Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#9406 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 03 May 2018 - 07:01

Ja sam pre za Buvača nego za Enrikea koji se najviše pominje kao naslednik Vengera.

Videćemo šta će biti. Verovatno je najbolja opcija Buvač+Lev :) ili postaviti Vijeru a Željka kao pomoćnika.
  • 0

#9407 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 May 2018 - 08:18

Pa nema logike ni da dolazi kao pomocnik kad radi sa Klopom tolike godine.

 

Mislim, jedino ako su se oni nesto pokacili, ali ni to nema nikakve logike, posle toliko vremena.

 

Ne znam.

 

Nisam ni ja za Enrikea naravno, secam ga se jos iz Rome kad je bio pogubljen kao pile u tri hektara. On je zapravo najbolji posao radio u Selti, na stranu titule sa Barsom koje je osvajao svako ko ih je vodio.


  • 0

#9408 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 03 May 2018 - 09:19

Ako dođe Enrike, ugasili smo ga... Buvač ima ok CV i dobre preporuke, ali samostalno voditi posrnuli klub i biti pomoćnik u klubu gde titula nije prioritet, nije baš isto. Takođe nisam ni za Anrija, Bijeru i Artetu. Neka uče zanat negde elsewhere  :wicked:


  • 0

#9409 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 03 May 2018 - 10:17

Pa nema logike ni da dolazi kao pomocnik kad radi sa Klopom tolike godine.

Slazem se sa ovim. Ne vidim svrhu dolaska Buvaca u Arsenal na mesto pomocnika, osim ako nije u pitanju sukob sa Kloppom. Ili bolji grad za zivot.  :D Mislim da ako bude dolazio u Arsenal, to bude na mesto menadzera.


  • 0

#9410 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 03 May 2018 - 10:30

Slazem se sa ovim. Ne vidim svrhu dolaska Buvaca u Arsenal na mesto pomocnika, osim ako nije u pitanju sukob sa Kloppom. Ili bolji grad za zivot. :D Mislim da ako bude dolazio u Arsenal, to bude na mesto menadzera.

Sumnja se da je u pitanju sukob sa Klopom.

Videćemo.

Večeras najvažnija utakmica u sezoni. Ako se odigra hrabro,ali i pametno, onda Arsenal ima svoje šanse za ulazak u finale.
  • 0

#9411 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 03 May 2018 - 20:15

Kako je Koščelniju propalo koleno :(
  • 0

#9412 brigate BL

brigate BL
  • Members
  • 366 posts

Posted 03 May 2018 - 20:53

Da vam olaksam portal od kojeg je sve pocelo bas i nije relevantan  oko Buvača


  • 0

#9413 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 03 May 2018 - 21:59

Mene je sramota nasih bekova i naseg,hvala Bogu bivseg,trenera. Mi smo u rangu Evertona...strasno. Dani Velbek 90min ma terenu. Sramota... Zao mi je sto nas nisu odvalili sa 3 komada.
  • 0

#9414 RatzenStadt

RatzenStadt
  • Members
  • 2,316 posts

Posted 03 May 2018 - 22:03

Da vam olaksam portal od kojeg je sve pocelo bas i nije relevantan  oko Buvača

A Wilijem Hil, Bet365 i ostale najvece kladionice na svetu koje Buvacu daju najvece sanse da preuzme Vengerovo mesto? Jesu one relevantne?


  • 0

#9415 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 03 May 2018 - 22:03

Monreal ne može da pogodi igrača do sutra da se igralo.Jbg...

Propuštene šanse u prvoj utakmici koštale su Arsenal prolaza dalje.
  • 0

#9416 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 03 May 2018 - 22:05

Bolji tim ide dalje, jebiga. Sansa ispustena u prvom mecu, mi smo jednostavno preslabi da bi se vadili u gostima protiv Atletika.

Individualno niz krs partija, ali cestitke idu bekovima i Remzari s obzirom da su i u takvoj konkurenciji uspeli da se istaknu. Mucenog Velveka smo makar koristili kao strasilo kod branjenja kornera, od ove trojice samo minus.
  • 0

#9417 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 03 May 2018 - 22:15

Teško je presuditi da li je Ramzi bio lošiji u prvoj utakmici ili večeras. Potpuno beskoristan u napadu, odbrana mu i inače nije jača strana. Njemu rame uz rame, Vilšir. Od čuvenih Vengerovih britanskih nada niko nije postao ozbiljan igrač.


  • 0

#9418 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 04 May 2018 - 00:35

Miktarijan je odmah pokazao da je jedini stvarno ozbiljan igrac u ekipi, cim je usao. Ali brzo su se prilagodili.

 

Generalno, da se ne lazemo, nismo bili toliko tragicni, ali su nas izrutinirali.

Beton je ekipa Atletiko, upali su u nekarakteristicnu crnu rupu sredinom sezone, inace bi ih gledali u finalu protiv Reala opet, poprilicno sam ubedjen.


  • 0

#9419 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 04 May 2018 - 05:45

 

Generalno, da se ne lazemo, nismo bili toliko tragicni, ali su nas izrutinirali.
 

 

Upravo tako. Surova realnost.


  • 0

#9420 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 04 May 2018 - 07:20

Miktarijan je odmah pokazao da je jedini stvarno ozbiljan igrac u ekipi, cim je usao. Ali brzo su se prilagodili.

Generalno, da se ne lazemo, nismo bili toliko tragicni, ali su nas izrutinirali.

Beton je ekipa Atletiko, upali su u nekarakteristicnu crnu rupu sredinom sezone, inace bi ih gledali u finalu protiv Reala opet, poprilicno sam ubedjen.

Ne da nismo bili tragični nego smo bili i bolja ekipa u dvomeču, a oni su prošli, što dovoljno govori o mentalitetu ove ekipe.

Što se riče Miktarijana,postao je najbolji igrač ekipe od kako je u klubu.Strašan igrač!
  • 0