Radek Stepanek, according to information received from the Manatee County Clerk of Circuit Court.

Vaidisova and Stepanek applied for the marriage license Dec. 10, and their names are on a public records list that will appear in Sunday's Herald.

Vaidisova's agent at IMG Academies, Olivier Van Lindonk, could not be reached for comment.

The 18-year-old Vaidisova turned pro in 2003 and is coming off her best year on the WTA Tour. She reached the semifinals at the Australian Open and the quarterfinals of the French Open and Wimbledon.

Stepanek, 29, has two career titles on the ATP Tour, including one earlier this year in Los Angeles. His best Grand Slam showing was a quarterfinal berth at Wimbledon in 2006.

Stepanek was previously engaged to another tennis player, Martina Hingis, but the two broke off their engagement in August.


  • 0

#116 Masha

Masha
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 16 December 2007 - 15:04

Ha?? U chemu je fora s tim chovekom? Lepota definitivno nije...
  • 0

#117 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 16 December 2007 - 18:28

Ma, da, ima jedan deo žena koje kao po definiciji biraju takve ...hmm...lepotane.Razumem ono, zalomi ti se poneki (kao, šarmantan je, pa bitna je unutrašnja lepota, pa kako je samo neviđeno pametan varijanta...), ali treba videti prethodnog momka Hingisove-ni on nije izgledao kao srcolomac, dakle...
  • 0

#118 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 16 December 2007 - 20:08

I ovde u Češkoj sad bilo na TV. Ja poletela do komjutera kad ono vidim već ste saznali :rolleyes:

Ali treba poznati češki mentalitet i sve bi vam bilo jasno. Ovde su muškarci veoma neugledni a općenito važi filozofija da izgled nije bitan. Ljudi se nikad ne opisuju na osnovu lepote, ružnoće, debljine, mršavosti. Tako da sam bila zapanjena kad sam čula da imamo novu koleginicu: "simpatičnu crnku što sedi u ćošku". Ja pogledam tamo a ono sedi devojka od 150 kila. Kod nas bi rekli: "e da vidiš kakva krava je ova nova koleginica!".
drugi mentalitet, potpuno.
  • 0

#119 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 17 December 2007 - 00:02

SANJAM DA OSVOJIM AUSTRALIJU!
Ana Ivanović: Turnir u Melburnu mi je najomiljeniji i volela bih da baš tu osvojim svoj prvi grend slem. Samo se nadam da neće, kao prošle godine, biti tuče srpskih i hrvatskih navijača
Ana Ivanović kaže da bi, kad već Srbija nema svoj grend slem, najviše volela da osvoji onaj u Australiji! Četvrta teniserka na svetu već je stigla u „zemlju kengura", gde će se sredinom januara 2008. godine održati Australijan open, a Ana priznaje da bi volela da osvoji upravo ovaj turnir zbog poveće srpske dijaspore koja je decenijama stacionirana u Melburnu.
Ivanovićeva, koja je u 2007. godini bila nadomak trijumfa na dva grend slem turnira, stigavši do finala Rolan Garosa i polufinala Vimbldona, smatra da je spremna za osvajanje jednog od četiri najveća turnira na svetu.
- Oduvek sam govorila da mi je Australijan open najomiljeniji, pa bih volela da prvi grend slem osvojim upravo ovde. Posebno zbog navijača, jer u Melburnu stvarno ima mnogo Srba, koji uvek dođu da me podrže. Smatram da sam dovoljno zrela da osvojim Australijan open, postavila sam sebi velike ciljeve u 2008. godini i nadam se da sam im dorasla - rekla je Ana u intervjuu australijskim medijima.
Naša teniserka se, međutim, nada da se neće ponoviti situacija iz januara ove godine kad je na turniru u Melburnu došlo do obračuna srpskih i hrvatskih navijača, koji takođe imaju razvijenu dijasporu na ovom kontinentu.
- Lepo je kada vidite toliko svojih sunarodnika tako daleko od Srbije i oni mi zaista mnogo znače. Međutim, nadam se da će se ove godine svi ponašati lepo i u granicama sportskog navijanja, odnosno da neće doći do sukoba Srba i Hrvata, kao što je to bio slučaj na prošlom turniru - kaže Ana.
Uprkos tome što je kreirala planove za narednu godinu, Ana kaže da još nije naučila kako da izađe na kraj s velikim očekivanjima.
- Još pokušavam da saznam kako da budem vrhunska igračica i da se borim sa ovom vrstom pritiska. Takođe, učim i kako da se izborim sa emocijama, jer su mi one zadavale velike probleme u prošlosti. Zbog prevelike uzbuđenosti, izgubila sam od Žistin Enan u Parizu, ali je to bila škola koju sam morala da prođem. Ipak, mislim da sam sada zrelija i da će mi svi raniji neuspesi dobro doći u novoj sezoni - rekla je Ana na kraju.

izvor: Press

Edited by ivana23, 17 December 2007 - 00:03.

  • 0

#120 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 17 December 2007 - 00:03

Ana u kompjuterskoj igrici

Ana Ivanović biće prva srpska teniserka koja će se pojaviti u kompjuterskoj igrici! Japanska kompanija „Namko" odlučila je da krajem decembra plasira na tržište novu igricu pod nazivom „Smešing tenis 3", u kojoj će budući korisnici, između 16 junaka, moći da izaberu lik naše teniserke. Igrači će sa Anom „nastupiti" na svim grend slemovima i ostalim jačim turnirima, a ugovor je potpisan i sa „Adidasom", tako da će četvrta teniserka na svetu i u igrici biti obučena u originalne kreacije ove firme.

Edited by ivana23, 17 December 2007 - 00:05.

  • 0