Jump to content


Photo
- - - - -

Big Brother - Season II


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
125 replies to this topic

#121 larkin

larkin
  • Members
  • 57 posts

Posted 29 December 2007 - 11:25

Pa, zar nije i malocas na radiju b92 citano - uzrok nesrece neprilagodjena brzina. Da li je bilo alkohola u krvi vozaca, stvarno ne znam. Moja primedba se pre svega odnosila na one scene zurki u zatvorenom prostoru kada ih nalivaju tonama alkohola ne bi li se mi gledaoci zabavili. Cim izadju iz kuce krene ta parada od zurke do zurke, od kluba do kluba. Nemam nista protiv toga ako je neciji licni izbor, ali sam sve vreme bila pod utiskom da oni imaju i ugovorene obaveze da izlaze i obilaze neke klubove.

Mislim da moraju da prekinu emitovanje. Ne znam sta ce sad da ucine. Ali tri mrtva bivsa ukucanina u jos tekucoj sezone, koji dan pred finale.... malo mi nezamisliva proslava pobednika u novogodisnjoj noci, kao da se nista nije dogodilo.

Bolje da svakom ko je unutra, a i onima koji su vec izbaceni plate utesnu sumu i privedu sezonu kraju.

#122 mr@ki

mr@ki
  • Members
  • 1,080 posts

Posted 29 December 2007 - 11:27

A ko je ovde rekao da je ta zena kriva za nesrecu? :rolleyes:

Ona nema veze sa nesrecom, ali ima sa odabirom kandidata i upropastavanjem VB kod nas. Ona je samo pomenuta u kontekstu mojih predloga Emotionu sta raditi naredne sezone. Emotion zaista nije kriv za nesrecu ( za neke druge stvari jeste) iako ih mnogi okrivljuju. Mislim da sada zaista ne treba pristajati ljudima na muku i kriviti ih povodom toga.
Sada je dovedeno u pitanje i odrzavanje narednih serijala. Emotion treba da povrati poverenje ljudi tako sto ce naredne sezone organizovati dobar show i pokazati da VB kod nas stvarno ima smisla. Ali s takvim "ekspertima" poput doticne gospodje nema puno sanse za to. Samo u tom kontekstu je pomenuta.

Zar je bitno sad kakva ce sledeca sezona biti?Mislim da je sve sem toga da su 3 zivota izgubljena sad nebitno...
Mozemo kritikovati VB po raznim tackama, ali ne i za nesrecu.Sad pogledah na njihovom forumu i vidim da takvo raspolozenje vlada.Krive produkciju, rasporedjuju pare... jezivo. Kao da je sad najbitnije sta ce biti dalje s programom.Izgleda da bi neki ljudi voleli gledati uzivo kako saopstavaju ukucanima da su im kolege poginule.E to je vec bolesno...
edit:
Ne verujem da su ugovorom bili obavezani da idu na zurke.A opijanje i ostalo, to je verovatno bio njihov nacin zivota i pre VB, kao i vecini mladih, nisu ih ovi terali da piju...Uostalom, navodi se da je uzrok neprilagodjena bezina, ne alkohol.
Pise da su isli na zurku isto kod nekog bivseg ukucanina...

Edited by mr@ki, 29 December 2007 - 11:40.


#123 larkin

larkin
  • Members
  • 57 posts

Posted 29 December 2007 - 12:39

Evo...završavaju sezonu što je i bilo jedino moguće i razumno posle ovakve tragedije.

Sa vesti b92:

Prekida se šou Veliki brat

S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuća Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB. "Takođe, mislimo da je pravedno da jednog od ukućana posle gotovo stotinu dana ipak proglasimo pobednikom na osnovu glasova gledalaca", stoji u zajedničkom saopštenju.

"Emotion i B92 izrazavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju.

Večerašnja emisija u 21 h biće posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

Pobednik će biti izabran direktnim glasanjem i proglašen bez publike.

#124 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 29 December 2007 - 13:35

Bas mi je zao...Ne znam sta drugo da kazem... Tri mlada zivota odneta. :rolleyes:

p.s. Treba uraditi split teme

#125 Odraz B92

Odraz B92
  • Members
  • 124 posts

Posted 29 December 2007 - 14:03

Evo...završavaju sezonu što je i bilo jedino moguće i razumno posle ovakve tragedije.

Sa vesti b92:

Prekida se šou Veliki brat

S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuća Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB. "Takođe, mislimo da je pravedno da jednog od ukućana posle gotovo stotinu dana ipak proglasimo pobednikom na osnovu glasova gledalaca", stoji u zajedničkom saopštenju.

"Emotion i B92 izrazavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju.

Večerašnja emisija u 21 h biće posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

Pobednik će biti izabran direktnim glasanjem i proglašen bez publike.


Kratak apdejt poslednjeg pasusa: Olučeno je da ipak ne bude ni glasanja, ni proglašenja pobednika. Nagrada će biti podeljena svim finalistima koji su trenutno u kući.

#126 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 December 2007 - 14:34

iz pijeteta prema poginulim učesnicima "velikog brata" i tragedije koja je zadesila njihove porodice mislim da ovu temu treba zaključati.