Jump to content


Photo

Nestasluci vasih ljubimaca


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
40 replies to this topic

#31 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 29 July 2007 - 21:52

Eh, sto neko rece - o ovome svako moze da prica tri dana. smile.gif

Moja cica-maca je omacila ove mackove ("braca bez gaca" lol_2.gif ) u ormanu. smile.gif

#32 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 30 July 2007 - 14:22

QUOTE(Zeka Peka @ 29 Jul 2007, 19:46) <{POST_SNAPBACK}>
Ја негде чух да псећим бувама не одговара људска температура, која је за неколико степени нижа. Ми смо превише "хладни" за буве. unsure.gif



ok, znam ja to, ali generalno sta su ove onda trazile na mojoj drugarici (i ne samo njoj) silaskom sa njenih pasa cool.gif ?
mislim, nije imala cetr'es' (plus) temperaturu..

ono sta sam htela reci je da ne znam nikoga ko je od macaka dobio buve, a za pse znam.

#33 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 31 July 2007 - 23:38

i da,tako je moja macka preskocila ....gde ode topic...

elem,Micko,macor domace proizvodnje,uginuo sa dve godine.beli sa crnim tufnama,secer jedan. sad.gif posto zivim na cetvrtom spratu imam terasu jelte, i izmedju moje terase i sestricine ima djuture pola metra.I sada ima ona kao ograda na terasi i procep izmedju jedne i druge sipke je pa recimo 10-20 cm...i sada mama kod sestre prostire ves,Micko se mota oko nogu i popne se gore u cvece,mama kao:Miki dodji da ga vidis.ja vidim kao"hehe,super" i vratim se na komp...posle par minuta eto Micka na mojoj terasi i mjauce li mjauce...mama umire od smeha...

Previse puta je hodao po gelenderu na terasi sirine recimo 3cm.

Svalerisao se preko krova sa nekom cica macom dve zgrade od moje...pratio sam ga jednom,i Boga mi,imam dobre komsinice ^^

2 goluba,od toga jedan u sestricinoj sobi koja je bila puna perja a on sedi na jastuku i lize sape...ludak

preskok po strogoj dijagonali u duzini od 20-30cm sa vec pomenutog gelendera na komsijin prozor,covek malo sto slog nije dobio...

ako se setim napisacu jos koji dogadjaj...

a od ove trenutne,krave, mogu jedino slike da postavim biggrin.gif secer moj!
Attached File  DSCN0879.JPG   781.83KB   113 downloads

Edited by S.P.Q.R., 31 July 2007 - 23:47.


#34 svetlanad

svetlanad
  • Members
  • 32 posts

Posted 03 August 2007 - 14:59

QUOTE(S.P.Q.R. @ 1 Aug 2007, 00:38) <{POST_SNAPBACK}>
i da,tako je moja macka preskocila ....gde ode topic...

elem,Micko,macor domace proizvodnje,uginuo sa dve godine.beli sa crnim tufnama,secer jedan. sad.gif posto zivim na cetvrtom spratu imam terasu jelte, i izmedju moje terase i sestricine ima djuture pola metra.I sada ima ona kao ograda na terasi i procep izmedju jedne i druge sipke je pa recimo 10-20 cm...i sada mama kod sestre prostire ves,Micko se mota oko nogu i popne se gore u cvece,mama kao:Miki dodji da ga vidis.ja vidim kao"hehe,super" i vratim se na komp...posle par minuta eto Micka na mojoj terasi i mjauce li mjauce...mama umire od smeha...

Previse puta je hodao po gelenderu na terasi sirine recimo 3cm.

Svalerisao se preko krova sa nekom cica macom dve zgrade od moje...pratio sam ga jednom,i Boga mi,imam dobre komsinice ^^

2 goluba,od toga jedan u sestricinoj sobi koja je bila puna perja a on sedi na jastuku i lize sape...ludak

preskok po strogoj dijagonali u duzini od 20-30cm sa vec pomenutog gelendera na komsijin prozor,covek malo sto slog nije dobio...

ako se setim napisacu jos koji dogadjaj...

a od ove trenutne,krave, mogu jedino slike da postavim biggrin.gif secer moj!
Attached File  DSCN0879.JPG   781.83KB   113 downloads


oooooooooooooo, prelepa je ,(onoliko koliko se vidi) stvarno je secer ,imas li neku gde se malo bolje vidi

#35 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 04 August 2007 - 21:10

Jedna od ovih micikica koje i dalje udomljavam veceras je divljala po sobi. smile.gif A onda se motala oko racunara, pa se "mazila" o njega (u ocekivanju da je OPET mazim, po milioniti put danas smile.gif )... i onda ga ledjima ukljucila. lol_2.gif

#36 ssanja

ssanja
  • Members
  • 24 posts

Posted 06 August 2007 - 22:56

QUOTE(Amélie @ 29 Jul 2007, 22:21) <{POST_SNAPBACK}>
e da, onaj isti blesavi mačkonja je umeo i da spava u nekoj poluotvorenoj fioci

a jednom je spavao u šporetu ph34r.gif
pokvario se šporet, bio majstor, skinuo ploču pozadi i rekao da treba to i to, dolazi sutra a dotle nek stoji tako
i ovaj mali iskoristio priliku i zavukao se da lenstvuje ispod ringli

Ovo se dogodi u našoj kući ako netko neoprezno ostavi neki ormar otvoren...

Attached Files

  • Attached File  _ak.jpg   161.11KB   72 downloads
  • Attached File  _ak_2.jpg   171.72KB   83 downloads


#37 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 07 August 2007 - 09:51

2 S.P.Q.R.
Ne da se hvalim ali imam jedno majusno chedo Bumbino, iste dimkaste boje. A zovemo ga Dimče. Vec dobio novog vlasnika, fala bogu.

LM, imam problem sa nakotom i to macjim. Ne merem da isteram makinu iz dvorista, danima. Ekipa nasla novo utociste - pod haubom.
Dakle, prvo dignemo haubu, pogledamo ima li zivih bica u motoru, pa palimo. Sto se redje desava.
Ziv me stra' pojeo da se ne zaboravim i okrenem kljuc a oni unutra blush.gif .
Napisala na cedulju - pazi, ugrozena nejač - i stavila iznad volana, za slucaj. Ebes kola ako svaki put katapultiras nekog u kosmos.

#38 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 07 August 2007 - 17:12

QUOTE(cecily @ 3 Aug 2007, 15:59) <{POST_SNAPBACK}>
oooooooooooooo, prelepa je ,(onoliko koliko se vidi) stvarno je secer ,imas li neku gde se malo bolje vidi

hehe,hvala.ima jos dve slike na vasi ljubimci,pa da ne postavljam dva puta wink.gif

Mica 1

Mica 2 i 3

Edited by S.P.Q.R., 07 August 2007 - 17:13.


#39 svetlanad

svetlanad
  • Members
  • 32 posts

Posted 08 August 2007 - 07:40

QUOTE(S.P.Q.R. @ 7 Aug 2007, 18:12) <{POST_SNAPBACK}>
hehe,hvala.ima jos dve slike na vasi ljubimci,pa da ne postavljam dva puta wink.gif

Mica 1

Mica 2 i 3



mica je lutkica

#40 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 08 August 2007 - 09:09

QUOTE(FranziskaKafka @ 25 Jul 2007, 17:54) <{POST_SNAPBACK}>
Neke vec upokojene mace dolazile su na zvuk ostrenja nozeva (noz o noz). biggrin.gif To je bio znak da se sece neko mesiste. A i kad nije bilo u pitanju meso, mor'o si da imas nesto za njih jer se stvore za sekund i motaju se oko nogu. laugh.gif
Joj, da, ove sadasnje mackirice bas vole da se motaju oko nogu. Pa se onda probijas do frizidera kao da gacas po dubokoj vodi (pazis da ne stanes na neku ciciku). lol_2.gif
Prvo njih nahranim, onda sve drugo (incl. umivanje i sl.) smile.gif A i tako je jedino izvodljivo ako udju unutra! laugh.gif


hah, perica na zvuk otvaranja frižidera je tu ispred, a ukoliko čuje mikrovalnu (obično služi za odmrzavanje mesišta za njega) je nacrtan uz nogu. inače me svojevremeno budio svakog dana u ranim jutarnjim satima (4, 5am) da ga nahranim, tako sto je uskako izvana na prozor i cvilkao sa istog dok ne vidi da me probudio. e kad otvorim oci, onda brzo skoci na monitor(strogo zabranjeno, ofkors) koji je ispod prozora jer zna da cu ustati ko oparena urlajuci na njega i ganjajuci ga. naravno, kad dobije klopu miran je al ja moram bar minut dva da stojim uz njega dok jede huh.gif . brate, šta je meni taj mačak priređivao. sad je postao pravi uličar, svrati samo na klopu i to je to sad.gif.

doduše sad imam divlju zver, iliti mačku sa šarom krave donešenu iz kotora. opaljena 100 na sat:)

#41 xvuk

xvuk
  • Sleepers
  • 23 posts

Posted 23 August 2007 - 02:41

Nisu moje cice, vec od moje sestre, ali posto ona ne koristi internet, zamolila je mene da postavim slike njenih ljubimica (nesterilisani macan i mackica, oko 2 godine stari, brat i sestra - zive zajedno). Mislim da je rasa "ruska plava"...

KOmentari dobrodosli, sestra ce ih svakako procitati (kod mene)


Attached File  P1030095_resize.jpg   67.11KB   96 downloads
'gospodjica'


Attached File  P1030097_resize.jpg   73.67KB   113 downloads
'gospodin'