Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#9421 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 04 May 2018 - 09:52

Nama je i dok smo bili relevantni bila problematicna zavrsnica u ovakvim mecevima, protiv tvrdih ekipa. Sinoc je to potpuno doslo do izrazaja.

 

Toliko centarsuteva koji su losi (a opet, tako napadas Atletiko koji je verovatno top 3 ekipa na svetu kada se brani od takvih napada), sporo, na postavljenu odbranu.

 

Jedina dobra akcija je bila ona Miktarijanova kada je sutirao malo preko gola. A i tu se videlo koliko je odbrana dobro reagovala, iako je lagano izbacio cuvara, svi su u sekundi korigovali postavku i nisu mu ostavili dovoljno prostora da zavrsi akciju bolje.

 

Neverovatno se brane.


  • 0

#9422 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 May 2018 - 17:03

Ovaj Mavropanos izgleda kao real deal.

 

Prica se da ga je Mislintat doveo bez konsultacije sa Vengerom.

 

Decko je hladan, jak kao konj, bezobrazan, i Lukakua i ove sad iz Barnlija bije besomucno.

 

Bas bas odavno ovako nesto nisam video.


  • 0

#9423 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 06 May 2018 - 19:00

Ovaj Mavropanos izgleda kao real deal.

Prica se da ga je Mislintat doveo bez konsultacije sa Vengerom.

Decko je hladan, jak kao konj, bezobrazan, i Lukakua i ove sad iz Barnlija bije besomucno.

Bas bas odavno ovako nesto nisam video.

Nisam gledao danas, ali protiv Junajteda se videlo da obećava.

Već se pisalo da je trebao da ide na pozajmicu odmah, medjutim kad su videli kako igra, odlučili su da ga zadrže.

Mislintant je najveće pojačanje Arsenala. Stvarno je mnogo uradio a tek je došao u klub. Imamo čemu da se nadamo.

edit: pogledah pregled utakmice i Vengerov govor-naježih se.Biće neobično gledati Arsenal bez Profesora.

Edited by sasha arsenal, 06 May 2018 - 20:43.

  • 0

#9424 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 06 May 2018 - 21:07

Znači, na jesen novi tandem, Mavropanos-Čembers?  :)


  • 0

#9425 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 06 May 2018 - 21:53

Znači, na jesen novi tandem, Mavropanos-Čembers? :)

Valjda će dovesti nekoga :).Koš je završio sa ozbiljnim fudbalom. Mustafi ne znam može li da se dovede u red. Čembers je pokazao da ima talenat pa bih ga zadržao.

Potrebno je dovesti dva kvalitetna štopera. Čembers i Mavropanos neka se bore za svoje mesto sa klupe.
  • 0

#9426 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 07 May 2018 - 00:50

Ja bih ovog Grka vala izgurao, vise obecava od bilo koga u odbrani.

 

Mustafi ce da se izleci od koselnizma kad ovaj konacno ode, za danasnje standarde on je korektan stoper.

 

Iskren da budem, i kada bismo pricali o igracima koje svakako ne mozemo da dovedemo, danas stvarno nema dovoljno kvalitetnih stopera mladjih od 30 godina.

 

Ramos i Kjelini su verovatno i dalje najbolji na svetu, Godin je isto tu negde ali svi su matori. Od nesto mladjih eventualno Kulibali iz Napolija ali on treba jos da igra u kontinuitetu na tom nivou da bi se dokazao kao WC.

 

U Premijer ligi jednostavno ne postoji stoper kojeg bih pozeleo i kad bi bilo moguce da ga dovedemo. Verovatno je Vertongen najbolji, ali i on je u padu. Sitijevi stoperi su svi dobri, ali nisu konstantni, znamo u kakve crne rupe mogu upasti.

 

Bai kad odigra dobro to je vrhunski nivo, ali ne igra uvek dobro a ima i problema sa povredama. O Celzijevim stoperima ne bih trosio previse reci, najbolji je Aspilikueta koji uopste i nije stoper.

 

Znaci, ovaj decko obecava treba ga izgurati, kad smo gurali jedno 30 igraca u poslednjih 10 godina koji to nisu zasluzili niti opravdali, mozemo i njega.


  • 0

#9427 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 07 May 2018 - 21:14

Polako sa tim Grkom. Ne treba ići tako daleko u prošlost, dovoljno je setiti se Holdingovog primera koji je prvih nekoliko utakmica odigrao vrlo dobro, a svi znamo u kom pravcu je ta priča kasnije krenula.

 

Što se novog menadžera tiče, špekulacije su sada takve da su favoriti Alegri i Enrike. Što se mene tiče, no brainer u korist prvog, ali videćemo kuda stvarno ide ta priča.


  • 0

#9428 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 08 May 2018 - 00:19

Ovo sto sam video u prve dve utakmice ne moze da se poredi sa Holdingom ni po jednom osnovu. Klasa razlike.

 

Naravno, moze od njega i dalje da ispadne Skilaci. Ali mislim da mu treba dati sansu. Dobijali su je mnogo gori od njega.


  • 0

#9429 Jesper

Jesper
  • Members
  • 4,719 posts

Posted 08 May 2018 - 07:33

Alegri ili Garsija(Marsej), daleko najbolje opcije.


  • 0

#9430 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 08 May 2018 - 09:33

Između Alegrija i Enrikea nemam dilemu-Alegri.
  • 0

#9431 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 08 May 2018 - 09:47

Ukoliko bude Enrike,smanjicu gledanje nasih tekmi za 50%,najmanje.
  • 0

#9432 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 08 May 2018 - 10:58

Meni su on i Alegri isti k.

 

Bio tragican u Milanu, u Juventusu bi i Brendan Rodzers osvojio 5 uzastopno.

 

U Ligi sampiona bio ok, ali je imao i neke teske fejlove sa taktikom.

 

Enrike osvojio tripletu sa takodje dominantnim timom.

 

Garsija bi mozda legao Arsenalu, ali on ima neke klasicne Vengerove boljke kad se preigra u nekim kombinacijama, menjanju pozicija igracima i dovodjenju igraca koji nemaju kvalitet, ali mu ego ne dozvoljava da prizna sebi da je pogresio pa ih gura besomucno.


  • 0

#9433 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 08 May 2018 - 12:38

Uzmemo ludaka Bjelsu i zavrsili smo :D Ja bi uzeo Cola, ali nemoguce, a od ponudjenih mi se ne svidja nista... Ukoliko bih bas morao birati, neka bude Alegri, zbog discipline i sistema gde je pojedinac u sluzbi ekipe. Po meni, sve krece od pozadi, golman + stabilna odbrana, ostatak je sasvim ok, u dobrom sistemu sa dobrim trenerom, ofanzivno smo zaista dobri. Mnogo zavisi od formacije, posebno DMC-a i da li ce neko konacno lupiti samar otreznjenja Ozilu posto decko svira k.... vec predugo. 


  • 0

#9434 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 09 May 2018 - 20:09

Ovaj Mavropanos izgleda kao real deal.
 
Prica se da ga je Mislintat doveo bez konsultacije sa Vengerom.
 
Decko je hladan, jak kao konj, bezobrazan, i Lukakua i ove sad iz Barnlija bije besomucno.
 
Bas bas odavno ovako nesto nisam video.

 

15'
Konstantinos Mavropanos almost costs his team a goal after a defensive blunder.
15'
Konstantinos Mavropanos from Arsenal goes a bit too far there as the pulls down Kelechi Iheanacho
15'
SENT OFF! - After a professional foul, Konstantinos Mavropanos is sent off as he was the last man!

 
:lol:


Edited by Baros, 09 May 2018 - 20:09.

  • 0

#9435 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 09 May 2018 - 23:38

Pokazuje stav na terenu decko, svidja mi se.


  • 0