Jump to content


Photo

The Rolling Stones u Beogradu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
560 replies to this topic

#31 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 30 June 2007 - 20:45

'ajd za sve neupucene:

Karte za blize bini su 4250 DIN i kazu da ih vise nema u prodaji a one za pozadi su 2850 DIN. Koncert je 14. jula, Predgrupa je orgazam, Mitch Valiant se nudi odavno ali mu ne daju da svira. Kako je najavljeno, pustaju unutra od 18h sto otprilike znaci da ce orgazam od 8 do 9 i stonsi od 10 do 12. Postoji tri konstrukcije bine koje se premestaju i u Bgd stize bina na kojoj veceras sviraju u El Ejido u Spaniji. "Budvanska" bina je ostecena pre neki dan u Madridu u incidentu u kojem su poginula dva radnika koji su radili na rasklapanju. Tehnika (zvuk slika i svetlo) postoji samo jedna tako da nema bojazni da ce ovde doneti neku losiju varijantu. Svira se manje nego ranije, odnosno 2 sata, ipak su momci malo u godinama, ukupno 19-20 pesama, tri na B-bini, dve peva Keith. Pocinje standardno sa Start Me Up i do sredine koncerta (B-bina) menjaju pesme od koncerta do koncerta. Druga polovina, ukljucujuci B-binu i bis, se sastoji od ultra mega hitova ali i tu menjaju redosled pesama. Cak iako se gleda nekoliko koncerata za redom uglavnom se ne dozive kao reprize prethodnih.

#32 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 30 June 2007 - 21:00

QUOTE(Born Too Loose @ 30 Jun 2007, 21:45) <{POST_SNAPBACK}>
Karte za blize bini su 4250 DIN i ...

dozvoli, 4350.

#33 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 30 June 2007 - 21:04

Dozvolio.

#34 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 30 June 2007 - 21:15

Evo nesto i za sladokusce:

Attached File  Keithguitars_lasvegas.jpg   83.89KB   110 downloads

#35 BornToRun

BornToRun
  • Members
  • 242 posts

Posted 30 June 2007 - 21:37

Cuo sam da postoji mogucnost da se otkaze koncert u Budvi zbog slabog interesovanja.

Jel to bila praksa Stonsa il ce svirati koliko god da bude ljudi?
Dal su ikad i bili u takvoj situaciji?

#36 kaisersosa

kaisersosa
  • Members
  • 752 posts

Posted 30 June 2007 - 21:45

QUOTE(BornToRun @ 30 Jun 2007, 22:37) <{POST_SNAPBACK}>
Cuo sam da postoji mogucnost da se otkaze koncert u Budvi zbog slabog interesovanja.

Jel to bila praksa Stonsa il ce svirati koliko god da bude ljudi?
Dal su ikad i bili u takvoj situaciji?



koliko i ja znam prodaja za Budvu ide katastrofalno i pored najava o hiljadama prodatih ulaznica u njima prijateljskoj Albaniji. Pored najavljenih Mesica, Pavelica, Tacia, Haradinaja i ostalih "visokih" (ili srednjih rastom) drzavnika iz prijateljski zemalja Crne Gore za sada ce biti jos oko 3.000 ljudi...

ali bez brige, CG sebi ne sme dozvoliti da se ovaj koncert otkaze, te ukoliko situacija ostane kakva jeste siguran sam da ce neko naprasno otkupiti odjednom 50.000 ulaznica i podeliti za dz.

#37 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 30 June 2007 - 22:11

Za Budvu,do sada prodato 20.000 karata.

#38 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 01 July 2007 - 01:47

QUOTE(Kaiser Sosa @ 30 Jun 2007, 22:45) <{POST_SNAPBACK}>
koliko i ja znam prodaja za Budvu ide katastrofalno i pored najava o hiljadama prodatih ulaznica u njima prijateljskoj Albaniji. Pored najavljenih Mesica, Pavelica, Tacia, Haradinaja i ostalih "visokih" (ili srednjih rastom) drzavnika iz prijateljski zemalja Crne Gore za sada ce biti jos oko 3.000 ljudi...

ali bez brige, CG sebi ne sme dozvoliti da se ovaj koncert otkaze, te ukoliko situacija ostane kakva jeste siguran sam da ce neko naprasno otkupiti odjednom 50.000 ulaznica i podeliti za dz.


Onih navodnih 10,000 karata rezervisanih iz Albanije su smejurija. Bio sam u Albaniji pre 2 godine i tamo popularna kultura pocinje negde oko 2000. odnosno sa hip hopom i turbo folkom. Ne kazem da tamo niko ne zna za Stonese ali sigurno nema ni blizu toliko zainteresovanih. Gledao sam uzivo neki tamosnji pop bend naspram kojeg su Merlin i Hari cist delta bluz.

#39 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 01 July 2007 - 10:28

QUOTE(Born Too Loose @ 1 Jul 2007, 02:47) <{POST_SNAPBACK}>
Gledao sam uzivo neki tamosnji pop bend naspram kojeg su Merlin i Hari cist delta bluz.


laugh.gif laugh.gif ..delta blues...

I ja sam tamo, potrudicu se da stignem i na Orgazam, svidja mi se kako sad zvuce...

#40 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 01 July 2007 - 10:59

Da li vredi poneti digitalac na koncert? Nisam nosio na Stinga i Jamiroquai ni RHCP pa mi posle bilo zao, a za Stonse ne bih da propustim.... Da li neko ima losa iskustva sa oduzimanjem ili bilo sta slicno?

#41 nasumica

nasumica
  • Members
  • 918 posts

Posted 01 July 2007 - 12:33

QUOTE(ohbabyw @ 30 Jun 2007, 20:31) <{POST_SNAPBACK}>
komsinice, ja kupila u IPS-u u Pobedinoj, ima jeftinije i skuplje, barem pre desetak dana bilo...
a i ako ne nadjes, bice ispred ulaza na koncert sigurno... rolleyes.gif

tenks komsika, ovih dana idem za nish pa cu kupim tongue.gif .ako ne ubedim nikog da mi se pridruzi idem sama dry.gif
jos samo da mi das tips and tricks kako da prosvercujem dihitalac unutra. wicked.gif

#42 kaisersosa

kaisersosa
  • Members
  • 752 posts

Posted 01 July 2007 - 19:35

QUOTE(nasumica @ 1 Jul 2007, 13:33) <{POST_SNAPBACK}>
tenks komsika, ovih dana idem za nish pa cu kupim tongue.gif .ako ne ubedim nikog da mi se pridruzi idem sama dry.gif
jos samo da mi das tips and tricks kako da prosvercujem dihitalac unutra. wicked.gif



sestro to samo zavisi od kapaciteta tvojih pluca i odece koju izaberes za to vece
naravno nadam se da ti digitalac nije cigla, jer onda nista ne pomaze...

#43 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 01 July 2007 - 21:26

I ja razmisljam da ponesem aparat mada je malo stariji i glomazniji. Izgleda da se tolerisu dzepni aparati. Ranije je bilo da ako te uhvate sa necim nedozvoljenim, posalju te na stand gde ostavis to na revers pa podignes posle koncerta. Sad uzimaju baterije i memorijske kartice ali izgleda da ipak tolerisu posto su mobilni telefoni dozvoljeni a danasnji modeli prave slike i video snimke skoro kao i foto aparati.

#44 BornToRun

BornToRun
  • Members
  • 242 posts

Posted 01 July 2007 - 21:38

Stariji i glomazniji aparat , pretpostavljam da ima veliki objektiv i pravi dobre slike, tako da to nema sanse da dozvole.A i tesko je da se prosvercuje .Male nije problem uneti.

#45 Born Too Loose

Born Too Loose
  • Members
  • 1,205 posts

Posted 02 July 2007 - 00:35

Digitalni idiot od pre tri godine, dosta veci od modernih koji mogu da stanu u kutiju cigara.