Jump to content


Photo

Roman o sponzorusama


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
35 replies to this topic

#31 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 08 December 2006 - 23:34

QUOTE(klark @ 9 Dec 2006, 08:19)
Savet za Maggy da potrazi neki forum gde moze naci kompetentnije osobe za razmenu misljenja.

I registrovao si se samo zato da kazes da ovde ucestuju nekompetentni? Mora da si mnogo kompetentan. rolleyes.gif

#32 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 09 December 2006 - 02:17

Knjiga je vrh.

#33 freakNS

freakNS
  • Members
  • 694 posts

Posted 09 December 2006 - 04:02

QUOTE(klark @ 8 Dec 2006, 22:19)
Pozdrav svima,

interesantne su teme mada licno ne mislim da je ovo mesto na kome se moze raspravljati o temi kakva je knjizevnost.  Savet za Maggy da potrazi neki forum gde moze naci kompetentnije osobe za razmenu misljenja. Da uprostim ovde u Srbiji se svi razumeju u sve, pa prema tome na svakoj pijaci mozes naci sve moguce "strucnjake" koji samo kritikuju. Inace Zebru sam kupio na sajmu i tacno je da onaj ko cita Anabelu Basalo i td.. ne moze lako razumeti Milicinu knjigu, a na kraju krajeva to i nije knjiga za njih.

Pozdrav

PS Za apotekaricu

sticajem okolnosti poznajem nekoliko ljudi iz sveta izdavastva, tako da bar 70% od onoga nije tacno. Politika? Novosti? mozda i Borba???

pa i pretpostavljao sam da su interesantne vama sto licno mislite ili licno ne mislite...

Da uprostim ovde u Srbiji se svi razumeju u sve
Da uprostim, ovde u Srbiji se svi razumeju u sve


dve razlicite recenice...

Inace nemam obicaj da se izdrkavam i trazim greske u pisanju koje su sasvim moguce greske prilikom kucanja(posto sam ja prvi nepismen a i grdno gresim dok kucam), ili da vijam pleonazme koji su posledica gledanja previse politike(svi oni licno misle) ali kada se neko posere onda treba da pojede to sto je posrao a ne da nutka druge da jedu iza njega...
ukratko, ucuti ili se makar potrudi da budes pismen kada vec tvrdis kako si elokventan

#34 kiklop

kiklop
  • Members
  • 847 posts

Posted 09 December 2006 - 11:37

Vrlo su interesantne diskusije na ovom podforumu o novim knjigama. Tok ide otprilike ovako:

<topic starter> - jao sto je cool ova nova knjiga "hvalospev" "hvalospev" ...
<topic participant 1> - To?!! Ma to je najvece sr**e koje sam video/la u životu...
<topic starter> - Ako ti se ne sviđa ne moraš da čitaš...
<topic participant 1> - A jes' ti ćeš mi kažeš. Mogu ja da kažem šta god mislim.
<topic participant 2> - Ja podržavam <topic participant 1> i smatram da je knjiga sr**anje
<topic starter> - Ma nemate vi pojma, tu je bre dubina dubinska iskazana...
<topic participant 3> - Knjiga je vrh
<topic participant 4> - Knjiga je dno dna
<topic participant 5> - Refleksivno analizirajući diskurse prethodnih učesnika mogu da posavetujem <topic starter> da ode na neko kulturnije i tolerantnije mesto za raspravu o knjizi jer su ovde sve glupaci, bilmezi i idioti koji čitaju samo kič&šund a pritom misle da se razumeju u sve... (ne spominjući pritom koliko sam ja intelektualan/na)
<topic participant 1> - Ma to je tvoja knjiga pa se sad promovišeš...
<topic starter> - E nije, nego mi se knjiga sviđa
<topic participant 6> - To <topic participant 5>. Šta se bre ti proseravaš na forumu, nauči prvo da pišeš...

itd. itd.

#35 Carolostadien

Carolostadien
  • Members
  • 4,472 posts

Posted 09 December 2006 - 11:44

QUOTE(Indy @ 8 Dec 2006, 23:34)
I registrovao si se samo zato da kazes da ovde ucestuju nekompetentni? Mora da si mnogo kompetentan. rolleyes.gif


zasto joj se obracas u muskom rodu? wink.gif smile.gif

sad ce se registrirat ZajecarskiMetiljavac da kaze kako osobno zna klarka i kako on nije ona.

#36 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 09 December 2006 - 14:17

QUOTE(klark @ 8 Dec 2006, 22:19)
PS Za apotekaricu

sticajem okolnosti poznajem nekoliko ljudi iz sveta izdavastva, tako da bar 70% od onoga nije tacno. Politika? Novosti? mozda i Borba???


Nisi cuo za Borbu? Pa oni su odavno u okviru Novosti.

Edited by apotekarica, 09 December 2006 - 14:19.