Jump to content


Photo

The Rolling Stones u Beogradu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
560 replies to this topic

#1 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 28 June 2007 - 19:19

Konacno, posle vise najava, odlaganja, padanja sa drveta ravno na glavu, The Rolling Stones dolaze u Beograd. Licno se nadam da ce makar duze svirati od Peppersa, u zvuk nimalo ne sumnjam, kao ni u njihov show program. Naravno da ce biti odradjivanja, ali to nam je sto nam je.



Pre toga sviraju u Budvi na plazi 09/07/2007 Link

Idete li na neki od koncerata?

Promo film o koncertu u Beogradu, organizaciji, parkingu i slicno... Deluje bolje nego koncert Peppersa...

Edited by Milosh76, 28 June 2007 - 19:33.


#2 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 28 June 2007 - 19:52

Svirace sigurno duze tj. 2 sata im traje koncert.Smesno mi je kad hvale bine za Colu i Peperse a njihove bine lice na skelu u poredjenju sa Stones binom.Ja sam siguran da ce se pola ljudi ukenjati od straha kad krenu eksplozije sa video bima par sekundi pre izlaska na binu(jer pola publike ce biti pozeri koji ovakvim koncertima nisu prisustvovali).Gledao sam ih 3 puta a i mnoge svetske bendove i mogu sa sigurnoscu da tvrdim:ono sto ce biti 14.jula Beograd NIKAD NIJE VIDEO I NIKAD NECE VIDETI!

Attached Files



#3 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 28 June 2007 - 19:53

pa eto ... idem u BGD ... cale me vodi, on jos jednom da ih vidi, pa kud puklo da puklo tongue.gif a ja da ih vidim, nisam neki fan, mozda mogu sklepati neki cd od pesama koje mi se svidjaju, i to je to ... idem zbog caleta smile.gif

Edited by st_jimmy, 28 June 2007 - 19:54.


#4 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 29 June 2007 - 07:55

ja nisam htela da idem, jer se poklapa sa EXIT-om.
ali kakav je EXIT ove godine, ako treba da biram između Snupija i Stonsa.... Stonsi, naravno.

#5 Koko Bil

Koko Bil
  • Members
  • 1,097 posts

Posted 29 June 2007 - 08:39

Pa, ja moram. Već sam pomalo mator za te stvari, ali zaređalo se ove godine da ne mogu da propustim ni mejdene ni peperse, a za stonese mislim da mi je neprisustvovanje njihovom koncertu rupa u obrazovanju i onda, ajde... Ako bude i upola od ovoga što najavljuje glimmer twins - mamara!
EDIT: za razliku od st jimmy-ja, ja vodim ćerku (da nema rupu u obrazovanju kao otac tongue.gif )

Edited by Koko Bil, 29 June 2007 - 08:42.


#6 scepa

scepa
  • Members
  • 480 posts

Posted 29 June 2007 - 08:53

QUOTE(glimmer twins @ 28 Jun 2007, 13:52) <{POST_SNAPBACK}>
:ono sto ce biti 14.jula Beograd NIKAD NIJE VIDEO I NIKAD NECE VIDETI!




oce li videti ili ne?...'ebi ga...nisam mogao da odolim

Edited by scepa, 29 June 2007 - 08:54.


#7 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 29 June 2007 - 11:07

laugh.gif
maj hazbnd reče da ako ga "ispale" Stonsi - nikad više neće da ide na koncert.
isto je rekao da zainat neće da popije nijedno pivo na EXIT-u... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#8 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 29 June 2007 - 11:58

Ako nista vise, bar necemo sedeti u kolima 4 sata ili pesaciti 'laganih 15 minuta' kroz gore i doline do najblize civilizacije. wink.gif

#9 mdju

mdju
  • Members
  • 412 posts

Posted 29 June 2007 - 12:03

Kud popismo sve proslogodisnje reklamne 'jelene' biggrin.gif

#10 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 29 June 2007 - 12:06

Ja sam cuo da ce El. Org biti predgrupa, jel zna neko nesto o tome?

#11 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 29 June 2007 - 12:31

QUOTE(Meelan @ 29 Jun 2007, 12:58) <{POST_SNAPBACK}>
Ako nista vise, bar necemo sedeti u kolima 4 sata ili pesaciti 'laganih 15 minuta' kroz gore i doline do najblize civilizacije. wink.gif


Ekipa ispred Stounsa sinoc obavila preliminarne razgovore sa rukovodstvom Exita a po preporuci menadzera RHCP,o promeni lokacije za predstojeci nastup u Srbiji!
Predstavnici Exita uslovili organizovanje dostampavanjem dodatnih 20000 ulaznica na dan koncerta i zabranom koriscenja autoputa 4 sata pre i posle samog dogadjaja.
Cena piva ostaje ista ali Jazak ide na 100 d. radi izbegavanja guzvi na sankovima.
Takodje ce se pojacati mere obezbedjenja jer je ustanovljeno par propusta,izmedju ostalog u par slucajeva primecena je Vlasinska rosa kao i najmanje 7 digitalnih aparata.
Zbog zahteva nekih devojaka iz Italije omogucice se prodaja Baccardija i Cole uz dokaz o italijanskom drzavljanstvu.

#12 dejandjuk

dejandjuk
  • Members
  • 419 posts

Posted 29 June 2007 - 12:36

QUOTE(Meelan @ 29 Jun 2007, 12:58) <{POST_SNAPBACK}>
Ako nista vise, bar necemo sedeti u kolima 4 sata ili pesaciti 'laganih 15 minuta' kroz gore i doline do najblize civilizacije. wink.gif


...dok nas sa strane nemo posmatraju domoroci i sa radoznaloscu posmatraju spoj surovosti prirode i teznje savremenog coveka za provodom. ph34r.gif

#13 partibrejkers

partibrejkers
  • Members
  • 25 posts

Posted 29 June 2007 - 13:19

Bez obzira ko odlučuje o tome... Raka, Bidža, Željko...
Sve sem Brejkersa za predgrupu je nebulozno...

Ali ovo je zemlja srbija pa ćemo (na žalost) da gledamo dr. Miću...

#14 Lenny

Lenny
  • Members
  • 326 posts

Posted 29 June 2007 - 15:47

QUOTE(partibrejkers @ 29 Jun 2007, 14:19) <{POST_SNAPBACK}>
Sve sem Brejkersa za predgrupu je nebulozno...

Slažem se potpuno, ali znaju oni koga da izaberu za predgrupu. Sigurno neće uzeti bend koji bi ih energetski poklopio i to baš u svirci sa istim izvorom. Ovako imaju mumificirani Orgazam da popuni termin.

#15 BornToRun

BornToRun
  • Members
  • 242 posts

Posted 29 June 2007 - 21:14

QUOTE(Milosh76 @ 28 Jun 2007, 20:19) <{POST_SNAPBACK}>
Konacno, posle vise najava, odlaganja, padanja sa drveta ravno na glavu, The Rolling Stones dolaze u Beograd. Licno se nadam da ce makar duze svirati od Peppersa, u zvuk nimalo ne sumnjam, kao ni u njihov show program. Naravno da ce biti odradjivanja, ali to nam je sto nam je.
Pre toga sviraju u Budvi na plazi 09/07/2007 Link

Idete li na neki od koncerata?

Promo film o koncertu u Beogradu, organizaciji, parkingu i slicno... Deluje bolje nego koncert Peppersa...



Otkud ti to ?Jel to pouzdana informacija ?
Kad ce karte biti u prodaji?