Jump to content


Photo

"Sto ti oci sijaju? Narkomane!"


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
172 replies to this topic

#166 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 September 2007 - 19:57

"...kakve ti veze imas sa vojvodinom i sta je to uopste?..."
lala backi

Ja?
U poverenju, jedan mi deda (ocev otac) bio iz Vrsca, a jedna baba (oceva majka) iz Backe, a zavrsila somborsku preparandiju 1907. Medjutim, ne znam zasto ja to takvoj budali kao ti pisem.
Ti, uostalom, i tako nemas pojma sta je bila somborska preparandija.
Lalo, nemoj stalno da ispadas glup u drustvu... :rolleyes:

#167 porfirijepetrovic

porfirijepetrovic
  • Members
  • 129 posts

Posted 13 September 2007 - 20:50

sad sam odgledo celu emisiju na jutjubu, neko mi uzo dva sata zivota i morace da mi platidu pretrpljenu bol!

velja je bio ko sto se i ocekiva. a ako smem ponuditi savet kostresu: bracika, sledeci put se lepo spremi, nauci podatke napamet, imaj pri sebi 5-6 gadni pitanja... slabo si mi vlado ugovorom o koncesiji, slabo si vlado brojkama, ne moze se tako pred velju. vala te je spustio na svoj nivo i pobedio na iskustvu. vala jeste.

#168 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 13 September 2007 - 20:57

sad sam odgledo celu emisiju na jutjubu, neko mi uzo dva sata zivota i morace da mi platidu pretrpljenu bol!

velja je bio ko sto se i ocekiva. a ako smem ponuditi savet kostresu: bracika, sledeci put se lepo spremi, nauci podatke napamet, imaj pri sebi 5-6 gadni pitanja... slabo si mi vlado ugovorom o koncesiji, slabo si vlado brojkama, ne moze se tako pred velju. vala te je spustio na svoj nivo i pobedio na iskustvu. vala jeste.

Velja za predsednika

#169 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 13 September 2007 - 21:27

imam napismeno, ali to nije nesto bitno, niti to stavljam kao nesto cime se ponosim u smislu sovinizma..
govorio sam u kontekstu stvaranja novog osecnja pripadnosti..da ne kazem nacije..

da ti nije neshto bitno, ne bi ga pominjao.
ok, ti si bolji od njih i imash napismeno. na to cemo da se naslonimo.
u kontekstu stvaranja novog osecanja pripadnosti, da ne kazem nacije, pa jel to prvo ikad stvoreno osecanje pripadnosti od izbacivanja iz rajskog vrtaa? ili je koje po redu? ali tvoje je vazno i utemeljeno, a nechije nije. i ti si univerzalni arbitar za tu stvar?

#170 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 September 2007 - 21:30

To thermal bug:
Previse komplikovano - lala to nece shvatiti. Mozes li prostije?

#171 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 13 September 2007 - 21:40

To thermal bug:
Previse komplikovano - lala to nece shvatiti. Mozes li prostije?

ne moze, iznerviracu se gadno, pa cu prestati da biram rechi, smutice mi se plava krf dronjavih seljaka & crnih rudara, koji su znali da sabiraju razlomke :rolleyes:
(ali to nije vazno, pa necu insistirati, samo cu pominjati kad mi se ukaze :huh:)

#172 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 September 2007 - 21:47

Bedno; a nemas knjige u kojima tvoje poreklo pise od postanka sveta?
Ja, kao sada britanski drzavljanin, znam moje poreklo sve do Vilijama Osvajaca, pa me cudi da mi kraljica jos uvek nije podarila plemstvo. :rolleyes:

#173 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 13 September 2007 - 22:01

Da.da bi bio ''vojvodjanin'' ''vojvodjaner'' ili kao sto to autonomasi vole ''voivodjanin'' bez ''j'' moras da ispunis bar ta dva uslova..
Ne kazem da su jedini..
Jer zamislite da neko stavi ''krov'' iznad Zagorja i Slavonije i nazove to autonomnom pokrajinom ''Severnija''a sve stanovnike te pokrajine nazove severnjaci..A oni se identifikuju sa tim..
Vidis da je to nemoguce zamisliti... To moze da se desi samo u Srbiji uz pomoc komunista...svih boja, sem crnih.

I ti si isto luta cofek kao i onaj drugi. Da ti pravo kazem, vas treba pozatvarati. Pa vas onda treba leciti, nema druge. Nije vam dosta bilo 20 godina ispravljanja vekovnih nepravdi, nego bi jos da ih ispravljate. One od vas koje je nemoguce izleciti, treba istusirati, ako me razumes, i gotova stvar. Tako se to radi.