Jump to content


Photo

Češko-hrvatski rat...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
37 replies to this topic

#16 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 07 September 2007 - 13:21

QUOTE
ali to proglasavati hitom s pozivanjem na >zelje slusatelja<?


Nije ova pjesma ni po cemu losija od "Štikle" koju smo ponosno slali na Euroviziju.

Mislim, ne vjerujem oko cega vi pravite problem. Pjesma je tupava, ali ju nitko ne shvaca ozbiljno. Osim eto vas nekolicne. A da je ukus publike mizeran, pa to nije novost. smile.gif

Btw, ovaj topic je za chit-chat, ako ne i deponiju.

#17 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 07 September 2007 - 13:35

QUOTE(Altea @ 7 Sep 2007, 14:21) <{POST_SNAPBACK}>
Nije ova pjesma ni po cemu losija od "Štikle" koju smo ponosno slali na Euroviziju.

Mislim, ne vjerujem oko cega vi pravite problem. Pjesma je tupava, ali ju nitko ne shvaca ozbiljno. Osim eto vas nekolicne.
A da je ukus publike mizeran, pa to nije novost. smile.gif

Btw, ovaj topic je za chit-chat, ako ne i deponiju.


ja ju ne shvacam ozbiljno

ali "zakljucak" koji izvlacim iz >zelje slusatelja< shvacam - ozbiljno. biggrin.gif

#18 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 07 September 2007 - 15:03

QUOTE(Slaven @ 7 Sep 2007, 09:59) <{POST_SNAPBACK}>
*cuj foru .. zezancija .. nista ozbiljno .. komon .. a tamo se navalilo "covjeku iskopati oci" jer joj Rivu >slazu< Purgeri.

posteno, nema sto!


O, blagi Bože... frusty.gif frusty.gif

Da, bacajte na Deponiju.

#19 starks

starks
  • Members
  • 1,049 posts

Posted 07 September 2007 - 18:33

QUOTE(Slaven @ 7 Sep 2007, 14:07) <{POST_SNAPBACK}>
vec smeta ono - sto i ti sam naglasavas - da se toliko ljudi u Hrvatskoj primilo na tu pjesmu (ti to navodis pod saucesce).


ma to je fraza...

primaš se ko sućut rolleyes.gif

poz

#20 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 07 September 2007 - 19:14

QUOTE(starks @ 7 Sep 2007, 19:33) <{POST_SNAPBACK}>
ma to je fraza...




znam starks, no se ove dvi gore ne slazu za daljni "upljuv" po pjesmici >sumenki< kao prosjeku - stanja,
kako muzickog tako i svekolikog odgoja u Hrvatskoj, pa bih sa tom tvojom frazom i zavrsio.


no jedno moram nadodati : baviti se turizmom nije lak posao, nazalost u nas to i nadalje rade - amateri.
jednom Talijanu, Grku, Spanjolcu, Portugalacu, Turku a u posljednje vrijeme i Bugaru nepada napamet pozvati Nijemaca u goste
i rugati mu se kako mu zena ima dlakave noge ...


mi eto, Nijemca (sem Bayerna i to sve manje i manje) vise nesto ni nevidjamo al' zato kompenziramo tako sto Cehinjama "zagledamo" u gacenke.

dok i njima ne dopizdimo svojom bahatoscu.

#21 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 07 September 2007 - 20:31

QUOTE
no se ove dvi gore ne slazu za daljni "upljuv" po pjesmici >sumenki< kao prosjeku - stanja,
kako muzickog tako i svekolikog odgoja u Hrvatskoj, pa bih sa tom tvojom frazom i zavrsio.


Ama prokomentirala sam ukus publike, sto ces vise - da sad pravim iz stupidnog pjesmuljka medjudrzavni problem? blink.gif

Kad sam prvi put cula doticni uradak, mislila sam da to pjeva neki Ceh. Onda su se lokalni galebovi zezali da to Cesi pjevaju Hrvaticama i umirali od smija, dok "slavni" autor nije objavio tko kome pjeva i opet su svi umirali od smija. Mislim, stvarno nisam cula da se itko uvrijedio, osim mozda zena koje su, a koliko cujem u skandinavskim zemljama to postaje trend, ekoloski osvijestene, pa uzgajaju sumice, (jbt ne vjerujem da uopce diskutiram o ovakvim glupostima
laugh.gif ) iako sumnjam da bi tek njih ovakva idiotarija mogla uvrijediti. Niti je ta pjesma teski hit koji svi vrte 5 puta dnevno.

A sad malo ozbiljno.

Ceha ima k'o pljeve i vecina njih je bahata, neuredna i bezobrazna. Isto kao i Mađari koji su masovno pokupovali i izgradili apartmane, pa stancaju lovu iznajmljujuci na crno, bez prestanka, citavu sezonu. A kad im dodje inspekcija i zapecati apartmane, a njih protjera iz Hrvatske, onda se jos nadju uvrijedjeni. dry.gif

Edited by Altea, 07 September 2007 - 20:33.


#22 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 07 September 2007 - 20:47

QUOTE(Altea @ 7 Sep 2007, 21:31) <{POST_SNAPBACK}>
A sad malo ozbiljno.
Ceha ima k'o pljeve i vecina njih je bahata, neuredna i bezobrazna. Isto kao i Mađari koji su masovno pokupovali i izgradili apartmane, pa stancaju lovu iznajmljujuci na crno ...



Altea ima straks pravo - to je samo fraza wink.gif


QUOTE
A kad im dodje inspekcija i zapecati apartmane, a njih protjera iz Hrvatske, onda se jos nadju uvrijedjeni. dry.gif



ja ne znam ni jednoga kojeg su protjerali ali zato znam "gomilu" njih koji su im prodali tj. omogucili da grade apartmane i iznajmljuju iste na crno.


*ali dobro, ta prica bi nas odvela daleko od sumenki i gacenka .. u samu "srz" teme Drustvo (a ni naslov nije bas prikladan) , pa bih i ja predlazio da se OVO odlozi ..

do daljnjega.

#23 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 07 September 2007 - 20:48

Definitivno se pretjeralo.

Raspravljajući o debilnoj pjesmici (čak se našlo i onih koji su šokirani glupošću texta, kao da je autoru bila namjera izigravat Mozarta happy.gif ), stigosmo od stručne ekspertize Hrvata kao bezobraznih i bahatih domaćina, all the way do seksizma. blink.gif

Inače, da, pjesma je stvarno bila veliki hit na obali ovog ljeta.
Fak, selim se. dry.gif

#24 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 07 September 2007 - 21:33

QUOTE(Hannah @ 7 Sep 2007, 21:48) <{POST_SNAPBACK}>
stigosmo od stručne ekspertize Hrvata kao bezobraznih i bahatih domaćina, all the way do seksizma. blink.gif



i sve bi to jos bilo dobro, da je u 8 mjesecu bilo 2 dana sunca al' nije (ga bilo)




*starks je pomenuo jednu frazu ja cu drugu koja kaze : leglo mu (joj) ka budali samar ... pase nekako uz : primas se ka saucesce

#25 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 07 September 2007 - 21:44

QUOTE
ja ne znam ni jednoga kojeg su protjerali


Ja ih znam bar desetak. I sve ih protjeralo ovog ljeta. smile.gif



QUOTE
Altea ima straks pravo - to je samo fraza


A ti se primio


QUOTE
jednom Talijanu, Grku, Spanjolcu, Portugalacu, Turku a u posljednje vrijeme i Bugaru nepada napamet pozvati Nijemaca u goste
i rugati mu se kako mu zena ima dlakave noge ...


wink.gif

#26 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 07 September 2007 - 21:48

QUOTE(Slaven @ 7 Sep 2007, 22:33) <{POST_SNAPBACK}>
i sve bi to jos bilo dobro, da je u 8 mjesecu bilo 2 dana sunca al' nije (ga bilo)
*starks je pomenuo jednu frazu ja cu drugu koja kaze : leglo mu (joj) ka budali samar ... pase nekako uz : primas se ka saucesce


Baš ne znaš kad treba prestat, hm? smile.gif
Zayebancija ti nije legla / nisi je skužio, tu završimo. Ili, nastavi s moraliziranjem, whatever.

A za nedostatak sunca, naravno, krivim Čehinje. sleep.gif

#27 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 07 September 2007 - 21:51

QUOTE(Altea @ 7 Sep 2007, 22:44) <{POST_SNAPBACK}>
Ja ih znam bar desetak. I sve ih protjeralo ovog ljeta. smile.gif


hebalo zeca i protjerivanje .. pa jos u'srid lita rolleyes.gif

QUOTE
A ti se primio
wink.gif



a malo da, tj. di necu .. ipak su u pitanju sumenke i gacenke Cehinja s Jadrana


poz

#28 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 07 September 2007 - 22:03

QUOTE
a malo da, tj. di necu .. ipak su u pitanju sumenke i gacenke Cehinja s Jadrana



A ma ne. Vidi sta kaze vrli nam autor:

"Kantautor, 31-godišnji Sinjanin Bobo Knežević, nije ni sanjao o takvom uspjehu. Čak u početku nije vjerovao svojoj rodbini i prijateljima da je Dalmacija luda za njegovom pjesmom.
Ovaj fitness trener je povjerovao da je postao zvijezda tek kada mu je sretnu vijest rekao fra Anđelko, velečasni koji trenira u njegovoj teretani u Velikoj Mlaki kod Zagreba.
'Pjesma "Co to maš?" posvećena je higijenskim navikama svih žena, ne samo Čehinja koje sam odabrao iz pjesničke slobode. Inspiracija mi je bio pokret "galeba" koji su sedamdesetih i osamdesetih godina prošloga stoljeća po Dalmaciji zavodili strankinje. Naime, tih godina su u modi bile raskošne stidne dlake. U svakom slučaju "Co to maš?" je predivna ljubavna pjesma', tvrdi Bobo za svoju uspješnicu te dodaje kako je hit napisao prema vlastitom iskustvu sa ženskim stidnim dlakama."


laugh.gif & jbt koji retard puke.gif

#29 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 07 September 2007 - 22:23

QUOTE
Inspiracija mi je bio pokret "galeba" koji su sedamdesetih i osamdesetih godina prošloga stoljeća po Dalmaciji zavodili strankinje.
Naime, tih godina su u modi bile raskošne stidne dlake.



ne samo da je retard no i laze biggrin.gif (vjerujem iz neznanja)


moda 70tih i 80tih raskosne stidne dlake? ajde molin'te .. kakve su to gluposti?



*doduse znalo je koji put i ostati pokoja na nepcu al' rijetko .... hehe




Dint' 'o scuro
e chi me vede
si sapisse che può
dà matina e sera
t'aggio visto crescere e cantà
t'aggio visto ridere e pazzià
dint' 'o scuro
e nun se crede
si sapisse votta a
passa stà jacuera
t'aggio visto chiagnere e jastemmà
t'aggio visto fottere e scannà

bona sera bella 'mbriana mia !
ccà nisciuno te votta fora
bona sera bella 'mbriana mia !
rieste appiso a nu filo d'oro
bona sera aspettanno
'o tiempo asciutto
bona sera a chi avanza
'o pede c'ò core rutto


Pino Daniele

#30 starks

starks
  • Members
  • 1,049 posts

Posted 07 September 2007 - 23:51

QUOTE(Slaven @ 7 Sep 2007, 22:33) <{POST_SNAPBACK}>
i sve bi to jos bilo dobro, da je u 8 mjesecu bilo 2 dana sunca al' nije (ga bilo)
*starks je pomenuo jednu frazu ja cu drugu koja kaze : leglo mu (joj) ka budali samar ... pase nekako uz : primas se ka saucesce


bilo je Slavene..kako nije bilo...ne znan di si ti bio,no bilo je malo vjetrovito prvih dana 8og miseca..i sveukupno 2 kišna dana...25 dana preko 30...uz dosta dana
od skoro 40ak stupnjeva...barem u Dalmaciji

no znam što oćeš reći....turizam je varljiva i vrlo krhka stvarčica...i treba ga handle with the care...

ali koliko se ja sjećam neki Talijan je grdno uvrijedio Švabe prije nekoliko godina...a Italiju posjeti oko 9 mil. Švaba

no Hrvatska se tek uči turizmu...biti će tu i uspona i padova...

P.S.

a što Česi kradu u mjenjačnicama u Pragu...