Jump to content


Photo
* * * - - 3 votes

Manchester United


  • Please log in to reply
8211 replies to this topic

#7021 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 13 February 2017 - 04:05

Ne precenjujem ja toliko kvalitet ovog tima Uniteda, poprilicno ocigledno, kad od starta sezone dajem vece sanse Totenhemu i Arsenalu da budu ispred.
Samo konstatujem da kako je bilo, -9 od 4th, sad je odlicno.

Arsenal ce ja mislim i da zavrsi kao drugi, jer ovo sto su igrali ovako lose, ne mogu ovako da nastave a nisu pali u ponor (sto neka izvlacenja, sto sudije)... dovoljno su dobar i uigran tim da bi igrali ovako do kraja sezone. Samo sto sam siguran, tj ubedjen da ce se ostala 3 kluba tek muciti, pre svega City i Liverpul. 
Koji po igri na terenu u poslednjih 15,20 kola svakako jesu losiji tim od Uniteda.
Vrati malo topic unazad i procitaj sta sam rekao za Liverpul, mislim bas pre ove serije losih rezultata... da nisu dovoljno kvalitetan tim da bi izdrzali, i da su se drzali visoko na fanaticnu energiju, koja se trosi i od svih ekipa iz top6 ce imati najvise meceva kad su kao izduvan balon. I to nema veze sa tim sto oni ne igraju LS. 

United je prvi deo sezone napravio to sranje sa bodovima, kad pored nekih glupih gubljenja poena nije imao glavne igrace u formi. Dugo su ubedljivo najbolji igraci u Junajtedu bili Valensija i Erera, sa Zlatanom koji je imao svoje momente. Cak je i De Gea imao jedan od losijih perioda od kako je dosao u Utd, i cak smo zbog njega izgubili neke bodove.
Kako je Mou definitivno vratio iz kanala Miktarijana, deluje da slicnu stvar radi sa Marsijalom. Pogba je mnogo strpljiviji i rastereceniji nego na pocetku,to je totalno drugi tim...ako mu uspe u potpunosti do kraja sezone to i sa Marsijalom, onda alal mu vera pre svega na hrabrosti da tako strogo postupas sa skupom akvizicijom i takvim potencijalom.

Tvoj klub je vodio u 2 navrata Murinjo, trebalo bi jos bolje da znas da mu je jedan od kvaliteta sto zna kako da odrzi formu tima i da tim nema puno povreda. Mene je Murinjov Chelsea uvek zbog toga plasio, uvek sam racunao unapred da ce njegov tim biti onaj sa najmanje povreda.


Edited by Nigel Hayes, 13 February 2017 - 04:07.

  • 0

#7022 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 13 February 2017 - 16:49

Poprilicno adore-ujem igru Mkitarijana. To je za mene igrac poslednje trecine.

https://twitter.com/...875052321103872


https://twitter.com/...036327856631808


  • 0

#7023 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 13 February 2017 - 16:58

Moram reci da sam prijatno iznenadjen njegovim igrama. Dobar je on uvek bio, nisam samo bio siguran kako ce se adaptirati na PL i veliki klub, na velika ocekivanja, dal ce popraviti finishing... Covek je sve skockao i Mo ga je izdrilovao i sacekao i sad je top. Levo od njega Marsi, desno Grizman da dodje, ispred Ibra i kasnije Rasford i za nas zime nema. Pozadi Pogba i Erera i tip top smo.
  • 3

#7024 nine33

nine33
  • Members
  • 1,118 posts

Posted 16 February 2017 - 13:26

21:05 OT protiv Saint - Etiennea.

 

Brat protiv brata, Paul i Florentin. :)

 


  • 0

#7025 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 16 February 2017 - 18:12

Predvidjam tacan rezultat od 2 0.
  • 0

#7026 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 February 2017 - 22:31

Martial > Pogba
  • 0

#7027 SunZero

SunZero
  • Members
  • 8,304 posts

Posted 16 February 2017 - 23:09

Ibrahimovic  :hail:  :hail:  :hail: 

 

uterao mi solidnu lovu u dzep iz nikakve igre

 

sa druge strane Manchester vrlo slab kao i citav engleski fudbal trenutno

 

uvek se iznova shokiram kad vidim da Mata jos izigrava fudbalera, i to u jednom Junajtedu

 

Pogba ima vrlo mali do nikakav impakt na igru kad se uzme u obzir sav hajp i lova


  • 0

#7028 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 16 February 2017 - 23:27

Mata se toliko uziveo u ulogu Inzaghi-a da vise ne gleda da se ponudi za pas, da se povuce i da utice nesto na igru.
Liku se fudbal sveo samo na utrcavanja  u prazan prostor iza ledja odbrane i na pracenje gde moze da zavrsi lopta u nekim napadima, ofanzivno pozicioniranje u sesnestercu, te anticipacije odbitaka, guzve itd.
Sa Mkitarijanom smo jedno 3 puta bolji jer je on 10 puta bolji fudbaler od Mate. A igra satro neku desetku, neki plej, inside forward, koj djavo... Nidje veze. Moju babu ne bi proso 1v1 a nesposoban je da se izbori da bude iole uticajan u razvijanju igre. 
Nulta uticajan igrac na igru, i to malo kad proba pojedu ga kao od sale, nista ne moze da uradi.
Jos sad igrali sa Felainijem, 2 igraca manje kad Pogba i Erera prime loptu i treba da je gurnu napred.

Inace Martial je bolji fudbaler od Pogbe, u to niko ne moze da me ubedi. I on je igrac oko kojeg treba da se pravi United, on i Martial. Ni Pogba, ni Grizman u slucaju da dodje. 
Pakleni igraci obojica, pakleni. Martial primi loptu na 40 metra i cim nije totalno gusto postavljena odbrana nize igrace ko od sale, kao da im iskljucuje R1.

 


  • 0

#7029 djolesrb

djolesrb
  • Members
  • 9,837 posts

Posted 16 February 2017 - 23:38

E BB ako nisi video, a pošto si pominjao da puštaju dobru muziku na OT pre početka meča, ima na Deezeru Junajtedov kanal i kače te plejliste. Ja tek sad naleteo na to, ima za sve tekme ove sezone.

 

Ima i nekih plejlisti Švajnštajgera, Lingarda i Janga. Na Švajnštajgerovoj Severina ft Ministarke - Uno Momento :D


  • 2

#7030 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 16 February 2017 - 23:51

Predvidjam tacan rezultat od 2 0.

Zamal da pogodim. 

Zadovoljan sam. Mi tek treba da povratimo strah kod protivnika kad zakorace na OT, dobrim igrama i rezultatima u kontinuitetu. Niko vise nije toliko naivan da ce sam da se preda pa tako ne i stabilan Liga 1 prvoligas ( Francuski Everton npr ). Dobro je ovo. 3 0 sa prosecnom igrom nakon 30og minuta. 

Sad mozemo maksimalno da igramo mec u prvenstvu za 10 dana a u Francuskoj izvesti kombinovan tim. Nikako drugi tim ali pojedini igraci mogu da odmore tako sto ce poceti mec sa klupe... 

 

U 16 mi je zelja Roma. Svakako bi negde na njih naisli ako hocemo titulu a mislim da je vreme da se izmerimo sa jednim ozbiljnim Evropskim timom, koji nam u poslednje vreme lepo lezi btw :D

Nakon toga u 8 u 4 i finale je nevazno kad si izbacio njih. Naravno moze tu i neki Gent ako prodje ili Anderleht, Fiorentina, Genk... Al zelim Romu :D


  • 1

#7031 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 17 February 2017 - 00:43

Nisam gledao cio mec ali nije St Etjen nimalo bio los to sto sam ja gledao, okej ekipa ali opet klasa je bila ocigledna...
Veliki ali veliki problem je previse arogancije u ekipi, u fazonu ej mi smo igraci Utd i ima svi da nam se sagnu a to bas ne ide tako...

Marsijal je ubedljivo najbolji igrac Utd, kako decko igra a tek ce da bude jos bolji i oko njega i Rasforda treba graditi tim a Pogba da bude taj marketinski trik ali isto jako dobar igrac...
Mogao bi Zoze da odmori Ibru protiv Blekburna, da malo pogledamo kako je Utd jos ubitaciniji i pokretljiviji naprijed bez Ibre
  • 0

#7032 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 17 February 2017 - 02:52

E BB ako nisi video, a pošto si pominjao da puštaju dobru muziku na OT pre početka meča, ima na Deezeru Junajtedov kanal i kače te plejliste. Ja tek sad naleteo na to, ima za sve tekme ove sezone.

 

Ima i nekih plejlisti Švajnštajgera, Lingarda i Janga. Na Švajnštajgerovoj Severina ft Ministarke - Uno Momento :D

Uvek sam se pitao sta rade u vezi, sad i u braku, ti glupi i ograniceni ljudi kad su sam, kako provode vreme. Kako ubijaju momente te njihove dosade prouzrokovane ogranicenoscu...
Sad znam za Anu Ivanovica i Bastijana da slusaju Severinu, a mozda i gledaju : ))))


  • 0

#7033 nine33

nine33
  • Members
  • 1,118 posts

Posted 17 February 2017 - 14:45

Pogba izjavio da je vise puta pogodio okvir gola ove sezone kod nas nego za 4 godine dok je igrao u Juventusu, sto je i tacno. :D


  • 0

#7034 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 17 February 2017 - 14:56

ona glava od sinoc i plus utakmice iz PL, ima 8 ili 9... ne znam da l je u ostalim nePL tekmama imao neke stative i prece, ako je imao, ima ih i vise :o


  • 0

#7035 nine33

nine33
  • Members
  • 1,118 posts

Posted 19 February 2017 - 19:35

Kakve asistencije Mikija i Pogbe.

 

:hail:  :hail:


  • 0