Jump to content

Photo
- - - - -

FC Arsenal

• Please log in to reply
10092 replies to this topic

#10081 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 659 posts

Posted 04 February 2019 - 09:30

Ufff....šta napisati, a ne zaplakati.

Dobiti gol u 1.minutu na ovakav način ne bi dobila nijedna ozbiljna ekipa osim nas. Liht očajan danas, ali se mora priznati da mu ni Ivobi nije pomagao na toj strani. Štoperi tj igrači na tim pozicijama slabi, iako je Siti napadao preko bokova. Toreira slab, iako je orao i trudio se, Guendozi napred odličan, defanzivno katastrofa, sreća da nismo dobili 2 gola odmah na početku 2. poluvremena kada su njegovi igrači sami šutirali sa 16-17 metara (Bernardo i De Brujne ako se ne varam), Kolašinac nekako najmanje loš od svih pozadi. Laka i Auba odsečeni, bez ijedne lopte koja se može smatrati upotrebljivom. Leno nas sačuvao potopa. Nažalost, to je realno stanje izgleda. Sledeću utakmicu staviti Mavropanosa na štopera, a desno Dženkinsona ili Mustafija, manje štete od njega na boku. Remzija i Džaku pod hitno u prvih 11. Meni je žao što nemamo lidera, nekoga ko će da podvikne, ukori pogledom i digne moral kada počnemo da se raspadamo. 

P.S. Treći gol Sitija, mislim da je bila ruka i da je morao biti poništen. 

• 0

#10082 McLeod

McLeod
  • Members
  • 58,079 posts

Posted 04 February 2019 - 12:10

Bila je ruka. I kod drugog Aguero se aktivirao iz ofsajda ali to i ne treba da se svira lepa akcija bila. Lihtstajner je najvece razocarenje sezone.
  • 0

#10083 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,375 posts

Posted 09 February 2019 - 21:06

Nastavljaju se loše partije. Jedina pozitivna stvar su tri boda.

Moraće Emeri da pokrene ekipu kako bi imali šansu da izbore mesto među top 4.
  • 0

#10084 helmet

helmet
  • Members
  • 3,257 posts

Posted 10 February 2019 - 02:55

Bila je ruka. I kod drugog Aguero se aktivirao iz ofsajda ali to i ne treba da se svira lepa akcija bila. Lihtstajner je najvece razocarenje sezone.

Dosta lose igramo. Slazem se za Lihstajnera, tezak promasaj. Nadam se da ce Emeri malo izmesati karte, ovako vise ne ide. Samo je pitanje vremena kada ce i rezultati da izostanu. Kako vreme odmice, sve vise mislim da nama nije najveci problem odbrana vec sredina.

Sent from my C105-8 using Tapatalk
  • 0

#10085 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 659 posts

Posted 11 February 2019 - 09:57

Nikako da sačuvamo naš gol, čak ni protiv raspalog Hadersfilda.

Odbrana promaja, mada mora se priznati da ni veznjaci nisu od velike pomoći poslednjih nekoliko nedelja. Ivobi i pored gola očajan, Miki odavno pokazao da nije dovoljno kvalitetan za naš klub + cojones i samopouzdanje,Ozil verovatno negde igra konzolu umesto što trenira sa 100% snage i zalaganja. 

Optimista sam po prirodi, ali ovo mi se uopšte ne sviđa. Top 4 mislim da nije realno u ovom trenutku, s obzirom na našu igru i stav na terenu.

• 0

#10086 McLeod

McLeod
  • Members
  • 58,079 posts

Posted 11 February 2019 - 14:35

Drugi su jos gori od nas, tako da nije nemoguce da zavrsimo cetvrti, ako se recimo Suarez lepo uklopi ubrzo. Kontam da uglavnom mozemo da dajemo vise golova nego sto mozemo da primimo, tako da je to ok.

• 0

#10087 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,375 posts

Posted 11 February 2019 - 15:05

Nešto mi ne deluje da će Suarez da se uklopi brzo. Naravno, prerano je govoriti, ali nekako mi je uplašen.
Ono što sam video na klipovima delovalo mi je da je agresivan i siguran sa loptom.Ovo što sam video u Arsenalu nije ni blizu toga.

Sigurno je da poseduje kvalitet, samo je pitanje kada će dostići taj nivo da to i pokaže.

Ja se nešto nadam da će Miki da proigra. Baš bi značio jedan kreativac ekipi.

Edited by sasha arsenal, 11 February 2019 - 15:06.

• 0

#10088 McLeod

McLeod
  • Members
  • 58,079 posts

Posted 11 February 2019 - 15:13

Miktarijan od kako je dosao statisticki uopste nije los. I protiv Hadersfilda je stvorio dve dobre sanse, posle jedne i pao gol (kada je blokiran, pa se vratila lopta), ali je problem sto se van tih bljeskova on ne vidi na utakmici, cak i kad ima asistencije ili daje golove. U 90% vremena provedenih na terenu nema nikakav uticaj na igru.

Ne razumem u cemu je problem, posed uglavnom ostvarujemo, tako da bi i on trebalo da prima loptu tamo gde je opasniji.

• 0

#10089 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 659 posts

Posted 11 February 2019 - 16:07

Meni Miki izgleda kao neki golobradi klinac, onako uplašen da ne pogreši, pa se posle greške skenja i onda igra alibi igru, samo dodaje najbližem do sebe,sklanja odgovornost sa svojih leđa.

Mene najviše plaše zadnji vezni igrači i kreativnost, tu smo nedovoljno čvrsti kada oduzimamo loptu, a opet nedovoljno kreativni da brzo i lako napravimo šanse. Biće teško do kraja...

• 0

#10090 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,112 posts

Posted 11 February 2019 - 19:40

Miktarijan od kako je dosao statisticki uopste nije los. I protiv Hadersfilda je stvorio dve dobre sanse, posle jedne i pao gol (kada je blokiran, pa se vratila lopta), ali je problem sto se van tih bljeskova on ne vidi na utakmici, cak i kad ima asistencije ili daje golove. U 90% vremena provedenih na terenu nema nikakav uticaj na igru.

Ne razumem u cemu je problem, posed uglavnom ostvarujemo, tako da bi i on trebalo da prima loptu tamo gde je opasniji.

takav je bio i kod nas... imao je u jednoj sezoni u prvih 6,7 utakmica, 5,6 asistencija i 4,5 golova.
ali otužan bio i tad.

dobar fudbaler ali operisan od bilo kakve bezobraznosti, čak i one sportske

• 0

#10091 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,375 posts

Posted 14 February 2019 - 19:46

Loše prvo poluvreme. Genduzija ne sluša lopta upošte.

Ovi su loši tako da ne brinem za prolaz dalje bez obzira na večerašnji rezultat.
  • 0

#10092 McLeod

McLeod
  • Members
  • 58,079 posts

Posted 14 February 2019 - 22:38

Ovo je bas bila blamaza al dobro. Mnogo nan je tanka rotacija.
  • 0

#10093 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 659 posts

Posted 15 February 2019 - 00:46

Nisam ocekivao lepu igru,ali poraz mi nije bio ni na kraj pameti.
Najls i Guendozi tu negde,ne znam koji je gori bio. Najls nikada nece biti igrac,tacno se vidi da nema u glavi,a Guendozi mora jos pasulja(ponavljam se),on jednostavno jos nije spreman za seniorski fudbal na ovom nivou,posebno u defanzivi. Laka totalno izgubio kompas,ali ima kredita,desila se jedna od onih utakmica i idemo dalje. Kuci samo da ne primimo prvi gol i na konju smo. Toreira i Xhaka moraju poceti.
P. S. Ne znam zasto Mavropanos ne dobija sansu.
  • 0