Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#8446 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 13 March 2017 - 17:50

Разумем шта хоће да каже Првеник,и тотално се слажем са њим када је у питању Симеоне - Арсенал прича.Његов филозофија није базирана на лепршавој већ беспоштедној кост у кост игри. Он би био савршен за нпр.Челси јер гаје сличан стил и ка томе теже.С друге стране добили би коначно тренера са м*дима до пода који се ничег не плаши и имали би сте екипу ратника који су спремни да гину једни за друге.По речима многих то је оно што овом тиму недостаје,а и генерацијама пре ове под воћством Венгера.

Генерално озбиљнија тренерска имена су под уговорима и већини добро иде,не верујем да је Арсенал спреман да ризикује баш толико и доведе неког бившег помоћника или мање име да донесе препород и ухвати се у коштац са проблемима унутар тима.

Пије воду ова прича око Симеонеа и ПСЖ,који је испао од Барсе волшебно,заостају у првенству за Монаком који игра сјајно и биће у још бољој позицији да га освоји ако испадну од Ситија у ЛШ.У том случају не верујем да ће задржавати Емерија. Пре ће бити Симеоне у пакету са Гризманом који је прерастао Атлетико.По речима Муриња не планирају се велика имена на лето,што ПСЖ-у отвара врата још више.

 

Ја сам наравно за останак АВ.

#издржиАрсене :D


Edited by ДијаметралноСупротан, 13 March 2017 - 17:51.

  • 0

#8447 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 15 March 2017 - 01:36

Mislim da se nikako ne sme krenuti od nule. Para za pojačanja će biti pošto igrači koji žele da odu, a ima ih dosta, neće otići tek tako, neko to mora platiti, ali pitanje za milion dolara jeste ko će biti trener?

Pomenuo sam Bjelsu, Čolu, mislim da su šanse ravne 0 da njih dovedemo(čvrsto vezani ugovorima), ali sveža vrela krv je ono što nam je potrebno. Lično, aplaudirao bih i za Joakima Leva. Samo ne neki početnik ili Benitezlike trener. Pogledajte samo šta je uradio ManUtd sa Mojesom. Greška može skupo da nas košta.Ukoliko Napoli otpusti trenera, a kažu da hoće na kraju sezone, ne bi bio loš potez uzeti Sarija, iako mislim da nije rang Arsenala. Marčela Lipija vratiti iz Kine :rotflmao: :lol+:

Mala je ponuda dobrih trenera trenutno pošto je sezona u toku, ali ako budemo čekali leto, kuku lele :frust:

Mojih top 5: Čolo, Bijelsa, Lev, Alegri, Gio. (ukoliko ipak izaberemo početnika)


Edited by BratMinli, 15 March 2017 - 01:37.

  • 0

#8448 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 18 March 2017 - 16:37

Guess what? I dalje smo bedni. I to dosta bedni.

 

WBA 3:1 Arsenal


  • 1

#8449 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 19 March 2017 - 23:20

Thomas Tuchel


  • 0

#8450 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 19 March 2017 - 23:30

To su sve samo nagađanja. U ovom trenutku, samo Venger zna kako stoje stvari.


  • 0

#8451 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 20 March 2017 - 00:19

Pitanje je ko je toliko hrabar da sedne u Vengerovu stolicu i da se upusti u borbu sa azdajama (Murinjo, Gvardiola, Konte, Klop) u kojoj bi od samog starta bio u neravnopravnom polozaju.

 

Na papiru Joakim Lev deluje kao najbolja opcija, ali covek ima ugovor do kraja SP u Rusij i vec 13 godina je van klupskog fudbala tako da je pitanje kako bi se snasao u svakodnevnim obavezama... Vidim da se dosta spominje Simeone cija je fudbalska filozofija skroz drugacija od onoga sto forsira Venger tako da mi je to nekako naucna fantastika, ne samo zbog filozofije vec i zbog toga sto je celu fudbalsku i trenersku karijeru proveo u latinskim zemljama pa mu Inter nekako dodje kao logican izbor za nastavak karijere ili mozda Juve ako bi se Alegri uputio za London.


  • 0

#8452 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 20 March 2017 - 00:20

Venger je zaslužio da ostane do penzije.
  • 1

#8453 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 20 March 2017 - 00:56

Ma Simeone i Inter, nema od toga ništa, to je više neka novinarsko-navijačka romantičarska projekcija koju možda on nije demantovao da ne ispadne da tako lako ispaljuje klub gde je igrao.
Ne vidim zašto bi on iz Atletica išao u Inter...
Nije se u Atleticu lomatao godinama da podigne klub da bi ponovo otišao u klub u kojem to mora ponovo da radi u ligi koja umire.


Što se tiče Vengera, on zaslužuje da mu neki prijatelj rokne šamarčinu da ga osvesti da treba da se penzioniše. Ne zaslužuje da ga sack-uju, da mu se ne ponudi ugovor, ali bi trebalo da oseti da je vreme da ode.
Mislim da on mentalno nije dovoljno aždaja da gura Arsenal u Ligi gde sada imaš i Chelsea i City i Tottenhem i Liverpool koji se oporavlja.
Nije dovoljno tough i to sada još više dolazi do izražaja jer kad su ti neke nade i očekivanja da se boriš za titulu a fulaš, pritom sve deluje u timu mekano, i igrači i njegovo vodjenje tima, onda svi pa i sami igrači počnu da sumnjaju u njega. Jedna te ista priča se ponavlja iz godine u godinu, to postaje agonija...
Slušao sam u poslednjih mesec dana po yt-u šta pričaju neki bivši igrači Arsenala, Sol Kempbel, Kion, Dikson, Anri itd itd.
Reko bih da i on tad nije bi inicijator te neke čvrstine koju su imali Nepobedivi. A imali su je, možda nisu bili baš  savršeno opaki bili, jer da jesu, osvojili bi LŠ.
On je tad jednostavno imao takve igrače, koji su sami osećali potrebu da budu takvi, imao je više Alexisa u timu. Vieira, Sol, Freddie, Adams, Keown, Leman posle...
I tu je dobio on tu gordost u glavi, koja inače sjebe mnoge trenere, da može on da fura uspehe i titule na lepom i brzom fudbalu, da ne mora da menja ništa svoj pristup. 


Definitivno je da je izgubio svlačionicu, i to ne u smislu da njega igrači mrze. Jednostavno ne veruju da sa njim oni mogu da budu tim koji nije samo 4th.
Igrači Arsenala priznaju da gledaju Arsenal Fan Tv, tj priznaju da odvoje svoje vreme da barem pola sata nedeljno gledaju neke ljude koji uglavnom mole Vengera da ode...


Edited by Nigel Hayes, 20 March 2017 - 00:57.

  • 0

#8454 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 20 March 2017 - 01:55

Meni samo nije jasno kako Venger nema srama i kako može toliko tvrdoglav da bude. Kako sam nije do sada 100 puta osetio potrebu da je vreme da ode dostojanstveno i prepustio posao nekom drugom. Zar je stvarno toliko uporan, pa želi da ga, posle svih ovih godina, navijači bukvalno isteraju iz kluba? Stvarno mi nije jasno. 

 

Mislim, taj voz da ode on dostojanstveno i kao gospodin je odavno otiš'o, ali ako mu se stvarno vrzma po glavi da i sledeće sezone bude tu, posle svega, onda jebiga...

 

A ko je dovoljno hrabar da preuzme Arsenal posle Vengera? Što se toga tiče, mislim da je Simeone dovoljno lud da se upusti u celu priču.


  • 3

#8455 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 20 March 2017 - 03:19

Simeone bi morao da pravi skoro totalni remont sastava.
Ogromna većina igrača u ovom Arsenalu nisu po njegovoj meri, i verujem da bi mali broj igrača iz ovog sastava mogla da igraju kod njega.
Zato i ne znam da l bi se hvatao tog posla.

Arsenal je engleski tim, ne španski što znači da bi morao da se bakće sa engleskom školom fudbala i sa engleskim mladim igračima, pošto voli domaće igrače da progura, a Englezi su taktički i mentalno mnogo lošiji od Španaca, tako da ne bi uspevao tako lako da progura domaće igraće kao što radi to u Atleticu.


Nekako mislim da će iz uprave Arsenala, vlasnici, šta god, gledati da to bude neko sa fluidnijim fudbalom. Možda neka španska škola, ali drugačija od Simeonea.
Možda Emeri popije otkaz do kraja godine, on bi hipotetički bio savršen match za Arsenal.
Ne bih isključio mogućnost da pojurite i Luis Enrikea, on napusta Barselonu a vi volite Barsine proizvode.
Kuman isto takodje može da bude neka opcija iako je on čvrsto u Evertonu.
Loran Blan mi je isto neka sasvim realna priča. Ima to francusko profesorstvo (kao igrač je isto bio u Barsi :D )

Tuchel je isto skroz neka realna priča, samo što ja mislim manje verovatna, mislim da će on da gilja u Dortmundu barem još 2 god.


  • 0

#8456 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 20 March 2017 - 15:21

Gotovo kompletan remont tima će svakako morati da se desi. Nijedan normalan trener iz ove ekipe ne bi zadržao više od 7,8 igrača.


  • 2

#8457 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 20 March 2017 - 18:47

 

Get French Football @GFFN  40m

Olivier Giroud in Canal + interview: "We want to see Arsène Wenger sign an extension. To continue the adventure, because we support him."

Ziru bratina ;D


  • 1

#8458 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 20 March 2017 - 19:57

Neka se nosi i on u paketu sa Vengerom.


  • 2

#8459 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 21 March 2017 - 18:39

Što bre tako :(


  • 1

#8460 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 21 March 2017 - 19:54

To ako stvarno misli da treba Venger da ostane.

 

Inače mi je jedan od gotivnijih u timu.


  • 0