Jump to content


Photo

Vip Mobile


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
21 replies to this topic

#16 mr@ki

mr@ki
  • Members
  • 1,080 posts

Posted 12 August 2007 - 14:43

QUOTE(Atreid @ 11 Aug 2007, 18:43) <{POST_SNAPBACK}>
Ja uzeo karticu iz zezanja pa je turio u stari Ericsson s868. Kako VIP nema mreze u NSu, tako se kaci na MTSovu, pa je kvalitet ka i u MTSa. Da bi stvarno i presao na VIP licno su mi podrebne dvije stvari, da nema Rominga sa VIPom u HR i da uvedu portabilnost broja posto mi se moj broj sa Telenora nikako ne napusta. Inace, od jeseni ce da krene ozbiljnija trka, a od VIPa se bolji uslovi mogu ocekivati tek iza nove godine.

To sto koristi njihovu mrezu svakako ne znaci da je i isti kvalitet.Znam nekoliko ljudi koji su kupili ove kartice i imaj velike probleme sa mrezom.Sta mi znaci da je i dinar/minut kad ne mogu dobiti nekoga iz 5 pokusaja, i onda kad dobijem posle par sekundi pukne veza...

#17 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 12 August 2007 - 16:32

QUOTE(mr@ki @ 12 Aug 2007, 13:43) <{POST_SNAPBACK}>
To sto koristi njihovu mrezu svakako ne znaci da je i isti kvalitet.Znam nekoliko ljudi koji su kupili ove kartice i imaj velike probleme sa mrezom.Sta mi znaci da je i dinar/minut kad ne mogu dobiti nekoga iz 5 pokusaja, i onda kad dobijem posle par sekundi pukne veza...

Meni nije tako bili niti jednom, ni pucanja veze poslje 5 sekundi niti ista slicno i svakog sam dobijao iz prvog pokusaja. Znaci ovo kazem iz licnog iskustva, isto kao i MTS, a to znaci malo losije od Telenora.

#18 Thanatos

Thanatos
  • Banned
  • 949 posts

Posted 12 August 2007 - 16:55

Ma taj VIP kada je dosao i u HR nije nesto posebno donio. Jedino sto je donio je bilo to da se poruke instant salju i primaju, dok je tadasnji monopolista stedio na ulaganjima i poruku je bilo tesko poslati.
Prave usluge (nazovimo to uslugama) su pocele kada je skoro sva'ko imao mobilni uredjaj koji ga je namjeravao imati, pa su se poceli boriti za preotimanje korisnika, a za to je trebalo nekoliko godina.
Nece oni tako brzo spustiti cijene dok ne dodju do onoga koliko su ulozili, jer ovce sluze da se sisaju. Svi oni glume kao konkurenciju, a od toga nema nista...

#19 BlackGeorge

BlackGeorge
  • Members
  • 685 posts

Posted 14 August 2007 - 11:24

Od juche je postalo IZUZETNO UCHESTALO krckanje u toku razgovora prema bilo kojoj mrezi...
Uopste ne moze normalno da se razgovara.
Radi se o VIP-u naravno...Srecom,da posedujem i 064 karticu...(imam i telenor,ali time necu da se hvalim smile.gif )
Filipenko je u pravu sto se tiche Telenora u potpunosti-izuzetne pijavice & profiteri..to je i vishe nego ochigledno,ko kaze suprotno taj definitivno ima neki interes od dotichne kompanije..

#20 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 14 August 2007 - 11:51

QUOTE(BlackGeorge @ 14 Aug 2007, 12:24) <{POST_SNAPBACK}>
pijavice & profiteri..


A drugi se bave mobilnom telefonijom iz čistog altruizma?

P.S. Od 1999 nemam 063 karticu niti ikakve veze sa Telenorom.

#21 BlackGeorge

BlackGeorge
  • Members
  • 685 posts

Posted 14 August 2007 - 12:09

QUOTE(gotivac @ 14 Aug 2007, 12:51) <{POST_SNAPBACK}>
A drugi se bave mobilnom telefonijom iz čistog altruizma?

Neki ljudi smatraju da da...
Hvala bogu pa meni mozak nije ispran cool.gif

#22 KaspeR

KaspeR
  • Members
  • 356 posts

Posted 14 August 2007 - 12:17

Kada zovem VIP broj iz Slovenije, trećinu puta mi javi da biram nepostojeći broj, trećinu se javi govorna pošta i ostalo dobijem onoga koga želim (naravno da uvek zovem isti broj). Kod MTS nema tih problema, a za Telenor ne znam. Takodje, poruke uglavnom ne stižu na VIP broj (4/5 ne stignu)

Edited by KaspeR, 14 August 2007 - 12:18.