Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#10066 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 31 January 2019 - 01:17

Nama treba instant pojacanje, pogotovo u odbrani. Blizu smo mesta 4 i ne razumem da su toliko blesavi ds to ne iskoriste. Pa sprcaj pare u dva dobra pojacanja, ako se udje u LS to ce se isplatiti.
Karasko mi ne deluje kao igrac koji moze odmah da povuce, mislim da nam je Perisic trenutno potrebniji. Ima li sta za stopera?

Sent from my C105-8 using Tapatalk
  • 0

#10067 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 31 January 2019 - 08:16

Nama treba instant pojacanje, pogotovo u odbrani. Blizu smo mesta 4 i ne razumem da su toliko blesavi ds to ne iskoriste. Pa sprcaj pare u dva dobra pojacanja, ako se udje u LS to ce se isplatiti.
Karasko mi ne deluje kao igrac koji moze odmah da povuce, mislim da nam je Perisic trenutno potrebniji. Ima li sta za stopera?

Sent from my C105-8 using Tapatalk

Štoper sigurno neće doći. Pitali su novinari Emerija i rekao je da ako dovede štopera, kada se oporave povređeni, biće u problemu jer će imati previše igrača na toj poziciji. Bolje je da igraju Džaka i Monreal.
Strašno.
  • 0

#10068 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 31 January 2019 - 14:43

Mislim da cemo svojim glupostima da ostanemo bez LS. Pa sta ako bude guzva, da ne racunaju ozbiljno na Koselnog i Mustafija? Njih dvojicu nankraju sezone treba najuriti i osloboditi ih se kaoo znamo i umemo. Umesto niih treba dovesti jednog pouzdanog stopera najmanje.
Licno mislim da ce uzeti Karaska jer je jeftiniji, tako poslujemo duzi niz godina.
Ocekivano doslo je do zamora kod konkurencije, nerealno koliko smo mi svake godine osakaceni sa povredama a konkurencija ne. Evo Tottenhem je imao veliku srecu ova dva kola, bukvslno su trebali dva puta ds budu porazeni. Celzi ocekivano bez rotacije polako pada u formi. Junajted, bez obzira na ovaj period kada su igrali dobro,ne vidim medju 4 jer mislim da je ovo samo pozitivan sok posle Murinja.

Sent from my C105-8 using Tapatalk
  • 0

#10069 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 31 January 2019 - 15:01

Žao mi je što nismo našli rešenje da dovedemo Manolasa, mislim da bi se uklopio odlično. Karasko je ok igrač, ali ga ne vidim kao game-changera, posebno što to nije Karasko od pre par sezona kada je kidao u Atletiku. 

Mustafi i Košćelni da odu, Mikiju dati još jednu šansu, dovesti još jedno krilo i srediti odbranu, otarasiti se Ozila i njegove plate...to su sve preduslovi da ponovo postanemo ozbiljan tim i da se borimo za Top 3. Samo mi nije jasno kako Junajted, Siti i Čelzi ne moraju da paze na FFP, a mi smo ograničeni time. Ne kontam nikako...


  • 0

#10070 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 31 January 2019 - 15:58

Od Karaska i Perišića nema ništa. Pominjao se danas Nkunku, ali izgleda da je i to iz nekog razloga stalo.
  • 0

#10071 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 01 February 2019 - 11:36

Stigao Suarez. Pozajmica sa pravom otkupa na kraju sezone, zvanicno.


  • 0

#10072 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 01 February 2019 - 14:54

Nadam se da će proigrati i pokazati svoj talenat.

Videćemo i na kojoj poziciji će igrati.
  • 0

#10073 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 02 February 2019 - 09:19

Zar nije trebalo da dodje pojacanje i iz MLS-a u januaru?
  • 0

#10074 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 02 February 2019 - 13:27

Zar nije trebalo da dodje pojacanje i iz MLS-a u januaru?

Pisalo se pre neka dva meseca da je to gotova stvar, ali verovatno ljudi hteli da prodaju igrača a ne da ga pozajme :D.

Čekamo leto da vidimo koliko će se tad trošiti.Ne može Emeri da rekonstruiše tim pozajmicama. Mora da se potroši ozbiljan novac kako bi se dovela ozbiljna pojačanja.
  • 0

#10075 TiMiDi

TiMiDi
  • Members
  • 96 posts

Posted 02 February 2019 - 13:55

Zar nije trebalo da dodje pojacanje i iz MLS-a u januaru?


Ako mislis na Almirona (ofanzivni vezni iz Atlante), on je otisao sad u Njukasl za 25 miliona.
  • 0

#10076 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 03 February 2019 - 18:06

Zbog ovakvih gluposti cu Ivobija uvek smatrati ogranicenim i neinteligentnim igracem.
  • 0

#10077 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 03 February 2019 - 18:26

Ubacuj Suareza umesto Ivobare. Kakve greške čovek pravi!

Uvek se nađe neko ko će napraviti glupost. Nekad je to Ivobi, nekad Mustafi ili Džaka, Košelni... ima ih na pretek u ekipi.
  • 0

#10078 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 03 February 2019 - 18:33

Monreala nisam video danas,Guendozi nije presekao nijedan napad Sitija,ali je Ivobi ipak poneo titulu.
  • 0

#10079 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 03 February 2019 - 20:19

Guendozi nije presekao nijedan napad Sitija

Nije se pokazao defanzivno, na čemu će morati da poradi, ali opet je bio najbolji na terenu.

edit:Od Suareza baš ništa nismo mogli da vidimo. Nekako mi je delovao pogubljeno.Dobro,tek je došao.
  • 1

#10080 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 February 2019 - 22:20

Meni je Genduzi danas bio najbolji. Toreira bas nevidljiv, u padu je forme, to ne valja.

 

Suarez ce definitivno igrati krilo po ovome sto smo videli danas.


  • 0