Jump to content


Photo
- - - - -

Big Brother - Season II


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
125 replies to this topic

#31 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 28 October 2007 - 19:42

Miki je poslednja slamka spasa, jasno je. :rolleyes:

#32 kerpo

kerpo
  • Members
  • 2,281 posts

Posted 28 October 2007 - 22:04

Smart move bi bio da se ugasi ceo projekat but alas....

#33 oto

oto
  • Members
  • 63 posts

Posted 28 October 2007 - 22:57

Smart move bi bio da se ugasi ceo projekat but alas....


But "Money makes the world goes round..."
...jedino sto je izlazak svakog od ovih ukucana bio predvidljiv.

A i stvarno ne znam zasto onom propalitetu daju ponovnu priliku za reinkarnacijom. Razumem gledanost i glasove ali ako je poraslo sve za 25% ...

#34 kerpo

kerpo
  • Members
  • 2,281 posts

Posted 29 October 2007 - 01:30

U samom startu je napravljena greška što je multi sa CG i BiH jer ko god da udje 99% ostaje do kraja.
Ne kapiram jedino dal' ovi iz Emotiona kad prave odabir, dal' namerno uzimaju retarde i najgore džibere ono low fakin life jer znaju da je pola Srbije u tom žalosnom stanju, ili je taj što ih bira ono gedža neki fazon.
Najurbanija 2 lika ispala brzinom munje i to od ne-znam-gde-se-jebeno-nalazim i ljakse sam do fakin jaja da se ne lažemo ...mentally challenged dečka. Dal' je namešteno, fiksirano izbacivanje...ko to zna , bolje da jeste jer tužno bi bilo da nije.

#35 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 29 October 2007 - 18:27

Ovi ukucani su neki prosek, koliko sam videla, bolji od ovakvih se nisu prijavljavali, nego samo jos gori
i ne znam kako bi iko mogao unapred da zna da ce ovako izgledati kad se okupe na gomilu.

I proslogodisnji su bili prosecni, ali slucajnost je htela da svi skupa deluju zabavnije od ovih sada, iako smo im spocitavali identicne mane kao ovogodisnjacima.

Inace mogu samo kiselo da se osmehnem na`urbanost dva izbacena lika` koju gore opisuje kerpo...

#36 kerpo

kerpo
  • Members
  • 2,281 posts

Posted 29 October 2007 - 19:19

Inace mogu samo kiselo da se osmehnem na`urbanost dva izbacena lika` koju gore opisuje kerpo...


Pa da... najbolje je izgleda gledati nekoga ko 100 dana sedi u fotelji, zvera unezvereno u plafon, ni reč ne progovara, wild guessing dal je gay ili nije....tušira se u donjem vešu.....sve je to ok, kultura and such...al' što onda ubaciti likove unutra koje boli uvo šta će matorci da misle o njima, slobodni pred kamerama, opušteni skroz i onda ih izbaciti za 7 dana. Ovde čak ima i jedna striperka koja igra na šipci po nekim rupama ali ne bi da ima sex u kući jer matorani......djizs .....:huh:
Smejala se kiselo ili ne , rekao bih da si huge burek fan, dont worry, e'o ušla je sada 'urbanija' njegova replika :rolleyes:

#37 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 29 October 2007 - 20:59

Smejala se kiselo ili ne , rekao bih da si huge burek fan


:rolleyes:

...e svasta, ti bi, dakle, `rekao` da mi je burek mio i drag
zbog toga sto smatram da prvo dvoje izbacenih nisu nikakvi urbani likovi?

Pre ce biti da si ti fan onih dvoje `urbanih` :huh:

P.S. Nikad ne fanujem, samo hejtujem - sve redom. Ali ne ovde. B)

#38 kerpo

kerpo
  • Members
  • 2,281 posts

Posted 29 October 2007 - 21:32

:huh:

...e svasta, ti bi, dakle, `rekao` da mi je burek mio i drag
zbog toga sto smatram da prvo dvoje izbacenih nisu nikakvi urbani likovi?

Pre ce biti da si ti fan onih dvoje `urbanih` :)

P.S. Nikad ne fanujem, samo hejtujem - sve redom. Ali ne ovde. B)


Point taken, pogreših sa burek fanom, stupid, sorry :rolleyes:
btw..pod 'najurbaniji' sam mislio u odnosu na ostale koji su u kući a ne generalno.
Ne..nisam njihov fan ;) , gledao sam dok su njih dvojica bili unutra, bilo mi interesantno, prestao sam da gledam kad su izašli, bacim neki put pogled kad uhvatim da ide na tv.u, čisto da vidim šta se dešava ali batalim nakon 5 min.
Htedoh samo da kažem da mi je veoma žao što se VB prikazuje na b92, to je sve.
Jasno mi je da su mislili da će to drugačije izgledati kada su potpisali ugovor ali šta da se radi, valjda im je sada jasnije u kom je fazonu ImoUšn i nadam se da je ovo zadnja sezona koja će ići na b92.

#39 odyssey

odyssey
  • Members
  • 242 posts

Posted 30 October 2007 - 01:46

Sto se mene tice to sranje nikad nije trebalo da se prikazuje. Izvinjavam se svima, ali ako neko ima potrebu da gleda sta neko drugi radi u svojoj sopstvenoj kuci za mene to predstavlja voajerizam. Najvise me podseca na gledanje kroz kljucaonicu. Jednostavno predstavlja mi najobicniju malogradjanstinu.

Ali to je samo moje misljenje...

Ps. Moja devojka gleda, ne redovno ali gleda...

#40 Crepajac

Crepajac
  • Members
  • 132 posts

Posted 30 October 2007 - 08:35

Baš me ludo interesuje da li je iko od dosadašnjih "ukućaninanina" (onih običnih i V.(rlo)I.(nteresantnih)P.(ojava)-jeva) pročitao makar dvadesetak strana (po mogućstvu iz druge polovine) knjige Džordža Orvela "1984", pa da vide šta je Veliki Brat, a ne "Biggy, Biggy" i slična tepanja (ke te utepam).
Ja bih njima uveo nedeljne zadatke slične onima iz filmova "CUBE" i "SAW" serijala, da ne sede dokono po dizajnerskom na(j)meštaju, već da vrište i begaju sve u šesnaes'!!
To bi barem malo ublažilo moj duševni bol koji moram da trpim subotom od 20-23h kad mi se skupi gomila (bolje da ne kažem čega, možda neko od njih upravo čita), da gledaju izbacivanje, a ja bih da gledam seriju "GROUNDED FOR LIFE" koju sam nedavno skinuo sa 'net-a (90-tak epizoda).
Ozbiljno razmišljam da subotom uveče provučem licnu kroz koaksijalni kabel ne bih li kratko spojio oplet i "vruću" žicu i na taj način prouzrokovao nepodnošljiv sneg na ekranu, a da bih oterao "goste" kod nekog drugog da drže svoj ritual ('bo ih Ričard Barton)!
P.S.: Letos sam onaj V.I.P shit još i mogao da izbegnem odlaskom u baštu da hranim komarce, ali sad više nema komaraca...

Edited by Crepajac, 30 October 2007 - 08:46.


#41 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 30 October 2007 - 11:21

Pogledam every now and than, ali sam mega razocaran ovim serijalom. Sto nije ni cudo ako se uzme u obzir kakva ekipa diletanata proizvodi sav taj shit. Milion zamerki imam, pa se necu ni upustiti u detaljisanje, samo cu se osvrnuti na ubacivanje Mikija, koji koji koliko god da je tamo najzanimljiviji (pa i najinteligentniji) nikako nije zasluzio da po TRECI put ulazi u kucu, pored toliko hiljada drugih koji su se prijavili (btw, ne znam ni koliko je po pravilima da se ukucani vracaju u kucu - kao sto je bio slucaj sa Markom u prosloj sezoni). Ubacivanje Mikija je veliki autogol, jer su time priznali da im je serijal zesce njesra. A sro se tice ostalih ukucana, zaista katastrofa, ne mogu da verujem da se nista bolje od ovih ljudi nije prijavilo... Primecujem takodje da je sveprisutan sindrom ubacivanja nekog gedze medju ukucane, kao covek sa sela ili retard u najmanju ruku... Miki, Vrh Brate, Burek... Covek za kasting ocigledno leci neke svoje komplekse... A glede sexa, sve sto treba da urade ako zele malo akcije je da na kastingu pitaju 1)da li bi se sexao pred kamerama, 2) da li imas roditelje ili druge ljude koji bi ti kenjali ako bi se sexao, pa valjda od toliko ljudi neko zadovoljava ta dva uslova. A ne ko ova Suzana, flashuje genitalije po diskotekama, pa pred kamerama bude najveci vernik i kao gledaju je roditelji. Sva sreca pa joj roditelji ne zalaze po diskotekama...

#42 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 30 October 2007 - 15:00

Čini mi se, sudeći po emisijama koje prate VB (i koje su pratile prvi serijal), da je osnovni koncept "ko će koga i kada". Toliko insistiranje na "zaljubljivanju" (jbt k'o da su šesti osnovne!) između ukućana i u prvom i u drugom serijalu je idiotsko. Međutim, nekome je, izgleda, veoma stalo do toga, tako da su sada u kuću ubačeni frustrirani apstinenti (oba pola) i striptizete (neko očigledno misli da su "lake ženske"), sve u nadi da će se nešto desiti. Zašto bi neko ko inače retko nešto radi po tom pitanju u svoja četiri zida, sada postao raspomamljen pred 2689 kamera?

Inače, sadašnji stanari su mi totalno nezanimljivi, zato što su toliko slični da su gotovo isti. I po interesovanjima i po obrazovanju i po rečniku i po muzici koju vole... ma po svemu! Jedino im se karakteri nešto razlikuju, što eventualno daje nadu da će biti zanimljivije u preostala dva meseca.


Neko je pomenuo da je cela poenta VB-a (kao i vecine drugih emisija) gledanost, tj. pravljenje para. E sad, sta sve donosi pare? Sama gledanost (reklame), glasanje i oni glupi SMS-ovi. Malo razmisli ko bi mogao da salje te SMS-ove, bilo da komentarise nesto, bilo da glasa. Po mom skromnom misljenju- velika vecina su deca. Sta je deci zanimljivo? Zaljubljivanje, poljupci, pa "neizvesnost" sta ce biti dalje...

Uopste mislim da je ceo VB projekat u Srbiji promasen. I mislim da ce ubrzo prestati, ili mozda preci na nek drugu TV.

#43 oto

oto
  • Members
  • 63 posts

Posted 30 October 2007 - 23:00

Neko je pomenuo da je cela poenta VB-a (kao i vecine drugih emisija) gledanost, tj. pravljenje para. E sad, sta sve donosi pare? Sama gledanost (reklame), glasanje i oni glupi SMS-ovi. Malo razmisli ko bi mogao da salje te SMS-ove, bilo da komentarise nesto, bilo da glasa. Po mom skromnom misljenju- velika vecina su deca. Sta je deci zanimljivo? Zaljubljivanje, poljupci, pa "neizvesnost" sta ce biti dalje...

Uopste mislim da je ceo VB projekat u Srbiji promasen. I mislim da ce ubrzo prestati, ili mozda preci na nek drugu TV.


Ne bi verovao koliko glupi SMS donosi para, ne samo VB-u - Emotion-u, nego i ostalim TV kvizovima, nagradnim igrama, itd., uzrast dece x mobilnih telefona u Srbiji + CG + Federacija + R.Srpska x 30 din + pdv = lepa zarada i ove sezone.

#44 new media

new media
  • Members
  • 67 posts

Posted 30 October 2007 - 23:14

Neko je pomenuo da je cela poenta VB-a (kao i vecine drugih emisija) gledanost, tj. pravljenje para. E sad, sta sve donosi pare? Sama gledanost (reklame), glasanje i oni glupi SMS-ovi. Malo razmisli ko bi mogao da salje te SMS-ove, bilo da komentarise nesto, bilo da glasa. Po mom skromnom misljenju- velika vecina su deca. Sta je deci zanimljivo? Zaljubljivanje, poljupci, pa "neizvesnost" sta ce biti dalje...


Pa da, sve je logicno, samo, zasto onda izbacise ljubavni par

#45 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 31 October 2007 - 12:16

Ne bi verovao koliko glupi SMS donosi para, ne samo VB-u - Emotion-u, nego i ostalim TV kvizovima, nagradnim igrama, itd., uzrast dece x mobilnih telefona u Srbiji + CG + Federacija + R.Srpska x 30 din + pdv = lepa zarada i ove sezone.


Ma verujem zato i mislim da su tako birali koga ce uvesti u kucu. Sta zna dete sta je 30din x 5 poruka :rolleyes:

Pa da, sve je logicno, samo, zasto onda izbacise ljubavni par


Sto se tice izbacivanja tu vec mislim da se ne namesta, tako da su mozda neki glasaci navijali za neke druge "ljubavi", pa izbacili jednog, pa onda neki drugi nekog drugog i sl. Ne znam detalje, jer ne pratim toliko, ali tako neka prica :huh: