Jump to content


Photo
- - - - -

Problemi


  • Please log in to reply
1486 replies to this topic

#1336 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 18 January 2018 - 19:56

Više ljudi nije prihvatilo da moderišu, a što se tiče metoda... radimo najbolje što umemo i u skladus a raspoloživim vremenom.


  • 0

#1337 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 18 January 2018 - 20:07

Evo ja se javljam da moderisem, ako je vec tolika potreba za novim moderatorom.
  • 2

#1338 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 18 January 2018 - 20:30

Eto, reshen problem, dechko totalno na mestu, zadovoljstvo ga chitati, a dragovoljan je. :) Shta se cheka?
  • 1

#1339 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 18 January 2018 - 20:34

Eto, reshen problem, dechko totalno na mestu, zadovoljstvo ga chitati, a dragovoljan je. :) Shta se cheka?

Slazem se. :)


  • 1

#1340 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 18 January 2018 - 21:37

Evo ja se javljam da moderisem, ako je vec tolika potreba za novim moderatorom.

Ti!?

Ni u ludilu. vec si se u nekoliko postova pokazao kao ostrascen, a pisao si i da nekoga stavljas na "ignore" listu. Kad si mod, nema ignore, treba da citas i ono sto te mozda licno ne zanima.

 

Postoji nekoliko forumasa koje bih predlozio, no pitanje je imaju li vremena i volje da se bave takvim coravim poslom.

A ovi koji vec jesu modovi rade sasvim dobro, uzimajuci u obzir da je forum ipak aktivnost u slobodno vreme. Ne stignu ljudi sve i uvek.


  • 2

#1341 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 18 January 2018 - 21:48

Ti!?
Ni u ludilu. vec si se u nekoliko postova pokazao kao ostrascen, a pisao si i da nekoga stavljas na "ignore" listu. Kad si mod, nema ignore, treba da citas i ono sto te mozda licno ne zanima.

Postoji nekoliko forumasa koje bih predlozio, no pitanje je imaju li vremena i volje da se bave takvim coravim poslom.
A ovi koji vec jesu modovi rade sasvim dobro, uzimajuci u obzir da je forum ipak aktivnost u slobodno vreme. Ne stignu ljudi sve i uvek.

 

Ne mogu da shvatim kakve gluposti pishesh. Ne moze biti mod zato shto je stavljao ljude na ignore kao forumash, to mu dodje kao neki verbalni delikt ....... a mozda ima obichaj i da se najede belog luka i podrigne dok pishe postove.  :lol+: 

Chovek bez strasti je zombi, tako da si i ti manje/vishe ostrashcen samo to ne znash. Izgleda te negde A Sad dobro nagazio i ostrastio te :)

 

Pitanje je valjda da li kao mod neko moze kontrolisati svoju ostrashcenost, a jedini nachin da se to u(s)tvrdi je da mu se daju mod ovlashcenja.


Edited by Denis Jasharevic, 18 January 2018 - 23:12.

  • 1

#1342 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 18 January 2018 - 23:13

Admin svakako ne bi prihvatio da moderator bude neko ko ima toliko prekršaja, a ova tema je takođe počela da odlazi u pogrešnom smeru.

 

Razmatra se trajno banovanje članova koji razvodnjavaju diskusije već duže vreme, pa nemoj da neko kaže da nije bilo upozorenja.


  • 0

#1343 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 18 January 2018 - 23:28

Admin svakako ne bi prihvatio da moderator bude neko ko ima toliko prekršaja, a ova tema je takođe počela da odlazi u pogrešnom smeru.

Razmatra se trajno banovanje članova koji razvodnjavaju diskusije već duže vreme, pa nemoj da neko kaže da nije bilo upozorenja.


Koliko to prekrsaja imam? Verovatno imam najmanje prekrsaja od svih koji pisu na politici, ako se gleda duzina boravka na forumu, verovatno sam medju najmanje kaznjavanim forumasima na celom forumu. Znas da postujem i cenim tvoj rad, ali ovo nije nikakav argument, onda niko ne bi ni mogao da bude moderator.
  • 0

#1344 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 18 January 2018 - 23:36

Koliko to prekrsaja imam? Verovatno imam najmanje prekrsaja od svih koji pisu na politici, ako se gleda duzina boravka na forumu, verovatno sam medju najmanje kaznjavanim forumasima na celom forumu. Znas da postujem i cenim tvoj rad, ali ovo nije nikakav argument, onda niko ne bi ni mogao da bude moderator.

 

Ja nikada nisam banovan, a drugi sam po broju postova u istoriji foruma.

 

Iako bi mnogi da me navuku na tanak led. Ne samo na Politici.

 

Jeste argument, i mozda bi ta diskusija i bila zanimljiva (pod uslovom da ostane normalna, u sta sumnjam), ali se slazem sa Vasom da nije za ovu temu.


  • 0

#1345 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 18 January 2018 - 23:37

Znaš i sam koliko ih imaš jer bi trebalo da ti se prikaže, a u prethodnom postu sam sasvim jasno napisao sledeće:

 

Admin svakako ne bi prihvatio da moderator bude neko ko ima toliko prekršaja...

 

 

Reč toliko je upotrebljena samo da označi količinu, ali ne nužno i preteranu količinu, a što se tiče ostalog, moderatorska ovlašćenja daje administrator a ne moderatori.


  • 0

#1346 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 18 January 2018 - 23:49

Hvala na odgovoru.

Ostajem pri uverenju da vam je potreban novi mod i jedan valjani reset na PDFu.
  • 0

#1347 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 18 January 2018 - 23:49

Ja nikada nisam banovan, a drugi sam po broju postova u istoriji foruma.

Iako bi mnogi da me navuku na tanak led. Ne samo na Politici.

Jeste argument, i mozda bi ta diskusija i bila zanimljiva (pod uslovom da ostane normalna, u sta sumnjam), ali se slazem sa Vasom da nije za ovu temu.


Mislim da tebe vise hoce da navuku na tanak led na sportu nego ovde, na politici.

Sa druge strane ti vec jesi moderator, ili si podneo ostavku, nisam bas najbolje ispratio. Verovatno nisu nikad banovani ni ostali koji su bili moderatori, ali takvih medju forumasima nema, tako da nije argument.

Da sam ja moderator, bio bi banovan, kao i svi ostali koji ucestvuju u raspravi o USA. Naravno na kratku kaznu, a tema bi bila zakljucana neko vreme. :-)
  • 0

#1348 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 18 January 2018 - 23:53

Mislim da tebe vise hoce da navuku na tanak led na sportu nego ovde, na politici.

Sa druge strane ti vec jesi moderator, ili si podneo ostavku, nisam bas najbolje ispratio. Verovatno nisu nikad banovani ni ostali koji su bili moderatori, ali takvih medju forumasima nema, tako da nije argument.

Da sam ja moderator, bio bi banovan, kao i svi ostali koji ucestvuju u raspravi o USA. Naravno na kratku kaznu, a tema bi bila zakljucana neko vreme. :-)

 

I to govori o tome koliko bi bio dobar moderator, posto ti jesi bio banovan, a ja nisam. Iako tada vise nisam bio moderator.

 

Inace, sasvim je moguce i desavalo se da moderator bude banovan. Ja sam imao petocifreni broj postova pre nego sto sam postao moderator, i ni na Sportu ni bilo gde drugde nisam koristio svoju poziciju da nekog navucem na tanak led, cak sam i prilikom kaznjavanja uvek bio jako blag.

 

No dobro, idemo u off, Vasa je apelovao da bi trebalo stati i ja stajem.


  • 0

#1349 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 18 January 2018 - 23:56

Znaš i sam koliko ih imaš jer bi trebalo da ti se prikaže, a u prethodnom postu sam sasvim jasno napisao sledeće:


Reč toliko je upotrebljena samo da označi količinu, ali ne nužno i preteranu količinu, a što se tiče ostalog, moderatorska ovlašćenja daje administrator a ne moderatori.


Sve ok.

Ja sam to vise iz sale napisao, sa druge strane, posto vidim da su reakcije pozitivne, a siguran sam da bi taj posao obavljao sasvim korektno, ako stvarno postoji potreba za prosirenje moderatorskog tima i pomoc u obavljanju tog posla ja se dobrovoljno prijavljujem.
  • 0

#1350 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 19 January 2018 - 00:00

Hvala obojici na razumevanju, što najiskrenije poštujem.


  • 0