Jump to content


Photo

Srecan rodjendan


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1212 replies to this topic

#16 KPSrbije

KPSrbije
  • Banned
  • 712 posts

Posted 15 May 2007 - 02:19

QUOTE(mandingo @ 15 May 2007, 03:08) <{POST_SNAPBACK}>
Albanci nisu tema topica, tako da.....

btw: Nasao si coveka da pitas za zlocine nad Srbima.... da je jos malo potrajala "kominterna" izjednacili bi se sa ustashama. ph34r.gif


Istina, na Križnom je bilo i nešto Stanišićevih četnika /oko 7000/. Ako ti je deda bio tamo, jebi ga, takav je život?

#17 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 15 May 2007 - 02:25

QUOTE(KPSrbije @ 15 May 2007, 02:19) <{POST_SNAPBACK}>
Istina, na Križnom je bilo i nešto Stanišićevih četnika /oko 7000/. Ako ti je deda bio tamo, jebi ga, takav je život?

Kojeg Stanisica?Jel onog sto je u Hagu ili je to neki drugi?Onaj haski je takodje organizovao cetnike mada je karijeru zapoceo u tvojoj sluzbi i partiji.

#18 mandingo

mandingo
  • Members
  • 3,087 posts

Posted 15 May 2007 - 02:29

QUOTE(KPSrbije @ 15 May 2007, 03:19) <{POST_SNAPBACK}>
Istina, na Križnom je bilo i nešto Stanišićevih četnika /oko 7000/. Ako ti je deda bio tamo, jebi ga, takav je život?

Uz silno gnushanje yucky.gif yucky.gif yucky.gif :

Reci mi druze, ko je tog Franju (Tudjmana) napravio generalom?

Draza ili Ante? To je sve iz "vase" matrice: Slobo, Franjo, Alija..... da ne pricam o ovim mojim patriJotama dole. Rusiju ste doveli do pitackog stapa.... Srbija je za vas boranija..... jeb'o vas Staljin, Lenjin i Castro, i to analno. cool.gif

Edited by mandingo, 15 May 2007 - 02:31.


#19 KPSrbije

KPSrbije
  • Banned
  • 712 posts

Posted 15 May 2007 - 02:29

QUOTE(MAGRIPA65 @ 15 May 2007, 03:25) <{POST_SNAPBACK}>
Kojeg Stanisica?Jel onog sto je u Hagu ili je to neki drugi?Onaj haski je takodje organizovao cetnike mada je karijeru zapoceo u tvojoj sluzbi i partiji.


Vidiš, na to sam potpuno zaboravio. I njemu bi moderna Hrvatska mogla da "odvoji" neki manji TRG u Zagrebu?

#20 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 15 May 2007 - 02:32

QUOTE(KPSrbije @ 15 May 2007, 02:29) <{POST_SNAPBACK}>
Vidiš, na to sam potpuno zaboravio. I njemu bi moderna Hrvatska mogla da "odvoji" neki manji TRG u Zagrebu?

Pa sto da ne ?Doprineo je njihovoj nezavisnosti vise nego Njofra.

#21 KPSrbije

KPSrbije
  • Banned
  • 712 posts

Posted 15 May 2007 - 02:39

Gospodine MANDINGO
Kod nas nema privilegovanih, ČISTILI smo redom. Sezonu je otvorio tvoj ČIČA 46-te, onda je 48-me 80-tak ustaša ukrasilo bandere duž Zagrebačke nove ceste, stizali smo u Južnu Ameriku, SAD, Španiju, Švedsku ... SISTEMATIČNO I PO REDU. Franja, Alija, Demaći, Šešelj, Karadžić, Mesić, Šeks ... su morali malo da pričekaju. Na žalost, posao smo morali da prepustimo Haškom tribunalu. /biologija/

#22 mandingo

mandingo
  • Members
  • 3,087 posts

Posted 15 May 2007 - 02:57

Da, tako je bilo.... kad bi smo se zajebavali. blink.gif

Sve kreature koje si naveo u svom postu su klasicne komunjare, koje su se kad je "nacionalizam" bio fancy, pretvorili u "Otac nacije, i slicne gluposti"... to su (bili) ljudi dosledni svog ucenja: "Vlast pre svega... za narod (raju) me boli qrac".... otprilike.

Edited by mandingo, 15 May 2007 - 02:58.


#23 KPSrbije

KPSrbije
  • Banned
  • 712 posts

Posted 15 May 2007 - 03:14

QUOTE(mandingo @ 15 May 2007, 03:57) <{POST_SNAPBACK}>
Da, tako je bilo.... kad bi smo se zajebavali. blink.gif

Sve kreature koje si naveo u svom postu su klasicne komunjare, koje su se kad je "nacionalizam" bio fancy, pretvorili u "Otac nacije, i slicne gluposti"... to su (bili) ljudi dosledni svog ucenja: "Vlast pre svega... za narod (raju) me boli qrac".... otprilike.


Prilično si nevaspitan, ali zbog ostalih na temi:

Dovoljno bi bilo da je Ivan Stambolić 87. pozvao par ljudi i rekao "razjurite barabe". BILO BI UČINJENO. Toliko o "Vlast pre svega ..." Da je gola vlast bila motiv, ti bi danas imao malo bogatiji i pristojniji rečnik. Na žalost, ni Stambolić ni niko, nije tada mogao da zna da je bolje, kao Kinezi, pobiti par stotina da bi se sačuvalo par stotina hilhada. TO JE JEDINI GREH SA KOJIM MI POLAKO ODLAZIMO.

#24 mandingo

mandingo
  • Members
  • 3,087 posts

Posted 15 May 2007 - 03:23

Tacno, Ivan Stambolic je ubiVen od strane organizirane bande cetnika.... bolje da brze odlazite, i da se ta perverzna ideja socijalnog uredjenja vise nikad ne spomene u istoriji covecanstva..... srecan vam put, drugovi. ph34r.gif

#25 Dingospo

Dingospo
  • Members
  • 263 posts

Posted 15 May 2007 - 03:28

QUOTE(No7 @ 15 May 2007, 03:11) <{POST_SNAPBACK}>
U pravu si za prvo.
A pitao sam ga zato sto je ocigledno gledao pa pitam da potvrdi a ne zato sto je komunista ili ne znam sta vec.


Istina je.
HRT 2 tradicionalno prenosi misu sa Blajburga.
A u odprilike isto vreme je kod Stankovica bio pomenuti povjesnicar Jurcevic (cini mi se).

#26 Dingospo

Dingospo
  • Members
  • 263 posts

Posted 15 May 2007 - 03:31

QUOTE(KPSrbije @ 15 May 2007, 03:39) <{POST_SNAPBACK}>
Gospodine MANDINGO
Kod nas nema privilegovanih, ČISTILI smo redom. Sezonu je otvorio tvoj ČIČA 46-te, onda je 48-me 80-tak ustaša ukrasilo bandere duž Zagrebačke nove ceste, stizali smo u Južnu Ameriku, SAD, Španiju, Švedsku ... SISTEMATIČNO I PO REDU. Franja, Alija, Demaći, Šešelj, Karadžić, Mesić, Šeks ... su morali malo da pričekaju. Na žalost, posao smo morali da prepustimo Haškom tribunalu. /biologija/

Postovani KPS, da li ste imali prilike da saradjujete sa nekim od istaknutih Sluzbenika kakvi su bili Vojislav Seselj, ili pak Zeljko Raznatovic ?

I kako ste se osecali kada je Vas direktor, gosn. Dolanc, izjavio onu cuvenu "Arkan mi vredi vise nego cela Sluzba" ?

#27 KPSrbije

KPSrbije
  • Banned
  • 712 posts

Posted 15 May 2007 - 03:33

QUOTE(mandingo @ 15 May 2007, 04:23) <{POST_SNAPBACK}>
Tacno, Ivan Stambolic je ubiVen od strane organizirane bande cetnika.... bolje da brze odlazite, i da se ta perverzna ideja socijalnog uredjenja vise nikad ne spomene u istoriji covecanstva..... srecan vam put, drugovi. ph34r.gif


Nekako mi ne liči na komuniste: "Svi ...i preko Prokletija" /1988/; "Glogov kolac za Maršala" /1989/; "Slovenci u Austriju" /1990/; "Hrvati da obuhvate celu Hrvatsku sa Zagrebačke katedrale" /1990/; "Odsećiću svaku ruku koja nosi zelenu zastavu" /1990/; "Hrvati su genocidan narod" /1990/ ...

#28 mandingo

mandingo
  • Members
  • 3,087 posts

Posted 15 May 2007 - 03:37

QUOTE(Dingospo @ 15 May 2007, 04:31) <{POST_SNAPBACK}>
Postovani KPS, da li ste imali prilike da saradjujete sa nekim od istaknutih Sluzbenika kakvi su bili Vojislav Seselj, ili pak Zeljko Raznatovic ?

I kako ste se osecali kada je Vas direktor, gosn. Dolanc, izjavio onu cuvenu "Arkan mi vredi vise nego cela Sluzba" ?

On nije bio pravi komunista. rolleyes.gif

Vas prethodni post je dotakao 1 neverovatnu temu (bar sto se mene tice), kome u HRT-u treba Bleiburg i slicna sranja.... nije mi jasno. huh.gif

#29 mandingo

mandingo
  • Members
  • 3,087 posts

Posted 15 May 2007 - 03:40

QUOTE(KPSrbije @ 15 May 2007, 04:33) <{POST_SNAPBACK}>
Nekako mi ne liči na komuniste: "Svi ...i preko Prokletija" /1988/; "Glogov kolac za Maršala" /1989/; "Slovenci u Austriju" /1990/; "Hrvati da obuhvate celu Hrvatsku sa Zagrebačke katedrale" /1990/; "Odsećiću svaku ruku koja nosi zelenu zastavu" /1990/; "Hrvati su genocidan narod" /1990/ ...

Umesto patetcnih citata, zamolio bih vas DRUZE za odgovor:

"Koja nakaza iz vaseg predhodnog posta nije bila u SKJ". ?

#30 KPSrbije

KPSrbije
  • Banned
  • 712 posts

Posted 15 May 2007 - 03:48

QUOTE(Dingospo @ 15 May 2007, 04:31) <{POST_SNAPBACK}>
Postovani KPS, da li ste imali prilike da saradjujete sa nekim od istaknutih Sluzbenika kakvi su bili Vojislav Seselj, ili pak Zeljko Raznatovic ?

I kako ste se osecali kada je Vas direktor, gosn. Dolanc, izjavio onu cuvenu "Arkan mi vredi vise nego cela Sluzba" ?


Poštovani gospodine Gospodine, pomenute osobe su postale SLUŽBENICI kod g. Miloševića. Ja sam bio partijski činovnik a ne policajac, ali toliko valjda svi znamo.

Sa Dolancom sam se poznavao. Nervirao se kada je "čuveni" srpski novinar VASOVIĆ izmislio tu priču, negde 90,91 nisam siguran. Vasović je inače "stručnjak" za pitanja ZAVERA UDB.