Jump to content


Photo

Eurovision Song Contest 2007.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
354 replies to this topic

#46 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 11 May 2007 - 15:22

QUOTE(wegga @ 11 May 2007, 09:58) <{POST_SNAPBACK}>
............. a izbor grupe Kabat je samo odgovor na prošlogodisnjeg pobednika, inače bi oni sigurno poslali neku "terezu kesoviju" ili "bobu stefanovica".


Tereza Kesovija (bez navodnika) je suho zlato naspram vecine pjesmuljaka i eci-pec euroviz poskocica. Iako nisam njen fan, apsolutni respect.

Drago mi je sto je Srbija prosla iako nisam cula pjesmu, ali sam jednom na nekoj bosanskoj TV gledala tu malu. Ima sjajan glas i vrlo je simpa.

Ali mi je najdraze sto Hrvatska pjesma nije prosla, takvu otrcanu ljigu ne bih poslala ni na amatersko natjecanje u Babinu Gredu. dry.gif

#47 vialli

vialli
  • Members
  • 59 posts

Posted 11 May 2007 - 15:31

Budimo pametni i NE glasajmo za Ukrajnu i Belorusiju!

Pozdrav

#48 Mildred

Mildred
  • Members
  • 873 posts

Posted 11 May 2007 - 17:16

Ljudi, naša pesma se ovde u Švedskoj smatra favoritom, i najozbiljnijim rivalom njihovog predstavnika, The Ark - "The Worrying Kind"



laugh.gif

A što da ne glasamo za Ukrajinu i Belorusiju? Znam da Ukrajina i Danska imaju isti recept zvani trandža (Verka je bolja tongue.gif), a Vitryssland? smile.gif Hajde da vidim baš.
* Jao, užasno je.

Česi su laugh.gif Je l' su u finaletu?

Pogledajte u stvari listu učesnika u finalu - sve same ex-Ru i ex-Yu zemlje. Aman?

Hahahah stjuardese laugh.gif Marijin nastup je totalno lezbo tongue.gif

Edited by Mildred, 11 May 2007 - 17:17.


#49 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 11 May 2007 - 17:56


A o Evroviziji,TV Manijak!
rolleyes.gif

cool.gif

#50 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 11 May 2007 - 20:24

i u Britaniji se nasa pesma smatra favoritom ruku pod ruku sa Ukrajinom
bilo danas na radiju, cula ja...
ss.gif

#51 jvujuc

jvujuc
  • Members
  • 543 posts

Posted 12 May 2007 - 08:35

QUOTE(Mildred @ 11 May 2007, 18:16) <{POST_SNAPBACK}>
Ljudi, naša pesma se ovde u Švedskoj smatra favoritom, i najozbiljnijim rivalom njihovog predstavnika


Hahahah stjuardese laugh.gif Marijin nastup je totalno lezbo tongue.gif


Pa da, imate onog TV voditelja Srbina, sto tako slatko voli da dodeli 12 poena zemljacima izgovarajuci to na maternjem jeziku cool.gif


Ah, nesto je moderno to gay koketiranje, mozda se ubere jos neki senti poencic na to...

Marija, kick some ass tonight thumbsup.gif

#52 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 12 May 2007 - 09:59

2 bolidiste-je li, dete, jel ti imas svoj mozak, ili mislis mozgovima ljudi sa B92?
Ja obozavam B92, i palim se na vrstu muzike koja se na istom pusta, ali mi je drago kada neko iz Srbije uspe da nas predstavi u drugacijem svetlu.
Marija je JEDINA dobila tu cast od Finaca da na glavnom trgu u Helsinkiju otpeva svoju pesmu, a naucila ju je na finskom.
Ljudi su odlepili na tu pesmu.
Malo se informisi pre nego sto pocnes da iskaljujes kulturfasisticke frustracije!

#53 Mildred

Mildred
  • Members
  • 873 posts

Posted 12 May 2007 - 10:21

Ja juče dokono sela i preslušala sve finaliste. Gruzija (Georgia??) je dobra, Mađarska takođe, Bugarska kao u nekom fazonu, Francuzi su simpatični (iako znam unapred da će završiti među poslednjima), Grci i Turci standardni. Ostali nisu vredni pomena.

U stvari, moram da izrazim čuđenje kad je u pitanju UK, zar svake godine moraju da padnu još niže? Jasno je meni da Zemlje Osnivači, i time automatski finalisti, hoće da održe "low profile" kako bi dali šansu autsajderima, ali ovo stvarno prevazilazi sve granice - pesme su im više nego bedne, ali kontam da slede recept koji Uwe Ball koristi kad snima filmove tongue.gif

I za kraj, ne verujem da ćemo pobediti, ali samo zato što još uvek nismo u stanju da organizujemo ovako nešto, koliko god EU zalegne da pomogne (?). Dakle, Bugarska, Mađarska ili Gruzija.

Verka je favorit?????????

QUOTE
Pa da, imate onog TV voditelja Srbina, sto tako slatko voli da dodeli 12 poena zemljacima izgovarajuci to na maternjem jeziku

Jovan Radomir? Mislim da je Bosanac biggrin.gif

Biće zabavno večeras, gledaću u društvu Šveđana. Osećam da će me terati da pevam Marijinu pesmu sad.gif

#54 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 12 May 2007 - 10:48

nakon što su prošlogodišnji pobjednici od eurosonga konačno i službeno napravili freak show, hrvatska je napravila grešku i poslala light varijantu po istoj recepturi.

ja mislin da smo tribali ili nastavit prošlogodišnji sevkin trend autohtonog glazbenog izričaja i poslat recimo čavoglavskog autor T.M.Thompsona sa nekom energičnom skladbom naslova tipa "nevirnico, zadavit ću te krunicom od titana", uz čiji CD bi iša cili promotivni turistički paket sa spomenutom krunicom, nožem (za otvaranje pisama ofkors) i molitvenikom (na račun kojeg bi baremko 50 službenika iz hravtske turističke zajednico otišlo vidit helsinki)

ili pak totalno minirat trend opasnih sotonjara, pa poslat petra ken grašu sa nekom od "ajde ća, pusti da borim se s vratima" pismom.

srpska predstavnica je, recimo, igrala na ken- varijantu i mislin da ima i dobre šanse dobit dosta bodova iz susjedstva. ako ništa onda po starom dobrom običaju da drkolandije u susjedstvu jedna drugoj daju po 12 points

Edited by Nicol, 12 May 2007 - 10:51.


#55 Mildred

Mildred
  • Members
  • 873 posts

Posted 12 May 2007 - 10:59

laugh.gif

Btw, koliko sam informisana, od sledeće godine se vraća stari sistem glasanja, uz neke izmene - u stvari, biće slično kao na lokalnim izborima za predstavnika - glasovi stručnog žirija plus publike, sve se lepo sabere, et voila!

#56 jvujuc

jvujuc
  • Members
  • 543 posts

Posted 12 May 2007 - 12:28

QUOTE(Mildred @ 12 May 2007, 11:21) <{POST_SNAPBACK}>
I za kraj, ne verujem da ćemo pobediti, ali samo zato što još uvek nismo u stanju da organizujemo ovako nešto,


Ma otkud ti to?

Mislim da nije losa ideja koju je imala Bosna prosle godine, da salje pesmu bez takmicenja, kao Joksa je rekao da hoce da im radi pesmu ali da se ne za*ebava sa takmicenjem.

#57 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 12 May 2007 - 20:51

Trash,trash... dry.gif

#58 Paladin

Paladin
  • Members
  • 809 posts

Posted 12 May 2007 - 21:48

Čoveče, pa ovde je bilo svega! Od teme 007, preko jazza i Bjork, do etno-tehna, operskih arija i zezatorskihtm pesama (Ukrajina i Rumunija). Ovo je prvi put da su se zemlje istočnog lagera i Azije odrekle etno fazona (osim Bugarske), a siroti Irci nisu bili obavešteni. Naša pesma ima dobre šanse.

#59 jvujuc

jvujuc
  • Members
  • 543 posts

Posted 12 May 2007 - 21:49

Ha, ha

Evo belgijski voditelj najavljuje brojeve za koje moze da se glasa i kaze, posaljite SMS na taj i taj broj sa porukom broj pesme, na pr Servië nr 17

#60 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 12 May 2007 - 22:03

QUOTE(Chain Mail @ 12 May 2007, 22:48) <{POST_SNAPBACK}>
Čoveče, pa ovde je bilo svega! Od teme 007, preko jazza i Bjork, do etno-tehna, operskih arija i zezatorskihtm pesama (Ukrajina i Rumunija). Ovo je prvi put da su se zemlje istočnog lagera i Azije odrekle etno fazona (osim Bugarske), a siroti Irci nisu bili obavešteni. Naša pesma ima dobre šanse.


za sta???

ne zna se dal je gora pesma il je marija veci s*****lj. vidi se da imamo dara da odaberemo prave talente za prava mesta (toma za precednika, marija za evroviziju...)
cak ce i onaj francuski qrcoglavi nole biti bolje plasiran. (dobro nece al ko da je i bitno smile.gif )

moji favoriti:



kad je TV na mute.u