Jump to content


Photo

Little Miss Sunshine


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

#1 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 01 February 2007 - 22:36

Divan film. Vrlo jednostavno, a sjajno.
Steta sto kod nas nema umova koji bi pravili ovakve stvari. Merda Kengur, 7ipo, Munje, Zone, I.Slave i ostala sra*a. Za iste pare se moze napraviti nesto ovako prosto a lepo.

#2 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 01 February 2007 - 22:44

QUOTE(Inter @ 1 Feb 2007, 16:36)
Divan film. Vrlo jednostavno, a sjajno.
Steta sto kod nas nema umova koji bi pravili ovakve stvari. Merda Kengur, 7ipo, Munje, Zone, I.Slave  i ostala sra*a. Za iste pare se moze napraviti nesto ovako prosto a lepo.


da, jednostavnost je ovde kljucna rec, takodje spontanost i uzdrzavanje od forsiranja debilnosti kao kvaliteta /vidi pod 'Napoleon Dynamite'/
hteo sam da stavim medju 10 najboljih u proteklih 10 godina, sada se kajem sto nisam.
izbacio bih 'Requiem for a dream' i stavio LMS

#3 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 02 February 2007 - 00:00

evo i od mene jos jednom wub.gif za ovaj film smile.gif

za razliku od klasicne filmske savrsene porodice: mama, tata, dete (po mogucstvu dvoje dece) i neizostavno kuce, gde se ili nepodnose pa se na kraju svi odjednom obozavaju ili zive u savrsenstvu i slozi i svaki cas jedan drugom govore kako se vole...

... ovaj film je predstavio moje vidjenje savrsene porodice: svi razliciti, svi imaju svoje zelje, svoje snove, ponekad se ne slazu i svadjaju, ali se iz aviona vidi da se vole, pa nije ni potrebno da to eksplicitno govore.

Edited by nickie, 02 February 2007 - 00:01.


#4 skocica

skocica
  • Members
  • 352 posts

Posted 02 February 2007 - 00:41

samo još jedan 'šarmantni' film o 'netipičnoj' porodici. a ne bi mi ni nešto smešan.

što se tiče 2006, borat je za LMS remek delo. a i babel, sa druge strane...

#5 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 02 February 2007 - 00:54

QUOTE(skocica @ 1 Feb 2007, 18:41)
samo još jedan 'šarmantni' film o 'netipičnoj' porodici. a ne bi mi ni nešto smešan. 

što se tiče 2006, borat je za LMS remek delo. a i babel, sa druge strane...


nista ti tu nisi razumela cim poredis maloumni humor borata i filozofsku suptilnost LMS.
rezonujuci na isti nacin borat je u poredjenju sa brutalnim lartpurlartizmom Jackassa II najobicnije populisticko izdrkavanje u istom rangu sa humorom rokera s moravu

Edited by 3opge, 02 February 2007 - 01:11.


#6 scaab

scaab
  • Members
  • 734 posts

Posted 02 February 2007 - 01:18

QUOTE(3opge @ 2 Feb 2007, 00:54)
nista ti tu nisi razumela cim poredis maloumni humor borata i filozofsku suptilnost LMS.
rezonujuci na isti nacin borat je u poredjenju sa brutalnim lartpurlartizmom Jackassa II najobicnije populisticko izdrkavanje u istom rangu sa humorom rokera s moravu


Ha ha ha...

#7 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 02 February 2007 - 01:27

crap! danas krenula da skidam Little Miss Sunshine (i to savrshen rip) al mi brzina na torentu bila 2kb/s pa sam odustala. for now dry.gif

btw, nije mi jasno kako se ijedan film da porediti s onim pobachajem od Borata.

#8 skocica

skocica
  • Members
  • 352 posts

Posted 02 February 2007 - 01:57

QUOTE(3opge @ 2 Feb 2007, 00:54)
filozofsku suptilnost LMS.


s_d.gif s_d.gif s_d.gif

dovoljno sam pogledala odličnih filmova o 'disfunkcionalnim' porodicama, da mi ovaj ni po čemu nije poseban, čak ni duhovit.
elem, filozofski 'suptilno' opšte mesto do opšteg mesta.

2 dunadan:
zamisli, da se porediti. duhovit je, netipičan je, pametan je, ima poentu i gle čuda, ima srce. kod mene sve u korist borata. o petlji da ne govorim. s_w.gif

#9 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 02 February 2007 - 02:13

QUOTE(skocica @ 1 Feb 2007, 19:57)
zamisli, da se porediti. duhovit je, netipičan je, pametan je, ima poentu i gle čuda, ima srce. kod mene sve u korist borata. o petlji da ne govorim. s_w.gif


da, jako ljupko, ali tako malokrvno kada se poredi sa srcanim momcima iz jackassa koji gutaju konjsku spermu i zagrejanim kurcem prerusenim u misa koji viri iz svoje rupe provociraju zmijurinu da ga proguta

Edited by 3opge, 02 February 2007 - 02:14.


#10 Tale Surovi

Tale Surovi
  • Members
  • 363 posts

Posted 02 February 2007 - 02:30

Simpatičan film za nedeljno poslepodne... but nothing to write home about.

Ako je nekom to jedan od 10 najboljih filmova poslednje decenije, pa doobro... neka. dry.gif Ali pričati o nekoj filozofskoj suptilnosti... zato što jedan gay suicidalni proučavalac Prusta izrekne par biografskih podataka o narečenom piscu?

Ma hajte, molim vas. rolleyes.gif

Edited by Tale Surovi, 02 February 2007 - 02:32.


#11 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 02 February 2007 - 02:34

@ skocica:
LMS uopste nije film o nekakvoj 'disfunkcionalnoj porodici'

@ tale
'filozofska suptilnost' nema nikakve veze sa Proustom i Nicheom koji su referencirani u filmu

#12 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 02 February 2007 - 08:09

QUOTE(skocica @ 2 Feb 2007, 00:41)
borat je za LMS remek delo


ovo govori sve o tvom filmskom neukusu ph34r.gif

#13 Strangelove

Strangelove
  • Members
  • 101 posts

Posted 02 February 2007 - 20:22

Kako mozete da poredite Borata i LMS?
Ovo prvo je klasicna budalastina (nije da mi se ne svidja), a drugo drama.
Sve u svemu na Borata sam se nasmejao vise puta, a na LMS sladje. Plus, LMS ima i bitter momenata, koji jos vise daju slatkocu sweet-u smile.gif

#14 djenka

djenka
  • Members
  • 1,227 posts

Posted 03 February 2007 - 03:18

QUOTE(skocica @ 2 Feb 2007, 00:41)
samo još jedan 'šarmantni' film o 'netipičnoj' porodici. a ne bi mi ni nešto smešan. 

što se tiče 2006, borat je za LMS remek delo. a i babel, sa druge strane...

Loš primer dečače!

#15 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 03 February 2007 - 03:23

momak se ne razume u montiranje